V tomto návodu si krok po kroku projdeme registraci do hry Emperor Knights. Není to nic složitého, ale spousta hráčů dělá chyby, protože jednají unáhleně a podnikají akce, ze kterých potom při registraci není úniku. Vše se dá napravit, ale nejdůležitější akcí je, že dříve, než začnete, si vyhradíte 5 minut a pročtete si tento návod. Vyvarujete se tak zklamání z neúspěšné registrace. Na chyby, ke kterým dochází, v textu upozorním. Možná je návod až příliš “polopastitický”, ale vezměte prosím na vědomí, že v naší věkové skupině má spousta lidí problém vůbec zapnout počítač.

1. krok

Na hlavní stránce svého účtu v Crowd1 je obrázek hry s tlačítkem “Get It Now”. Klikněte na toto tlačítko a přesunete se ke kroku č.2. Pokud děláte registraci později, po období “před uvedením”, které má trvat do konce června 2023, tak si hru vyhledejte v C-Store a klikněte na tlačítko “Log In”.

2.krok

Zde POZOR! Spousta lidí dělá tu chybu, že vyplňuje “username” a volí si heslo. Jako členové Crowd1 vidíte tlačítko ” Login in Crowd”, na které ukazuje šipka, klikněte na toto zelené tlačítko a přejdete ke kroku č.3. Vaše uživatelské jméno se spáruje s vaší skupinou v Crowd1 a pokud máte pod sebou další lidi, jejich registrace vám přihodí body v podobě Diamantů a nějaké drobné v Bitcoinech. To ale platí v období zavádění, před celosvětovým spuštěním hry. Později budete zvát lidi přes vlastní referral odkaz.

3.krok

V tomto kroku vyplňte heslo, které si zvolíte. Podotýkám, že heslo by mělo mít 8 znaků a mělo by obsahovat písmena a číslice. Když zadáte heslo, které nesplňuje požadavky, systém vás na to upozorní. Heslo si zapamatujte a někde poznamenejte. Později jde změnit, kdyby vám nevyhovovalo.

4.krok

Ve čtvrtém kroku se dostáváme k potvrzení platby. Zde většina lidí dělá chybu. Bezmyšlenkovitě kliknou na “Next” a nezaškrtnou okénko s platbou 9 €! Možná si myslí, že to nějak obejdou, ale neobejdou! Registrace proběhne, ale účet je prázdný. Připravíte se “dočasně” o 2500 Diamantů, kterými se platí ve hře, v ceně 625 €. Zvažte, jestli vám to stojí za to. Na dalším obrázku vidíte zaškrtnuté okénko 9 € a teprve potom můžete kliknout na Next. Musíte si být jisti, že máte registraci jak zaplatit. Buď máte k dispozici bitcoinovou peněženku (Blockchain, Mycelium, …) nebo BTC Lighting peněženku (Wallet of Satoshi) a na ní požadovaných 9 € a něco na poplatek za transakci nebo máte k dispozici dárkový kód.

4.krok

Takhle je to správně! Zaškrtnutí je nevýrazné a proto ho spousta lidí pomine. K tomuto kroku se dá později vrátit, na konci návodu si ukážeme jak. Když máte políčko 9€ zaškrtnuté, jak ukazuje šipka, klikněte na “Next”.

5.krok

Nyní se dostáváme k platbě. Když chcete platit Bitcoinem, klikněte na zelené tlačítko “Check out”. Proběhne proces, který vám vygeneruje platební údaje, to si ukážeme v dalším kroku. Když máte k dispozici GIFT Code (Dárkový kód), tak ho vložte do okénka Gift code. Po vložení Gift kódu se tlačítko “Apply code” (Přijmout kód) zaktivní (zezelená) a vy na něho klikněte. Když je zadán špatný kód, vyhodí to chybu, pokud je správně, tak pokračujte kliknutím na tlačítko “Check out”.

Takže jednoduše: mám Gift kód, tak ho vložím do okénka, kliknu “Apply code” a teprve POTOM kliknu “Check out”. Zde se také dělá chyba, protože první krok hodně lidí opomene.

6.krok

Platba Bitcoinem. Když jste zvolili možnost zaplatit Bitcoinem, naskočí vám tento obrázek. Musíte označit tečku u bitcoin (ukazuje na ni šipka) a kliknout na “Proceed”.

7.krok

Po kliknutí na “Proceed” v předchozím kroku vám naskočí platební údaje. Platba Bitcoinem je možná z klasické krypto peněženky, která podporuje bitcoinové platby. V tomto případě se přepněte v horní záložce na “On- chain”.  Zaplatit můžete z kterékoli peněženky, podporující bitcoinové platby, všechny umožňují z mobilu naskenovat QR kód s údaji o platbě. Když chcete platit z počítače, tak si zkopírujte kód transakce kliknutím na dva malé černé obdélníčky a vložte ho do své peněženky na počítači jako odchozí platbu (Sent). Je to spojeno s poplatkem, který se vám ukáže (klidně i 3 €), ale většinou je to podstatně méně, podle zatížení sítě. Lepší možností je použít nějakou peněženku, podporující BTC Lighting platby, doporučuji Wallet of Satoshi. Platba proběhne do několika sekund s minimálním poplatkem. V tomto případě se v horní liště musíte přepnout na ” Lighting”. Na zaplacení máte čas 10 minut, tak se ujistěte, že máte peníze připraveny, abyste to nemuseli opakovat znovu.

8.krok

Pokud jste předchozí kroky udělali správně, zobrazí se vám zpráva o zaplacení. Může to chvíli trvat, ale u Gift kódu a platby Lighting je to do několika sekund.

Když ne, ukáže se chybová hláška a musíte proces zopakovat a uvědomit si, kde jste udělali chybu. Na ty hlavní jsem upozornil předem.

9.krok

Po úspěšné registraci dostanete přístup k vašemu účtu. Vidíte, kolik hráčů vám zbývá zaregistrovat (4 jsou potřební na provizi 9 €), vidíte stav svých Diamantů, kterými si ve hře můžete zakoupit prostředky a vylepšovat zbraně a brnění svých rytířů. Můžete si zakoupit další diamanty nebo Gift kódy. Rovněž si můžete zapnout dvoufaktorové ověřování přes Google Authenticator nebo Microsoft Authenticator. Vidíte i žebříček TOP 100 hráčů.

V době uvedení hry je účet v podobě, jak vidíte na obrázku, další funkce se budou postupně připojovat, zejména zvací odkaz, přes který budete pozývat lidi, aby si hru stáhli. Za všechny hráče, kteří si hru koupí, se vám připíše provize. Doporučuji mít neustále k dispozici nějaké GIFT kódy, protože když někomu dáte Dárkový kód k registraci, většinou po něm budete chtít, aby vám to hned zaplatil. Vy tak máte jistotu, že jste hráče neztratili a když mu vysvětlíte, že hraním si může něco vydělat, bude hru šířit dále.

Po registraci

Můžete si zakoupit další diamanty nebo Gift kódy. Na obrázku vidíte, že po přepnutí na záložku “Gift cards” – úplně vlevo pod “Dashboard” můžete navolit “Quantity” (Počet) a potom pokračujete kliknutím na tlačítko “Buy” (Koupit). Následuje podobný proces, jak s platbou bitcoiny.

Registrace bez placení

Když jste spekulovali a registrovali jste se bez zaplacení, vidíte podobný obrázek, jako vlevo. Registrace bez placení je vám k ničemu. Nezískáte v rámci zavádění 2500 Diamantů v hodnotě 625 € !  Rovněž se vám nebudou načítat žádné provize. Nebudete mít zvací kód na registraci dalších lidí do své sítě. Přicházíte o všechny výhody.

Naštěstí se to dá napravit. Kliknutím na zelené tlačítko “Upgrade” se dostanete zpět do procesu zaplacení hry.

Registrace na zaplacení

Po označení tečky – viz šipka, se vám objeví vpravo dole nad tlačítkem Next nápis “Total  9€”. Oznamuje vám, že budete celkově platit 9 €. Potom kliknete na “Next” a vyskočí na vás okénko pro zadání platební metody – viz předchozí kroky. Vyberete si buď platbu Gift kódem nebo Bitcoinem a postupujete dále, jak už bylo popsáno výše.

Níže v odkazu je tabulka provizí a videonávod, který si můžete zapnutím titulků s automatickým překladem přeložit do češtiny. Rovněž si hru stáhněte do mobilu z Google play na níže uvedeném tlačítku (odkazu) a kdo jste členy Crowd1 a máte registraci úspěšně za sebou, tak se můžete přihlásit pod svým uživatelským jménem z Crowd1 a heslem, které jste si zvolili při registraci hry. Jak to bude později, až se připojí celý svět, to uvidíme.

Potřebujete GIFT kód? Napište mi na info@teamcsm.cz a domluvíme to!

Registrace na odkazu: https://app.emperorknights.com/i/minercsm

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy