Loyalty program – loyalty points LP

( Věrnostní program náhrada dřívějšího Streamline bonus) 

Věrnostní program lze vysvětlit třemi slovy:

  • Registrovat
  • Aktivovat
  • Věrnost

Věrnostní body nelze vyměnit za peníze a nerovnají se žádné pevné peněžní hodnotě.

Věrnostní program Crowd1 je revoluční koncept v online davovém marketingu, který stimuluje aktivitu našich členů a podnikatelů. Tento program je založen na bonusových systémech, které získáte u leteckých společností, kde získáte body za to, jak často cestujete, jak daleko a jaké produkty používáte.

Podobně bude náš věrnostní program spojen s pravidelností a svědomitostí aktivit našich přidružených společností na platformě Crowd1 a v davu, čímž získáte věrnostní body (LP), které pak budou platit jako částečná platba za produkty a služby v C- Store.

Jakmile si affiliate partner zakoupí startovací balíček, začíná první dvanáctiměsíční období pro věrnostní program. V závislosti na tom, kolik LP affiliate partner vydělá během 12 po sobě jdoucích měsíců, dosáhne affiliate partner pozici v různých řadách. Pokud Partner během tohoto období dosáhne nové hodnosti, bude Povýšen přímo. Partner si musí udržovat svou hodnost po dobu každých 12 měsíců. Jinak po roce klesne na nižší hodnost.

Hodnost, kterou affiliate partner získá, mu přinese různé částky bodů za různé aktivity, takže pro každou aktivitu bude vyšší návratnost LP v závislosti na vzestupném pořadí; bílá hodnost tedy vydělá 100% LP, zatímco černá hodnost vydělá 110% LP za stejnou aktivitu, zlatá 120% LP, titanová 130% LP a Titanium Pro 150% LP.

Několik způsobů, jak vydělat LP.

LP lze také generovat jinými způsoby. Například Activity Streamline, která je aktivní ve vašem účtu Crowd1, bude hromadit LP pro přidružené subjekty. Buďte aktivní každý den (od pondělí do neděle) a sbírejte LP jednou týdně ve středu (následující týden). Pokud jste pak aktivní několik dní po několik týdnů, získáte kumulativní LP. Pokud to uděláte den za dnem, týden po týdnu, aniž byste porušili denní sekvenci, vyděláte jedno LP denně za každou aktivitu v kumulativním měřítku. Přerušení sekvence znamená, že se vrátíte na nulu.

Svým způsobem se jedná o odměnu za věrnost Crowdu, protože denně musíte potvrdit svou aktivitu a tím deklarovat, že nejste mrtvá duše. Body se vám s délkou členství kumulativně načítají a vytváří základ pro vyšší odměny a věrnostní body, které můžete později využít při nákupu produktů jako slevové vouchery.

Existují další aktivity, které nejsou součástí Activity Streamline, které kvalifikují affiliate partnera pro získání LP, což bude zahrnovat dokončení back-office aktivit. Když půjdete do back office a dokončíte určenou činnost, získáte LP.

Vyděláváním bonusů v Crowd 1 může affiliate partner také získat LP. Za 10 bonusových bodů v prodejním bonusu a aktivním fondu uživatelů získá 1 LP. 100 bonusových bodů v Crowd Bonus a Matching Bonus získá 1 LP. Za dosažení bonusu Fear of Loss získá 500 LP.

Jak budete budovat svůj tým v Crowd1 a stoupat po žebříčku úrovní sítě od vedoucího týmu po velvyslance, získáte 1000 LP za každou novou úroveň, které dosáhnete.

Program Power Starter

Jedná se o způsob, jak nastartovat svůj postup jako podnikatel i ve věrnostním programu, a to získáním dalších bodů za své aktivity za 14, 30, 60 a 90 dní. Funguje to tak, že během prvních 14 dnů aktivujete všechny produkty v balíčku Starter Package, do 30 dnů dokončíte další informace v účtu back-office a KYC a do 60 dnů vyplníte průzkum „Řekněte nám o sobě více“ a dokončíte  Značka Ambassador do 90 dnů. V každém případě bude počet LP přidělen ve vzestupném měřítku podle hodnosti přidruženého subjektu.

Zaregistrujete se jako aktivní affiliate partner Crowd1 (tj. Člen nebo podnikatel), aktivujete všechny produkty v balíčku Starter Package, poté zůstáváte aktivní každý den po celý rok, čímž získáváte body za tuto věrnost, které lze poté použít k nákupu produktů a služeb v C-Store nebo budou směněny za NFT.

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy