Informace

Nejsilnější online hra všech dob je v pre-launchu a přichází do Crowd1. Nyní jste ve správný čas na správném místě.

Aktualizace 25.5.2023: Oficiální stránky https://metaversy.com , start hry se předpokládá na konci roku 2023.

Balíčky Metaversy jsou rozděleny do čtyř samostatných možností – Startup, Scaleup, Powerhouse a Unicorn – a nabízejí vám předstartovní příležitost koupit si fantastickou hru Metaversy dříve než kdokoli jiný.

Nejsilnější online hra všech dob je v pre-launchu a přichází do Crowd1. Ostrý start v listopadu 2022.

Balíčky Metaversy jsou rozděleny do čtyř samostatných možností – Startup, Scaleup, Powerhouse a Unicorn – a nabízejí vám předstartovní příležitost koupit si fantastickou hru Metaversy dříve než kdokoli jiný.

Balíčky Metaversy jsou oceněny na vzestupné stupnici; čím větší je balíček, tím více virtuals obsahují, a také tím vyšší stupeň budou tito virtuals. Získáte také vyšší počet hodnotných herních karet, které vám poskytnou mocné výhody ve hře Metaversy.

Virtuals v různých balíčcích jsou distribuovány náhodně, ale počet, který obdržíte, se zvyšuje podle hodnoty vašich balíčků a náhodná distribuce se také stává příznivější. Stručně řečeno, čím větší, tím lepší.

Virtuals jsou chápány jako virtuální opce, nebo akcie, které budou v budoucnu přeměněny na tokeny ve hře.

A čím dříve dostanete svůj balíček, tím více virtuals získáte. Obdržíte provizi od Metaversy v binárních bodech, pokud vlastníte balíček Metaversy sami a jste kvalifikováni jako podnikatel s Crowd1. Během prvních čtyř týdnů (do 30. května) získáte DALŠÍCH 150% virtuálních a také DOUBLE Rank Points. Prakticky to znamená, že týden č.1 na obrázku trvá až do 30. května, potom se % výhod s každým týdnem až do uvedení hry snižují.

Jste však omezeni výší provize, kterou můžete obdržet, typem vlastního balíčku. Pokud například vlastníte startovací balíček a někdo ve vaší dolní linii si koupí Unicorn (jednorožec), budete omezeni na množství binárních bodů, které se rovná vašemu vlastnímu spouštěcímu balíčku. Tato provize bude držitelům balíčků vyplacena po 30. květnu 2022.

Buďte mezi prvními, kdo vytyčí své portfolio Virtuals v Metaversy a dostanete se před konkurenci, abyste mohli začít obchodovat v Metaverse. Nenechte si to ujít!

S bonusem Metastream získáte každý týden ve hře super schopnosti v závislosti na tom, jak brzy si koupíte svůj balíček, počtu pozvaných nových uživatelů a hodnotě vašeho vlastního balíčku Metaversy pioneer před vydáním.

Systém načítání bonusů je hodně podobný Crowd1 – Streamline bonusu, kdy záleželo na počtu lidí, kteří se registrovali po vás – celosvětově. Proto je důležité se registrovat co nejdříve! Alespoň základní balíček za 99€, upgrade lze provést vždy později, v back office jsou k dispozici GIFT kody na upgrade.

Příklad z obrázku níže:

Pro maximální zisk 100 Virtuals potřebujete mít zakoupený balíček Unicorn (9999€), mít osobně sponzorováno (registrováno pod vámi se zakoupeným balíčkem) 15 lidí a celosvětově musí být po vás registrováno 10 000 000 lidí. Z tabulky níže si umíte odečíst i jiné hodnoty zisku Virtuals v návaznosti na výše uvedené údaje.

Zisky BP (binary points). Z registrací pod vámi se vám načítají binární body, takže je to tak, jak byste registrovali nového člena Crowd1. To vám pomůže stoupat na žebříčku Network level (Úroveň sítě) a s rostoucím postavením jsou každý měsíc vypláceny měsíční provize. Moje zkušenost z úrovně “Coordinator ***” je výši 3,6 € měsíčně, ale předpokládám, že s rozvojem Crowd1 a prodejem produktů to poroste. Takže u balíčku Unicorn za 3000 BP se s jistotou dostanete na pozici “Team Leader ***” , kde je požadováno dosažení 2500 BP, další pozice je “Coordinator *” s 5000 BP.

Včasná registrace je spojena s týdenním bonusem, vyjádřený v procentech, který s každým dalším týdnem k datu uvedení na trh klesá. První týden je prakticky první měsíc, protože je to období od 27.4. do 30.5 2022. V tomto období máte nejvyšší bonusy, které se započítávají i z registrací ve svém týmu, popř. že někoho přivedete do svého týmu. Do hry se může v této chvíli registrovat pouze člen Crowd1, kdo není členem a má zájem o hru, musí se nejdříve registrovat do Crowd1. Pokud někoho pozvete do hry a bude mít zájem, rovnou mu dejte svůj registrační link do Crowd1.

Tabulka týdenních bonusů níže.

Plán zavádění produktu na trh je patrný z Timeline níže.

Rozhodnutí, zda se registrovat a koupit některý z balíčků Metaversy si musí udělat každý sám. Rozumím tomu, že je to krok do neznáma a trochu risk, zda se to vyplatí. Okázalé představení produktu a velká očekávání mohou být také záminkou, jak na prodeji balíčků co nejvíce vydělat.  Nevím o nikom, kdo by se rozhodl koupit balíček za 250 000 Kč (9999€). Snad jen nejvyšší manažeři Crowd1, kteří na tom v pohodě vydělají. Ale na druhou stranu to opravdu může být produkt “gamechanger”, který změní pravidla online podnikání. Vyvíjelo se to rok a půl a měli to dobře utajeno. Už chápu, proč si byl Jonas E.Werner tak jistý, že letos dosáhne Crowd1 100 milionů členů. Ví věci, které my nevíme. Osobně za sebe – balíček za 2500Kč (99€) zase neberu jako takovou ztrátu, která by mě měla v budoucnosti bolet a produkt mě opravdu zajímá. Další informace budou postupně doplňovány, popřípadě aktualizovány na základě vlastní zkušenosti.

Dosud vidělo:382Dnes vidělo:1

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy