MINDOE

Mindoe je vzdělávací produkt, který člen získá současně se zakoupeným balíčkem v rámci placeného členství. Podle úrovně balíčku je dostupná databáze vzdělávacích článků, textů a podcastů.

Každý měsíc pro vás vydává Mindoe nový a vzrušující materiál pro zlepšení vašich osobních a obchodních dovedností. Pokud máte platné předplatné, automaticky budete mít přístup k novému materiálu.Ve verzi Premium máte přístup k prémiovému obsahu,  prodávat vlastní obsah na internetu a prezentovat na sociálních sítích. Předplatné Mindoe Premium stojí na Google Play 229 kč/měsíc.

Kliknutím na obrázek vlevo si aplikaci stáhnete z Google Play do mobilu.

Kliknutím na obrázek vpravo přejdete do AppStore, kde ji rovněž najdete.

Více Mindoe

Mindoe bylo spuštěno v roce 2021 s úmyslem vzdělávat jednotlivce a podporovat je v jejich profesním a osobním růstu. Vytváří vzdělávací kurzy pro jednotlivce a podnikatele, aby jim pomohlo plně využít jejich potenciál.
Posláním je poskytnout lidem zdroje pro rozvoj jejich nejcennějšího zdroje – sebe sama. Bez ohledu na jejich podnikání, bez ohledu na jejich cíle, chce Mindoe lidi podpořit nástroji a dovednostmi, které potřebují, aby byli nejlepší verzí sebe sama.
Mindoe je pro každého, proto překládá všechny svoje kurzy do deseti různých jazyků. Školení, inspiraci nebo radu z Mindoe programu může vyhledat každý.
Vzdělání je celoživotní cesta. Ať už jste začínající podnikatel nebo starý pes, vždy se musíte naučit více, a proto je zde Mindoe.
Chcete-jak se s Mindoe spojit, pošlete email na   hello@mindoe.com – vždy vás rádi uslyší!

Pro partnery

Jako partner budete mít přístup do knihovny kurzů Mindoe a publikovat svůj vlastní partnerský obsah – výhradně svému týmu.
Neomezování partnerských možností na firmy a jejich týmy. Pokud jste nezávislý tvůrce obsahu, můžete začít zpeněžovat svůj obsah a stát se partnerským prodejcem naší platformy. Zde je několik příkladů nezávislých případů tvůrce obsahu:
PŘÍKLAD 1
Jste vlivný autor a chtěli byste do publikované práce přidat větší hodnotu. Exkluzivní kódy lze vložit do prvních 5 000 kopií, které vašim čtenářům po dobu šesti měsíců ukládají přístup jak do knihovny kurzů Mindoe, tak do vlastních kurzů.
PŘÍKLAD 2
Chcete svůj obsah kreativně zpeněžit s tím, jak vaše publikum na sociálních médiích roste. Nastavte si vlastní obchod online a začněte prodávat balíčky předplatného, které vám ukládají přístup k exkluzivním zvukovým kurzům dostupným na Mindoe. Poskytujeme vám licenční smlouvu; nastavíte cenu pro své koncové zákazníky.
Pokud máte zájem používat platformu Mindoe ve vašem podnikání, zveme vás, abyste se s námi spojili  hello@mindoe.com.

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy