Zde naleznete odpovědi na nejčastěji řešené otázky. Pokud nenajdete to, co hledáte, tak se zeptejte sponzora nebo napište email.

Než budete psát email, doporučujeme hledat odpověď ve svém účtu, pod uživatelským jménem v záložce ‘Support’ (Podpora). Po přepnutí stránky do češtiny se zobrazí strojový překlad google, ale textu se dá při troše snahy porozumět.

Crowd1 zde řeší nejčastější dotazy a odpovědi.

Pokud ani poté vám nebude jasno a budete potřebovat pomoc, napište na support nebo mně na email. Snažím se odpovědět do 24 hodin.

Postup

Musíte mít k dispozici  sponzorské jméno nebo sponzorské jméno někoho, kdo už je registrován a pozval vás do Crowdu. Postup registrace je jednoduchý i pro začátečníka. Navíc stránky lze přepnout do češtiny, ideální je použít prohlížeč od Google – Chrome nebo nový Edge od Microsoftu. Doporučuji pracovat v anglické verzi stránek, překladač totiž komolí názvy. Pokud se registrujete přes odkaz, který vám někdo poskytl, je zde již uvedeno jméno sponzora.

Začínáme

Začnete vyplněním uživatelského jména, pokud je už v systému jméno shodného názvu, automaticky vás to upozorní a musíte vybrat jinou variantu jména. Potom zadáte údaje o bydlišti, tady doporučuji zadávat stejně, jak máte uvedeno v dokladech totožnosti, protože je  to nutné pro pozdější ověření účtu, musíte dodržet shodu uvedených údajů s údaji na dokladu totožnosti.

Je nutno zadat platný email, na který vám bude chodit např. možnost změny hesla nebo potvrzení pro výplaty.

Po vyplnění údajů kliknete na tlačítko ‘registrovat’ a vyskočí na vás volba balíčku. Vyberete si balíček, většinou každý volí nejnutnější základ “White”.

Platba

Nyní musíte balíček zaplatit. Možností je několik. První je pomoci měny Bitcoin, druhá pomoci Etherea, třetí přes Gift kód (doporučuji), dále ze svého účtu – ten ale nemáte nabitý, zůstatek = 0 Eur, takže to nepůjde a poslední možností je vybrat převodem v rámci EU na účet příjemce.

Kliknutím na tuto možnost vám vyjedou platební instrukce, důležité je v referenci platby zadat svoje uživatelské jméno, aby se platba správně spárovala. Bezhotovostní převod typu SEPA platba trvá 2 pracovní dny, peníze se většinou objeví na účtu po 17 h odpoledne.

Tady nastává jedno úskalí, které jsem vypozoroval u spousty nováčků. Zadají platbu a čekají, že se jim automaticky aktivuje účet. Tak to ale není. Musíte si následující den zkontrolovat, zda máte peníze připsány a pokud ano, znovu vyberete balíček a zadáte platbu z účtu. Sám jsem tuto chybu udělal a čekal týden na aktivaci účtu 🙂

Lepší varianta je zaplatit pomocí kryptoměny, pokud vlastníte nějakou digitální peněženku. Její zřízení a nabití je otázkou 10 minut.

V další části popíšu platbu GIFT kódem (Dárkový kód).

Platba pomoci GIFT kódu je rychlá a jednoduchá. K aktivaci účtu dochází okamžitě.

Co je k tomu potřeba?

V prvé řadě potřebujete GIFT kód, který vám někdo poskytne. Většinou to bývá sponzor, který vás k projektu přivedl a pokud ho nemá, ví kde ho sehnat. Na Facebooku pro podporu projektu “Crowd CZ/SK” jsou  GIFT  kódy nabízeny některými členy k prodeji.

Další možností je GIFT kód  si vygenerovat. Na svém účtu ‘Account balance’ musíte mít dostatek prostředků (BP), aby se mohl zaplatit, jinak vás to upozorní, že nemáte na účtě dost peněz. Peníze si lze na účet zaslat bankovním převodem, platební údaje pro SEPA platbu najdete v kanceláři back office.

Pro platbu “GIFT” je nutno získat kód, který zadáte po kliknutí na volbu platby “GIFT”. Vyskočí okénko, do kterého zadáte kód a potvrdíte (většinou je nutno potvrdit 2x) . Účet je registrován okamžitě.

Registraci je nutno dokončit “Přijmutím smluvních podmínek” přes tlačítko “Aprove” a ověřením člena a jeho totožnosti. To je nutné pro případnou výplatu nebo výběr peněz.

Ověření se provádí v účtu, kde si po najetí vpravo nahoře na své uživatelské jméno vyberete ze seznamu záložku “Settings” a zkontrolujete údaje, zadané při registraci. Měly by souhlasit s údaji na dokladu totožnosti, který budete muset nahrát. Je také nutno doplnit datum narození a kontaktní telefon. Po uložení údajů na tlačítku “Save” už není možná oprava dat.

Pro další ověřování si připravte doklad totožnosti, většinou občanský průkaz, který musí být barevně ofocen z obou stran, musí být viditelné všechny čtyři rohy a nesmí se projevit nežádoucí odlesky. Pokud fotografie nesplňuje parametry, nutno pořídit novou. Doporučuji v programu malování začernit rodné číslo a číslo občanského průkazu. Mám ověřeno, že takto upravené dokumenty byly akceptovány.

Dále si připravte svou barevnou selfie fotografii, bez pokrývky hlavy, bez brýlí, nejlépe upravenou na poměr stran 7:5. Pokud máte vše připraveno v počítači, klikněte na záložku Upload KYC a takto připravené soubory nahrajte do svého účtu tlačítkem Upload selfie, Upload front ID (přední strana občanky) a Upload back_ID (zadní strana občanky). Pokud se vše správně nahraje, je v políčku napsáno ‘uploaded’. Pokud ne, vyskočí pod okénky error_… zpráva, že s fotkou není něco v pořádku. Můžete  nahrát i pas nebo řidičský průkaz (Driver licence), volba je na vás, co preferujete.

Asi po dvou dnech je účet ověřen a schválen.

Zkratka KYC znamená “Know Your Customer” – Poznej Svého Zákazníka.

Na YouTube je nespočet videí, které ukazují postup, jak nahrát KYC, jedno z nich je uvedeno níže.

Zde je uveden stručný postup a návod, jak vybírat peníze na účet v bance.

V prvé řadě musíte nějaký účet vlastnit. Z vlastní zkušenosti doporučuji AIR BANK, z recenzí nejsou dobré ohlasy na Komerční banku nebo Českou spořitelnu. Jejich bezpečnostní politiky mohou blokovat neznámé platby. Znám případy, kdy se členové dožadovali dohledání zaslaných peněz.

Postup:

V menu pod svým uživatelským jménem klikněte na ‘Withdraw to bank’ (Výběr do banky).

Vyjede formulář, který musíte vyplnit. Popíšu jednotlivé položky.

Musíte být v okně New Withdrawal (Nový výběr)

Ve formuláři vyplníte platební údaje:

Amount to Withdraw = Hodnota výběru = počet BP, které vybíráte, minimální výběr je 100 €, to znamená 1000 BP

Your Full Name = vaše plné jméno, jak ho máte uvedeno ve svém bankovním účtu

Your bank name = název vaší banky (AIR bank, ČSOB, …)

Bank address = adresa sídla vaší banky, zjistíte na výpisu z účtu nebo na webových stránkách

Bank country = vyberete stát (Czech republic)

Account number (IBAN) = číslo účtu v mezinárodním formátu IBAN, zjistíte na výpisu z účtu nebo na webových stránkách banky

SWIFT Code = Swift kód, rovněž zjistíte na výpisu z účtu nebo na webových stránkách banky

Po vyplnění tlačítko Request Withdraval (Potvrdit výběr) zmodrá a můžete na něho kliknout.

Tímto potvrdíte výběr. Pozor, ujistěte se, že máte všechny údaje správně, protože potom se vám ihned odepíšou peníze z účtu a na záložce HISTORY  se objeví status platby ‘Waiting’ – Čekající. Email na potvrzení nepřijde. Pokud něco vyplníte špatně, je problém to vrátit zpět. Musíte napsat na stránku podpory a řešit to s nimi. Údaje níže, uvedené u platby ‘Waiting’ jsou vymyšlené. Nepoužívejte je !

Zde je uveden stručný postup a návod, jak vybírat peníze na bitcoinovou peněženku. V prvé řadě musíte nějakou peněženku vlastnit. Není problém si ji pořídit, je to otázka pár minut. Na internetu je spousta návodů a aplikací. Osobně používám v telefonu Mycelium a jako externí (hardwarovou peněženku) Trezor. Trezor je český výrobek, zakoupit lze např. na Alza.cz a vyjde v základní verzi na přijatelných 1500 Kč. Jeho bezpečnost spočívá v tom, že se k vašim bitcoinům nedostanou hackeři, na rozdíl od mobilu, jehož zabezpečení řada uživatelů podceňuje. Ale o bitcoinových peněženkách by se dalo psát dlouho…

Pokud máte peněženku, vygenerujete si v záložce ‘Přijmout’ bitcoinovou adresu, kterou budete muset zadat do příslušného formuláře v Crowd1.

Vygenerovaná adresa vypadá takhle, část jsem vymazal, ale to není podstatné:

Po získání bitcoinové adresy pro převod se přesunete do svého účtu Crowd1. Zde si pod svým uživatelským jménem v záložce  rozkliknete možnost WITHDRAW BITCOIN:

To vás po kliknutí přenese na stránku výběru, kde si můžete nastavit, kolik Euro chcete vybrat.  Pozor, výběr se zadává v BP (byznysových bodech) a platí, že 10 BP = 1 € . Výběr je možný od 20 Eur a výše (200 BP), takže pokud tam máte méně, tak se vám to asi nepodaří. Já jsem pro příklad zvolil výběr 500 € (5000BP). Tyto prostředky samozřejmě musíte na účtu mít, tzn. vydělat je. Do příslušné kolonky vložte bitcoinovou adresu, kterou jste si vygenerovali a zkopírovali v PC, aby jste ji nemuseli složitě vypisovat. Potvrďte tlačítkem ‘Request withdrawal’. Vyskočí na vás zelené oznámení, že vám byl zaslán potvrzovací email.

Nyní se přesuňte do své emailové pošty a najděte si potvrzovací email. Je v něm uveden kód pro potvrzení transakce. Pokud ho nemůžete najít, zkontrolujte si složky jako např. ‘SPAM’ , ‘Hromadné’, apod. Velmi často to tam padá.

otevřená zpráva:

nyní kód vložte do okénka pro potvrzení kódu a potvrďte:

Po potvrzení se vám zobrazí, že transakce čeká na realizaci (‘Waiting’). Proces trvá asi 7 dní. Po připsání se vám peníze objeví na účtu v bitcoinové peněžence.

Když se obrátíte na přidruženého člena a zakoupíte si vzdělávací balíček, můžete umístit svého sponzorovaného / doporučeného přidruženého člena do svého levého nebo pravého týmu.

U bonusu za prodej vzdělávacích balíčků dostanete nyní 100% provvize, do Crowd1 Rewards už nepůjde nic.

Balíček vám poskytne určité množství binárních bodů („BP“), které můžete vidět v back-office. Počet BP, za které budete odměněni, závisí na typu balíčku, který se prodává ve vašem celkovém týmu. Následující BP vám bude připsána:

 • 1 prodaný bílý balíček za 109 EUR = 60 BP
 • 1 prodaný černý balíček za 299 EUR = 180 BP
 • 1 prodaný zlatý balíček za 799 EUR = 480 BP
 • 1 prodaný titanový balíček za 2 499 EUR = 1500 BP

Obdržíte BP na své Bodové účty („Points Right and Points Left“), ​​kde bude váš BP automaticky změněn na hodnotu v eurech.

Počet BP, za které jste odměněni, vychází z počtu přímých nebo nepřímých sponzorovaných spolupracovníků, kteří si zakoupí vzdělávací balíček, a který není nárokován zpět v souladu s politikou vrácení peněz Crowd1 nebo je dočasně pozastaven, dokud neuplyne období „cool“ nebo byl členem účet ukončen. V případě, že je jakékoli zpětné zúčtování, vrácení peněz nebo jiné peníze za zakoupený BP jsou zaslány zpět konkrétnímu registrovanému, souhlasíte s tím, že Crowd1 odečte jakoukoli odměnu, která byla připsána na váš účet BP nebo na hodnotový účet.

Pouze body v rovnováze mezi vaším pravým a levým týmem podléhají generování zůstatku BP, který lze směnit za peněžní hodnotu na vašem hodnotovém účtu (Account balance), který lze později použít k upgradu, nákupu dárkových certifikátů a / nebo výběru pomocí podporovaných poskytovatelů výběru. Požaduje se, aby minimálně 25% BP, které má být směněny, pocházelo z jedné ze dvou částí v binárním systému.

BP můžou být použity pouze jednou a za stejný zůstatek BP nelze získat opakující se příjmy. 10 BP v rovnováze se rovná možnosti, ale nikoli záruce, že obdržíte 1 € v bonusu.

Body, které nebudou do 6 měsíců od získání použity, propadnou.

Zbytkový příjem je přímý přímý zpětný bonus za peníze utracené v některém z mnoha online produktů přidružených partnerům. Úroveň reziduálních příjmů závisí na úrovni vaší sítě.

Celková částka reziduálních příjmů je rovnoměrně rozdělena do stejného počtu skupin zisků jako úrovně sítě (do tzv. ‘bazénů’ – pool). Každý fond na úrovni sítě je pak rozdělen na stejné části (jednotlivé ziskové skupiny) v závislosti na skutečném počtu jednotlivých ziskových fondů na jednotlivé úrovni.

Členové mají nárok na jednu část z úrovně sítě, které dosáhnou. Každý přidružený člen si udržuje své části a získá zbytkový příjem za všechny své části. Např. Přidružený člen, který dosáhl úrovně sítě 15, získá reziduální příjem ze svých částí na úrovni 1 až 15.

Nové úrovně jsou dosaženy budováním sítě a prodejem vzdělávacích balíčků. Členové dosahují různých úrovní v závislosti na celkových binárních bodech v rovnováze. Binární body v rovnováze se rovnají kumulovanému počtu binárních bodů, za které člen obdržel bonus za prodejní balíček.

Úroveň affiliate partnera se používá při výpočtu reziduálního příjmu a bude základem pro speciální akce. (např. školení,…)

Zvláštní pravidla pro tituly seniorů. Kromě dosažení požadovaného počtu bodů v rovnováze musí Partner vybudovat levou i pravou nohu.

 • Senior President *, alespoň jeden manažer na levé i pravé noze.
 • Senior President **, alespoň jeden manažer a jeden ředitel na levé i pravé noze.
 • Senior President ***, alespoň jeden manažer, jeden ředitel a jeden prezident na levé i pravé noze.

Když je vyplácen bonus za vzdělávací balíčky, odpovídající bonus a strach ze ztráty, částka je přímo vyplacena jako obchodní body na osobní účet přidružených osob (peněženka Crowd1).

V praxi to znamená, že obdržíte např. provizi 24 za registraci White člena, v případě že se vám vypárují body 1:3 (60+3 x 60 = 240/10=24 €).

Z této částky se převádí na účet (Account balance) 24 € – tj. 100 % odměny.

Maximální výplata týdně je omezena na 200 000 BP.

Maximální výplata za týden pro přidružené společnosti na úrovni sítě 0-13 je omezena na 200 000 BP (100 000 BP pro členy bez titanu). Maximální výplata za týden pro přidružené společnosti na úrovni 14-21, viz tabulka níže

Obchodní body jsou získávány prostřednictvím našich různých bonusů v Kompenzačním plánu (zákaznický prodejní bonus, fond aktivních uživatelů, bonus za vzdělávací balíček, odpovídající bonus, fear of loss = strach ze ztráty a výplaty z dlouhodobých residuálních měsíčních příjmů a odměn Crowd1 Rewards).

Když je vyplácen bonus za vzdělávací balíčky, odpovídající bonus a strach ze ztráty, 100% vypočtené částky je přímo vyplaceno jako obchodní body na osobní účet přidružených osob (peněženka Crowd1) .

Obchodní body jsou platné pro měsíc, kdy jsou získávány, a pro následujících 5 (pět) měsíců poté.

Pro zaslání peněz na svůj účet v Crowd zadejte následují cí údaje, viz níže. POZOR v referenci a popisu platby vždy uvádějte své registrační jméno do Crowd1, jinak se vám platba nespáruje !

Platební údaje

Beneficiary Name

Impact Crowd Technology sl

Company Adress

Calle Velazquez 86, Portal A
1 derecha 28006
Madrid, Spain

IBAN (SEPA)

MT88PHPY270070PHOENIX0009389421

BIC

PHPYMTM1XXX

Bank name

Phoenix Payments Ltd

Bank Address

5th Floor, Valletta Buildings, South Street
VLT1103
Valletta, Malta

Reference

vaše jméno v Crowd1

Pre-launch fáze (předstaartovní fáze) skončila 6.dubna 2021. Nikdy ale není pozdě. Dlouhým otálením ztrácíte drahocenný čas. Jednou z forem výdělku je v Crowd1 zisk loyalty points, kdy jsou nasbírané body použity při platbách v obchodu C-Store jako slevové vouchery.  Body se do loyalty programu sbírají týdenním potvrzováním své každodenní aktivity (například denně si otevřete svůj účet.

Na startu se registruje v současné době kolem 30 000 lidí denně, když jsou bonusové akce, je tento počet klidně 4 x vyšší. Tento stav ale nebude trvat věčně. S narůstající členskou základnou může tempo přírůstku lidí ve světě klesat. I když se někdy později rozhodnete “do toho šlápnout” a zaregistrujete  několik přímých členů, aby se vám týdenní počet bodů zvýšil, může se stát, že budete čekat, až vás světové registrace doženou.

Registrace je zdarma, takže nic neztratíte. Později, až se s Crowd1 seznámíte, mžete rozjet své vlastní podnikání už za 109 €.

Body se dají získat i z akcí během uvádění nových produktů na trh, jako např. u MIGGSTER

Jak v Crowd1 vydělat peníze?

Crowd1 je končil startovací ( pre-launch) fázi a v roce 2021 se rozšiřuje o dalších 8 poboček. Crowd1 má jako produkt vlastní časopis, spolu se svými členy spolupracují s Grithub, cestovkou LifeTRNDS, Miggster, Affilgo, Epic Lotto, Mindoe, Tribute a připravuje se Planet IX, LinkMe, SoMe, MultiWallet a další.

V průběhu roku 2021 se připravuje 15 poboček do konce tohoto roku. To je velmi zajímavé pro nás jako členy, protože to bude mít za následek větší příjem pro Crowd1, tzn. pro členy.

Pokaždé, když někdo koupí lotto lístek, sází on-line, hraje on-line nebo se připojí nový člen, všichni z toho mají profit. Veškerý zisk jde do jednoho obrovského bazénu (pool). Ten se pak rozdělí takto.

1. 20% jde do Crowd1, na provozní náklady.

2. 40% jde k členům, pro naše měsíční zbytkové výplaty residuálního příjmu. Na konci každého měsíce se “uzavřou” měsíční výplaty residuálního příjmu. To znamená, že bez ohledu na úroveň sítě na konci každého měsíce je podle pozice člena určeno, ze které úrovni bazénu bude vyplacen ke dni 15-ctého příštího měsíce.

3. 40% také jde na naše členy. To jde do našich čtvrtletních výplat dividend. Každé 3 měsíce jsou vyplaceny a poslední 3 měsíce 40% na čtvrtletní výplaty se dávají do většího bazénu. Z tohoto většího fondu jsme jako členové vyplaceni o dividendu od společnosti, tyto prostředky jsou vynásobeny směnným kursem, který určí firma na základě hospodářských výsledků.

Tyto výplaty dividend jsou založeny a zpracovány podle celkového počtu bonusových bodů Crowd1 na konci měsíce, který běží před datem měsíce čtvrtletní výplaty. (Například: Crowd1 body nahromaděné do 30.května, jsou body, které budou použity na výplatu dividendy, pokud čtvrtletní výplata je 15.června)

Se všemi novými členy a pobočkami, které se připojují a společnost se tak stále vyvíjí, je nyní ještě více usnadněno všem členům Crowd1, aby si vydělali prostřednictvím Crowd1 a jejích poboček.

Příklad:

Budu používat LifeTRNDS (pro tento příklad).

Všichni členové Crowd1 mají nyní přístup k LifeTRNDS, což nám dává možnost generovat úspory a doporučit LifeTRNDS ostatním. Každý, kdo se nyní může zaregistrovat zdarma na Crowd1, aniž by musel zakoupit vzdělávací balíček získá přístup k LifeTRNDS. Po vstupu se pak může se zaregistrovat na LifeTRNDS.

Tyto členy nazýváme “Starters” a budou mít přístup k LifeTRNDS prostřednictvím sítě Crowd1 a budou moci rezervovat svou vysněnou dovolenou pomocí LifeTRNDS.

Provize:

15% Zákaznický prodejní bonus

Když jste jako Crowd1 placený člen, doporučíte LifeTRNDS někomu a on se zaregistruje na LifeTRNDS prostřednictvím sítě Crowd1 a pak provede rezervaci, vy jako placený člen Crowd1 získáte nárok na 15% provize z tohoto zisku. Prodejní bonus pro zákazníka se vyplácí v měsíci poté, co Crowd1 obdrží provizi od dodavatele třetí strany. (Po provedení úhrady v hotelu, destinaci, …)

25% Aktivní uživatel

Když placený člen Crowd1 používá LifeTRNDS k provedení vlastní rezervace, kvalifikuje se z provize generované z 25% aktivního uživatelského fondu. V průběhu každého čtvrtletí budou všechny provize shromážděné z fondu aktivních uživatelů sestaveny do většího fondu, který pak bude rozdělen mezi členy, kteří produkt nebo službu během těchto 3 měsíců používali.

Mějte na paměti, že abyste se kvalifikovali pro tento fond, musíte jako placený člen osobně používat tento produkt nebo službu alespoň jednou za čtvrtletí. Výplata fondu aktivních uživatelů bude následovat měsíc po skončení čtvrtletí.

Zbývajících 60% půjde do celkových Crowd1 fondů sdílení zisku, které budou rozděleny 40%, 40%, 20% podle kompenzačního plánu, které budou použity pro provozní náklady společnosti, měsíční residuální příjem a čtvrtletní dividendy.

Poznámka:

Všichni členové, kteří se zaregistrují a připojí se k Crowd1 ZDARMA (Starters), mohou využít těchto produktů nebo služeb a slev, nemohou využívat žádné jiné bonusové struktury v Crowd1 jako bezplatný člen. 

Pokud jsou schopni zaregistrovat 4 placené členy do 14 dnů, budou mít nárok na bonus „Fear of Loss“, kde společnost jim udělí dárkový poukaz / dárkový kód, aby se stali placeným členem. Teprve pak budou moci těžit ze všech různých bonusů a příjmových platforem.

Crowd1 pořádá Světové promo akce (World event), kde představuje nové produkty do firemního portfolia. Tyto akce jsou pořádány online, aby na ně členové z celého světa měli přístup. Na tyto akce je nutno zakoupit lístek – ticket, jehož cena je obvykle 2 €. Lístek je možno zakoupit v kanceláři – Back office po přihlášení se svým jménem. Lístky jsou často zdarma.

Přenos je v angličtině, ale na youtube existují zkrácené záznamy, ve kterých lze zapnout titulky google a přeložit si mluvené slovo do češtiny. Dá se tomu porozumět. Tyto akce bývají spojeny s vyhlašováním nových pozic Managerů, Directorů  atd. Jsou doplněny hudebním vystoupením. Akce se vyplatí shlédnout.

Tuto otázku si pokládá každý, kdo je osloven nabídkou vstupu do projektu Crowd1. Lidé se bojí neznámého a bohužel případů, kdy někdo naletěl podvodníkům je v naší republice dost.

To se pak těžko něco nabízí. Zejména neznalí, rádoby znalci, píšou zasvěcené recenze na internetu o podvodech a různých letadlech, bez hlubších znalostí, jak firma funguje. Vstupem nikdo nic neztratí. Už jako člen ‘Zákazník’ může užívat výhod produktů, ale neplatí žádné členství. Pokud chce v Crowd1 začít vydělávat, tak si musí zakoupit některý z balíčků.

Jejich cílem možná ani není poškodit tu nebo onu firmu, jejich cílem je zvýšit sledovanost svých stránek a pokud možno na tom vydělat. Co když si někdo klikne na reklamu a něco přes ně koupí … získají odměnu za zprostředkování. Lidé rádi čtou černou kroniku, protože se v duchu ujišťují, jak je dobře, že to zlé se nestalo zrovna jim. Mají radost z cizího neštěstí. Ale tak už to bývá.

Crowd1 je pro každého. Jak se říká, kdo se bojí, stojí na místě.

Lidé se dělí na dravce, kteří vystartují po první příležitosti, která se naskytne a ty váhavé, kteří si počkají. Dravci buď něco uloví, nebo taky ne. Je to jako v přírodě, dravci většinou uloví tu lepší kořist a na ty druhé zůstanou zbytky, ale pravda, taky se z nich nají 🙂

Většinou vycítíte, že vámi oslovený člověk s nabídkou vstupu do Crowd1 poněkud znejistí. To je ta chvíle mu říci: “Vidím, že z toho máš obavy, necháme to na jindy” a potom se bavte o něčem jiném, přepněte se na jiné téma.

Noste u sebe vizitku se svým registračním linkem a s adresou webu. Pokud si při loučení řekne o další informace, dejte mu vizitku se slovy: “Však se podívej, jestli chceš” a odkažte ho na tyto stránky.

Lidem nevadí až tak, že by někde zaplatili 109 €, ale spíše aby nebyli druhým pro smích. Crowd 1  ještě není ve fázi, že ho budou chtít všichni. Tam se musíme dopracovat, bude to trvat možná několik let. Jsou případy, že to nechtějí ani zadarmo, tak se bojí aby nenaletěli.

Ale vy, co jste vstoupili nyní, na začátku, máte výhodu, kterou vám už nikdo nevezme. Po čase vám kritikové budou tiše závidět. Přeji nám všem zažít ten pocit, že jsme se rozhodli správně. Řadím se mezi dravce a proto si můžu vybrat kořist. Nemusím čekat, co na mě zbyde. Jak to máte vy ostatní ?

Jak už to tak bývá, když se někomu daří, tak se toho snaží někdo jiný využít, lépe řečeno, zneužít. I projekt Crowd1 se potýká s hackery a podvodnými phishingovými stránkami, které mají jediný cíl – získat vaše přihlašovací údaje a přístup k účtu Crowd1.

Podvodníci jsou vychytralí, používají identickou grafiku a formu přihlášení, takže téměř nerozeznáte, že nejste na oficiální stránce Crowd1. To lze zjistit jedině pohledem na lištu s adresním řádkem, kde v názvu musí být vždy https://crowd1.com/ … Jakékoli jiné napodobeniny tohoto názvu nejsou oficiální stránky.

Proto doporučuji všem členům, dobře se podívejte, kde se přihlašujete ! Pokud útočníci mají vaše údaje, klidně můžou vyčkávat, až bude na vašem účtu zajímavý obnos, který vám potom vyberou přes bitcoin a vy nezjistíte vůbec nic.

Firma zřídila právní oddělení a snaží se hájit a stránky s modifikací názvu crowd1 pravděpodobně bude chtít po správcích serverů rušit, ale je to běh na dlouhou trať.

Na obrázku je jeden z příkladů podvodné stránky, v žádném případě se na ni nepřihlašujte. Ověřte si v historii prohlížení, jestli jste na podobné stránce kdysi nebyli. Pokud ano, neprodleně si změňte heslo k účtu, doporučuji složité heslo s 12 písmeny, znaky a číslicemi.

C1 Rewards v překladu Crowd1 odměny – jsou body, které získal člen nákupem balíčku a dále je získával každý týden kliknutím na tlačítko Claim – nárokovat, aby potvrdil svou aktivitu v systému. Čím vyšší balíček člen zakoupil tím více C1R obdržel.

Dá se říci, že jsou to jakési “akcie”, ze kterých jsou každé tři měsíce vypláceny podíly – dividendy ze zisku firmy.

Počet C1R rovněž závisel na počtu registrovaných členů přímo pod vámi, podle tabulky Streamline bonusu mohl člen získat každý týden až 1125 bodů, pokud splnil podmínky počtu registrovaných členů, typu členství a celosvětově registrovaných po něm.

C1Rewards skončily s fází pre-launch 7.4.2021. Čím více jste jich získali, tím lépe pro vás.  Bude proveden jejich směna za akcie. Čím větší zisk bude firma mít, tím více peněz bude rozdělovat, každému podle počtu jeho podílů – výplata každé 3 měsíce.

Registrovat se do produktů ?

Ano, je to nutné. Crowd1 je platforma, která zprostředkovává prodeje produktů a abyste je pochopili, musíte je znát.

Není nutné využívat každý produkt, ale při uvádění na trh přes síť Crowd1 partnerů z toho plynou výhody. Navíc získáváte Activity Points (AP) a Loyalty Points LP) – body za aktivitu a loajalitu, na kterých závisí výplata vaší provize.

Možná jste si všimli, že v nastavení účtu pod svými osobními údaji je pod tlačítkem Uložit – Save ještě další tlačítko, které nese název ” Opt out of AffilGO commissions?” . Je to proto, že v některých zemích lidem jejich náboženství zakazuje příjem z hazardních her a loterií. Jsou to převážně muslimské země. Proto když kliknete na uvedené tlačítko, nebude se vám do odměn započítávat příjem z loterií a hazardních her.

Máte dotazy ? Kontaktujte nás…

  Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

  Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

  Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

  https://teamcsm.cz/home/privacy-policy