Epic1 Lotto

Epic1 Lotto je nový produkt pro členy Crowd1. V ČR zatím nedostupný.

Epic1 Lotto vám dává možnost zakoupit si skutečné losy do 6 nejoblíbenějších národních loterií na světě!

Epic1 Lotto vám poskytuje snadný přístup k loteriím Powerball, Mega Millions a Lotto America v USA, Lotto ve Velké Británii, Loto ve Francii a EuroMillions v Evropě!

Čím je jedinečné?

๏Epic1 Lotto vám dává možnost zakoupit si skutečné losy do 6 nejoblíbenějších národních loterií na světě!

๏Až 20% sleva na nákupy s vícenásobným losováním!

๏Hrajte společně, vyhrávejte společně – připojte se k týdennímu syndikátu Crowd1 50/50.

๏100% transparentnost s naskenovanou fotografií skutečného losu na vašem ovládacím panelu!

๏Uživatelsky přívětivý web pro mobilní i stolní počítače!

๏Zákaznická podpora 24/7!

Loterie syndikát je skupina lidí, kteří hrají společně než jako jednotlivci.

Vstupenka Crowd1 50/50 Syndicate je lístek do týdenního syndikátu hraného v loteriích Mega Milions a  Powerball, přičemž polovina všech výher je vyplacena kupujícímu lístku a polovina přidána do celkového fondu syndikátu, který je poté rovnoměrně rozdělen mezi všechny zakoupené vstupenky.

Aby se zákazník mohl připojit k syndikátu na následující týden, musí si v pondělí od 00:00 do neděle 23:59 zakoupit alespoň jeden lístek Crowd1 50/50 Syndicate v Mega Millions nebo Powerball.

Po každém losování Mega Millions a Powerball je polovina výhry vyplacena přímo kupujícímu lístku, druhá polovina je přidána do fondu syndikátů.

Po posledním losování syndikátu v týdnu, kterým je obvykle losování Powerball v sobotu (nebo neděli v závislosti na vašem časovém pásmu), budou výhry z fondu syndikátu rovnoměrně rozděleny mezi všechny vstupenky zakoupené pro syndikát a vyplaceny zúčastněným kupujícím vstupenek.

Marketingové pokyny:

Mohu propagovat Epic1 Lotto?
Ano, ale ne jako formu hazardu.

Mohu propagovat hazardní hry?
Obecně byste neměli propagovat hazardní hry. Rozhodně ne ve světě síťového marketingu.

Proč nemohu propagovat hazard v síti?
Je morálně špatné propagovat hazardní hry u lidí, zejména u lidí, kteří se o hazardní hry nezajímají nebo již hazardní hry nehrají. Loterie jsou formou hazardu s nízkými sázkami a velmi nízkou šancí na výhru vysokých cen. Musíte v tom mít jasno a nikdy nezavádět ostatní členy..

Mohu mezi členy propagovat “Hrajte společně, vyhrajte společně“?

Ano, ale pouze k propagaci syndikátu Crowd1 50/50, nikoliv k propagaci, že zákazníci / členové vyhrají.

Je Epic1 Lotto majetkem Crowd1 nebo ICT Group? 

Ne, společnost Epic1 Lotto vlastní společnost Magna Victoria Limited.

Kde se nachází Epic1 Lotto? 

Magna Victoria Limited je registrovaná společnost ve Velké Británii.

Jaký je vztah mezi Crowd1, Epic1 Lotto a TIM? 

Magna Victoria Limited a Tecnología de Impacto Múltiple SL (TIM) podepsaly dohodu o obchodním partnerství s cílem poskytovat službu zasílání loterií Epic1 Lotto výhradně členům Crowd1.

Může si zákazník koupit více než jeden Crowd1 50/50 ticket každý týden?
Ano, zákazník si může každý týden zakoupit tolik lístků syndikátu, kolik chce.

Může si zákazník zakoupit ticket Crowd1 50/50 s více tahy?
Ano, zákazník si zakoupí jeden nebo více tiketů Crowd1 50/50 s více losováním, což jim automaticky umožní účast v každém týdenním syndikátu po dobu trvání jejich tiketu, např. připojí se ke každému týdennímu syndikátu pro příští rok, pokud si zakoupí lístek Crowd1 50/50 Syndicate s 52 losováními.

Může zákazník zjistit, kolik lístků bylo zakoupeno za týdenní syndikát?
Ne, zákazník uvidí, kolik tiketů bylo zakoupeno pro týdenní syndikát po posledním losování v daném týdnu, pokud si zakoupil tiket Crowd1 50/50 Syndicate pro daný týden.

Jsou loterie formou hazardu?
Ano, hraní loterie je formou hazardu, i když si někteří lidé nemyslí, že je to hazard, stejně jako kasino nebo sportovní sázení.

Má Epic1 Lotto licenci na hazardní hry?
Ne, Epic1 Lotto nevyžaduje licenci k hazardu, protože neposkytuje služby hazardních her. Epic1 Lotto nabízí pouze službu zasílání lístků.

Postup registrace

Buďte mezi prvními, kdo vyzkouší naše úžasné nové loterie. Připojte se k předběžné registraci a zajistěte si své místo. To znamená, že váš Crowd1 bude moci koupit loterijní lístky a mít šanci vyhrát obrovské peněžní ceny z loterií po celém světě. Díky tomu si můžete vybrat, kterou loterii budete hrát, a vybrat si, jak doufáme, vaše šťastná čísla! A to nejlepší – budete si moci zakoupit zůstatky na loterii se zůstatkem na účtu Crowd1!

  1. Přihlaste se do svého účtu Crowd1
  2. Klikněte na záložku C-Store
  3. Klikněte na produkt AffilGO
  4. Na stránce AffilGO vyberte záložku GAMING
  5. V záložce narolujte na řádek Lottery a klikněte
  6. Rolujte stránkou dolů na produkt Epic1 Lotto
  7. Klikněte na PRE-REGISTRATION
  8. Vyskočilo na vás okénko s vaším pořadovým číslem ! Čekejte, až Vám zpřístupní možnost koupě losů.

Epic1 Lotto je pouze pro členy CROWD1 ! Kdo chce hrát, musí se zaregistrovat do Crowd1.

Pro nedočkavé – můžete se seznámit, jak vypadá prostředí z videí, od členů, kteří už hrají.

Crowd1 Network Ltd.
Logotyp Crowd1 Network Ltd

Spuštění loterie Epic1
Crowd1 Network Ltd – 21. dubna 2021 17:00 SELČ

Epic1 Lotto je služba zasílání tiketů exkluzivně pro členy Crowd1, kde si mohou zakoupit skutečné vstupenky do nejlepších loterií na světě. Když zákazník provede nákup online, zakoupí Epic1 Lotto pro něj skutečnou vstupenku.

Epic1 Lotto umožňuje svým zákazníkům zakoupit si loterie u následujících loterií: US Powerball, US Mega Millions, Lotto America, Loto, Euro Millions & Lotto. Pokud je tiket výherní, vyplatí Epic1 Lotto výherní částku zákazníkům, jako kdyby vyhráli hotovostní jackpot (minus daně a poplatky za správu). Když si zákazník zakoupí tiket, má možnost si předem koupit konkrétní čísla loterií až na 52 týdnů. Epic1 Lotto také nabídne formát s názvem 50/50 Syndicate. Další informace o syndikátu jsou níže.

– Epic1 Lotto je služba provozovaná za účelem legálního nákupu skutečných tiketů do licencovaných loterií jménem jednotlivců, kteří se nacházejí, a doručování nebo přenos těchto tiketů nebo jejich elektronických obrazů těmto osobám jako komerční doručovací služba. Skvělá příležitost díky inovativnímu řešení, říká Johan Westerdahl, generální ředitel společnosti ICT Group.

Jak to funguje

Epic1 Lotto umožňuje svým zákazníkům nakupovat skutečné lístky do 6 největších loterií na světě online, loterií, které by jinak nebyly k dispozici.

Chcete-li si koupit loterijní lístky, musí se členové Crowd1 zaregistrovat, aby se stali zákazníkem Epic1 Lotto.
Epic1 Lotto poskytuje kurýrní službu AKA Ticket Service Messenger.
Skutečné vstupenky se kupují jménem zákazníků Epic1 Lotto, nikoli se jim dále prodávají.
Všichni zákazníci Epic1 Lotto odpovídají za dodržování svých místních zákonů.
Epic1 Lotto nabízí globální službu a necílí na konkrétní země.

O naší partnerské firmě Magna Victoria

Ve společnosti Magna Victoria Limited, obchodující Epic1 Lotto, poskytujeme nezávislou službu zasílání lístků, která jménem našich zákazníků nakupuje skutečné vstupenky do největších licencovaných loterií na světě; Epic1 Lotto není přidružen ani schválen společností MUSL, Française des Jeux nebo Camelot, kteří tyto loterie vlastní a provozují.

Služba Ticket Messenger

Naše služba zasílání tiketů, známá také jako kurýrní služba tiketů, umožňuje našim zákazníkům hrát loterie na dálku stejným způsobem, jako by mohli, pokud by byli přítomni v zemi, kde je loterie licencována, protože tam legálně nakupujeme tikety jejich jménem.

Výhry

Pokud naši zákazníci vyhrají, obvykle připíšeme výhry na zůstatek jejich účtu do 2 hodin od vylosování loterie. U velké výhry, jako je jackpot, připíšeme výhru na účet, jakmile ji provozovatel loterie ověří a vyplatí. Výhry mohou podléhat daňovým odpočtům na místě provozovatele, v závislosti na hodnotě a umístění.

Důvěra a transparentnost

Provozujeme plně automatizované end-to-end řešení, abychom minimalizovali riziko lidské chyby. Našim zákazníkům poskytujeme skenování jejich lístků do dvou hodin od nákupu. Jednotlivé vstupenky lze zakoupit až 2 hodiny před losováním a týdenní vstupenky Crowd1 50/50 syndikát lze zakoupit až do půlnoci před týdnem. Informace o losování, včetně výherních čísel, jsou k dispozici na účtu našeho zákazníka krátce po losování.

Zřeknutí se odpovědnosti

Epic1 Lotto není k dispozici pro všechny trhy. Epic1 Lotto není přidružen ani schválen společností MUSL, Française des Jeux nebo Camelot, kteří tyto loterie vlastní a provozují.

Crowd1 50/50 Syndikát

Loterie syndikát je skupina lidí, kteří hrají spíše společně než jednotlivě. Vstupenka Crowd1 50/50 Syndicate je lístek na týdenní syndikát hraný v loteriích Mega Millions a Powerball, kde je polovina všech výher vyplacena kupujícímu lístku a polovina je přidána do celkového fondu syndikátu, který je poté rozdělen rovnoměrně mezi všemi zakoupenými lístky.

Jelikož získáte část banku, pokud některý z loterijních losů v Syndikátu vyhraje, efektivně zvýšíte své šance na výhru a obětujete svoji marži, pokud váš tiket vyhraje. Syndikát je provozován na týdenní bázi.

Kontaktní osoba pro tisk:

Mattias Tönnheim, +46 704-411914

Vizí skupiny ICT je poskytovat udržitelné obchodní příležitosti všem. Poskytujeme platformu, kde je k dispozici řada aplikací, produktů, služeb a softwaru, které může naše celosvětová marketingová síla vášnivých podnikatelů předat koncovému zákazníkovi. Stejně jako Airbnb a Uber, kteří nevlastní ani postele, ani auta, nemáme vlastní výrobky, prodáváme výrobky a služby, které nám poskytnou dodavatelé třetích stran. A stejně jako Airbnb a Uber máme ambice vést svět v našem oboru a postavit ICT do čela globálního online marketingu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy