Po spuštění – nutné akce

Po celosvětovém spuštění Miggster je nutno vykonat následující kroky:

  • verifikovat emailovou adresu (aby se vyloučily podvodné registrace)
  • nechat si zaslat verifikační link – kliknutím na tlačítko
  • ověřit v emailu v příchozí poště (nebo ve SPAMU) verifikaci Miggster
  • vyčkat, až vám systém umožní hru – tlačítko News (Novinky) se změní na Play

Pokud člen, který se registroval pod vaším linkem, neprovede verifikaci emailu, tak se vám znovu nepřipočte do “SEE listu” a vy za  něho neobdržíte C1 Rewards body, proto je nutno provést verifikaci emailů všech pod vámi registrovaných členů!

V sekci GIFT kódy přibyla možnost zakoupit dárkový kód na 3 druhy registrací do Miggster. Platba je možná pouze přes bitcoin. GIFT kód využijete pro zakoupení placeného členství. Buď ho obdržíte zdarma za 3 registrace, nebo si ho vygenerujete a zakoupíte ve svém účtu Crowd1. Kód vložíte do okénka pro registraci, na stránkách Miggster je to v záložce ‘Voucher’. Pokud se někdo registruje přímo ze stránek miggster.com, lze zaplatit i kartou. To platí zejména pro nováčky, kteří nejsou členy Crowd1 a dělají si registraci sami, protože dostali od někoho pozvání.

Pokud do 18.12.2020 zaregistrujete tři členy – nové hráče do Miggster, bude vám za každou registraci vyplacena provize v podobě C1 Rewards bodů

  • za půlroční registraci = 600 C1R
  • za roční registraci = 1 200 C1R

Za každé tři registrované hráče, kteří zaplatí členství, získáte voucher zdarma na registraci do Miggster. Voucher je v hodnotě nejkratšího členství z těchto tří registrací. Pokud tedy chcete voucher v hodnotě ročního členství, musíte zaregistrovat tři členy s ročním členstvím.

Do 18.12.2021 máte jako členové Crowd1 nárok získat a registrovat členy Miggster ve slevě. Cena členství na půl roku v akci je 39 € a cena ročního členství je 69 €.

Pokud si zakoupíte roční členství v Miggster, kvalifikujete se rovněž do ročního členství v Active user pool, to je fond, do kterého bude ukládáno 25% zisku z Miggster a jednou za 3 měsíce bude rozděleno mezi členy Active user pool. Jak se rozděluje zisk je popsáno v kompenzačním plánu v obrázcích. Každý produkt má vlastní Active User Pool. Kdo daný produkt bude využívat, má provize a výplaty navíc nad rámec kvartálních výplat C1 Rewards a měsíční renty. Proto je dobré si jednou za čtvrt roku zahrát nějakou hru, i když hry nehrajeme 🙂 Máte děti, které hrají hry a ještě jim platíte za to, aby si mohly dokoupit vyšší level ?

Více je zřejmé v přiložené galerii obrázků.

Napsáno dříve …

Před registrace MIGGSTER

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, VY CO JSTE SE UŽ ZAREGISTROVALI ZDARMA DO MIGGSTERU tak máte ve své kanceláři TUTO GRAFIKU, viz obrázky níže.

Vaši lidé v týmu, kteří ještě nepotvrdili zdarma registraci, tak ať to udělají, za každého je extra 100 C1 Rewards pro vás, pokud tolik lidí v týmu nemáte, tak pošlete svým kamarádům nebo rodinným příslušníkům ať se registrují ZDARMA přes váš link.

Pokud po spuštění Miggster předregistrovaní členové potvrdí (verifikují) svůj email, obdržíte následně C1 Rewards, max. 500 bodů do 5 levelu, tedy za 5 lidí je 5 x 100 C1 Rewards a to se vyplatí!

Vyšplhejte na žebříček Miggster tím, že pozvete lidi. Za každou nově přijatou registraci postoupíte na další úroveň a získáte 100 odměn.

Každý začíná na úrovni 0 a může postoupit tím, že pozve ostatní a nechá je dokončit jejich registraci.

Jakmile dosáhnete úrovně 5, máte šanci vyhrát úžasné ceny. Hodně štěstí, a bavte se!

Úroveň 1

1 registrovaný z pozvání – Great! Jste vylezli na svou první úroveň, skvělá práce!

Úroveň 2

2 registrované pozvánky – Hej, máš to! Právě jsi vyšplhal o další úroveň, pokračuj!

Úroveň 3

3 registrované pozvánky – Nyní se někam dostáváte! Už jste půli cesty!

Úroveň 4

4 registrovaných –  Ty to rozhoupáš! Ještě jedna pozvánka, než se připojíš k reálnému show!

Úroveň 5

5 registrovaných –  Konečná úroveň! Nyní začínáš soutěžit o skutečné ceny – hodně štěstí!

https://miggster.com/signup/minercsm
Prohlédněte si  krátké video, které nahrál člen Crowdu, a ve kterém vysvětluje postup registrace do Miggster a co nás čeká v budoucnu.
Start herní platformy bude 14. listopadu 2020 a bude postupně zpřístupňována všem členům.
Přednostně získají přístup ti, kteří se v předregistrační fázi snažili nejvíce.
Více o miggster na tomto odkazu https://1url.cz/Dz0tg

Náhled na registraci - ukázka zvací link - invitation link

Stručný popis registrace je na blogu zde:

https://teamcsm/news/registrace-miggster-spustena

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy