Zapomeňte na Booking.com, Trivago, Hotels.com a jiné služby.

Vyzkoušejte LIFE TRNDS !

Dovolená

Rezervujte si dovolenou jako člen Crowd1 přes vyhledávač Life TRNDS. Získáte 15% provizi z ceny a další body do odměn. Pokud zakoupíte prémiové Platinum členství, máte nárok na výrazné slevy za pobyt, jako člen Life TRNDS Platinum, včetně rychlého odbavení na letištních terminálech. Dovolená ve více jak 2 000 destinacích světa. Klikněte pro další informace ZDE.

Představujeme nejexkluzivnější platinové členství na světě s LifeTRNDS

všem 2,5 milionům registrovaných členů Crowd1!

Od spuštění LifeTRNDS se na webových stránkách zaregistrovalo 2,5 milionu členů Crowd1 a začali konzumovat a propagovat produkty poskytované prostřednictvím služeb LifeTRNDS. V důsledku těchto úspěchů, Crowd1 hrdě představuje nové Platinum členství.

LifeTRNDS Platinum členství je exkluzivně prezentováno členům Crowd1 a zve vás do nového světa nejvýhodnějších cen a rezervací.

Zatímco šetří tisíce ve velkých slevách, Platinum členství vám umožní vybrat si mezi miliony hotelů, letovisek, plaveb a zažít cestování za nejlepší ceny na světě.

V nízkých měsíčních nákladech 59 € (708 €/rok), nabízí Platinum členství luxus a VIP servis a služby, členové také získají přístup k exkluzivním nabídkám, urychlené pasové kontroly a 24 / 7  VIP podporu. Chcete-li se dozvědět více o LifeTRNDS Platinum členství shlédněte videa.

Co je součástí členství LifeTRNDS Platinum?

Členství LifeTRNDS Platinum je exkluzivní členství, ke kterému se můžete připojit pouze na základě pozvání nebo jako partner Crowd1.

Členství vám poskytuje nejlepší a jedinečné ceny, např. na hotelové pobyty, pronájem dovolené po celém světě. Kromě toho také řadu VIP služeb, které jsou zahrnuty v ceně:

100 % slevy (transparentně zobrazené)
Super vylepšené nabídky hotelů!
Slib nejlepší ceny / záruka
Speciální nabídky pronájmu rekreačních objektů
Rychlá správa pasů a víz
Nepřetržitá podpora VIP členů (zahrnuje auto, hotel, aktivity a plavbu)

Super vylepšené nabídky hotelů

Pouze členské ceny vám poskytují exkluzivní přístup k širokému výběru hotelů po celém světě za 35-80 % nižší ceny, než jaké spotřebitelé obvykle platí prostřednictvím jiných rezervačních agentur včetně Expedia, Booking.com nebo přímo na webových stránkách hotelů. Tato vysoce zvýhodněná cena není umístěna na nejvyšší sazbě, ale na nejlepší dostupné ceně, kterou jste mohli najít na internetu.
Příslib nejlepší ceny
Jak již název napovídá, slib nejlepší ceny zaručuje, že skutečně získáte nejlepší ceny na trhu. Součástí této exkluzivní výhody je vrácení 110 % rozdílu v ceně, pokud bychom nebyli schopni dodržet nebo překonat ceny našich konkurentů.

Speciální nabídky pronájmu rekreačních objektů
Získejte přístup k úžasným úsporám z rekreačních pronájmů po celém světě. Díky výhodám poskytovaným v rámci nabídky pronájmu rekreačních objektů mohou mít členové Platinum například pobyt na 7 nocí pro 4 osoby za méně než 8,00 USD na osobu a den!

Tato výhoda je také navržena tak, aby nabízela ještě širší škálu pronajímatelných ubytování pro skupiny a rodiny, které poskytují větší slevy, jež jinde nejsou k dispozici.
Rychlá správa pasů a víz
Využívejte speciální ceny pro členy jako nikdy předtím na služby spojené s vyřizováním mezinárodní cestovní dokumentace a zároveň zkraťte dobu vyřízení.

Exkluzivní nabídka Fast Pass pasů a víz poskytuje lepší dobu vyřízení pasů a víz, které jsou vždy po ruce, a centrální místo pro vyřízení poplatků a informací.

Podpora pro VIP členy (zahrnuje auto, hotel, aktivity a plavbu).
Tuto službu tvoří vysoce kvalifikovaný tým cestovních agentů, kteří se v cestovním ruchu dobře vyznají. Jejich cílem je poskytovat vynikající osobní služby a zcela změnit zážitky členů z cestování a dovolené. Bez ohledu na to, kde na světě se nacházíte, budou mít přístup ke všem typům pohotovostních služeb, jako jsou lékařská a právní doporučení nebo překlady na místě.

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy