PLANET IX registrace

Na této stránce se pokusím shrnout krátce postup registrace do Planet iX. Na konci článku je ukázkové video (v angličtině) s českými titulky.

Popis registrace platí pro zaváděcí fázi, v roce 2022 už je trochu jiný, registrace je jednodušší, hra je veřejná, video napoví. Můžete použít tento odkaz: https://1url.cz/sKgWI

Registrace v beta fázi v červenci 2021 začíná tím, že se vám na stránce objeví možnost registrace do Planet iX. Kliknete na “Get PLANET IX a budete přesměrováni do C-Store.

V C-Store vidíte ikonu PLANET IX s tlačitkem ‘Register’.

Kliknete na tlačítko a objeví se vám okénko s oznámením, že se nyní budete registrovat do PLANET IX. Kliknete na červené tlačítko ‘Register

Objeví se vám registrační formulář, ve kterém vyplníte požadované údaje. Vymyslíte i nějaké kreativní jméno, zadáte svůj email, vyplníte datum narození (důležité, aby registrovanému bylo více jak 18 let, hraje se o peníze), vymyslíte si heslo s velkými a malými písmeny, speciálním znakem a číslicemi. Zatrhnete, že nejste robot a asi na vás vyskočí obrázky, které musíte správně potvrdit. Potom už zbývá jen kliknout na tlačítko ‘Submit’ (Potvrdit).

Nezapomeňte si nyní otevřít svůj email a potvrďte si aktivační odkaz, který přišel na email.

Kliknutím na verifikační email byste se měli rovnou přihlásit do PLANET IX, pokud ne, tak na stránkách klikněte na ‘Login’ a přihlaste se do svého účtu přezdívkou a heslem, které jste zadali při registraci. Ještě doplníte své osobní údaje (jméno a příjmení), zvolíte, jestli jste muž/žena nebo jiné pohlaví (male/female/other) a můžete si vybrat jeden z připravených avatarů (obrázků)

Nyní je nutno ‘nabít’ svůj účet virtuální měnou, kterou jsme si nárokovali. Zadává se to pomoci GIFT kódu, který naleznete ve svém účtu Crowd1 v sekci GIFT kody, pod záložkou Planet iX.

Nyní popíšu postup, který bude zřejmý z přiložených obrázků, je to v základní verzi v angličtině, kdo používá český překlad, bude to mít přeloženo:

  • kliknete ve svém účtu Planet iX na modré tlačitko ‘+’
  • kliknete na ‘REDEEM PRE PURCHASES’
  • objeví se vám okénko pro vložení kódu
  • vložíte kód, který máte ve svých GIFT kódech Planet iX (nejlépe, když si ho předtím zkopírujete do schránky, abyste se nemuseli vracet )
  • kliknete na ‘ Claim’ a máte hotovo. Peníze se vám objeví na vašem účtu v Planet iX.

Pokud někdo přikupoval v předprodeji balíčky, tak si podobným způsobem může nabít svou peněženku v Planet iX. První balíčky za 150 a později za 199 € mají hodnotu po nabití 400 €. Lze dokoupit nové balíčky, platba je bitcoinem, v tomto případě vyberete ‘PURCHASE WITH BITCOIN’ .

Lze rovněž vygenerovat GIFT kódy v účtu Crowd1, v sekci Gift codes, platí se kryptoměnou nebo převodem na bankovní účet. Je tam možnost vygenerovat i startovní Pack za 10 € v hodnotě 69 €, to bude pro nás členy výhoda, když budeme někoho zvát do Planet iX, aby se registroval. Pošleme mu GIFT kod a dohodneme se s ním na platbě. Nebo mu to dáte jako dárek, záleží na každém z vás, pokud se registruje v Crowdu do vaší linie. To si myslím já, jestli to tak bude, to se ukáže časem. Můžete si stáhnout průvodce krok za krokem zde.

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy