Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit nejnovější produkt LinkMe, United Minds. Crowd1 spolupracuje se společností United Minds s cílem poskytnout přidruženým společnostem (členům) přístup k platformě Mindoe, která inspiruje osobnostní růst. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak můžete již dnes implementovat LinkMe do svého podnikání.

Co je LinkMe?

LinkMe je nutností pro každého profesionála. LinkMe umožňuje vytvořit přizpůsobenou a snadno přizpůsobitelnou stránku se všemi odkazy, které chcete sdílet se svým publikem. Lze jej použít k propagaci vaší práce, značky nebo společnosti na webech sociálních médií, jako jsou Instagram, TikTok, Twitch, Facebook, YouTube, Twitter nebo LinkedIn.

Jak mohu LinkMe používat?

Nejprve nastavte svůj účet LinkMe a přidejte všechny důležité odkazy. Pak zkopírujte svou jedinečnou adresu URL LinkMe a vložte ji tam, kde ji potřebujete. Může to být z oblasti “Webové stránky” vašeho životopisu na Twitteru nebo Instagramu nebo může být sdílen v příspěvku na vašem Facebooku. Poté vše, co musíte udělat, je aktualizovat odkazy ve vašem účtu LinkMe a odkaz ve vašem životopise už nikdy nebude muset být změněn!

Proč je LinkMe užitečný pro členy (přidružené společnosti) Crowd1?

Jako člen (přidružená společnost) Crowd1 trávíte většinu času spoluprací s lidmi online. Místo toho, abychom jim museli posílat spoustu různých odkazů, LinkMe je tady, aby věci usnadnil. Přeposláním pouze jednoho odkazu se vaše kontakty mohou samy rozhodnout, které odkazy využijí. Už nikdy nebude ztracena žádná informace; vše je zahrnuto ve vašem LinkMe.

Všechny přidružené společnosti Crowd1 s balíčkem Gold nebo vyšším si mohou nárokovat bezplatný přístup k LinkMe.

“Podnikání online by mělo být snadné, a to je to, že jsme vytvořili LinkMe. LinkMe nejen usnadňuje váš život; usnadňuje to život všem, kteří tě následují.”

Členové Crowd1, kteří získali LinkMe jako součást svého balíčku, ho mají zadarmo. Ostatní se mohou k LinkMe přihlásit např. svým google účtem a zaregistrovat se. Jsou nabízeny dvě varianty členství – Free a Premium. Členství Free je zdarma, ale nabídka možností je omezena, členství Premium stojí 5 €/měsíc, nebo 40 €/rok. Zde je možností podstatně více.

______________________________________FREE                                PREMIUM

Neomezený počet linků                            ANO                                         ANO

Publikování stránky                                   –                                               ANO

Analytika (přístupy)                                   –                                               ANO

QR kód                                                          –                                              ANO

Statistika kliknutí                                        –                                              ANO

Statistika přístupu (Geo Analytic)           –                                               ANO

Pokud LinkMe –  tak jedině Premium. Výhodou je, že si můžete přidat libovolnou sociální síť, internetovou stránku, pokud máte produkty v Crowd1, tak je můžete nabízet přes odkazy. LinkMe vyhodnocuje statistiky od počtu kliků, geografické lokalizace a další. Pro lidi, kteří jsou aktivní na více sociálních sítích se z toho časem stane nezbytný nástroj, zejména kvůli tomu, že vám měří návštěvnost vašich sítí a stránek.

V nastavení lze měnit i témata a barevná pozadí, přidat si svou fotku a popisky. Lze přidávat nové vizitky, u kterých doplníte název, vyberete si ikonu nebo nahrajete vlastní obrázek a samozřejmě URL adresu, aby po kliknutí byl uživatel nasměrován tam, kam chceme. K tomu lze u každé vizitky měřit statistiky prokliků a odkud se na vás dívali. Ovládání je velmi intuitivní a kdo se trochu na internetu pohybuje, ho lehce pochopí. V galerii obrázků je výběr z prostředí Premium, které máme my členové Crowd1 zdarma.

Jak LinkMe získat ? Členové Crowd1 ho mají přístupný v rámci svého balíčku v sekci ‘MyPackage’ (Moje balíčky), která je přesunuta pod vaše jméno v back office. LinkMe je k dispozici od zlatého (Gold) balíčku výše. Pro vstup do verze Premium klikněte na Claim. Pro ostatní je zde: https://link-me.io/ odkaz na oficiální stránky, registraci Premium si musí zaplatit.

Zde je přístup do LinkMe. Pokud nemáte účet Crowd1, registrujete se účtem Google. Nebo lze použít přihlášení přímo ze své back office, jak je uvedeno na obrázku níže. Pro ty, kdo to myslí s podnikáním vážně, doporučuji koupi Gold balíčku Crowd1 a získáte doživotní přístup zdarma + spoustu dalších výhod v následujících letech. Do 5.7.2021, pokud zakoupíte Black balíček a zaplatíte ho kryptoměnou, budete automaticky upgradováni na členství Gold s LinkMe v základu. Pozvánku do Crowd1 získáte na tomto odkazu LinkMe (link-me.io)

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy