Active User Pool

neboli aktivní fond uživatelů je fond, do kterého plynou zisky z daného produktu. Pokud jsou členové registrováni v Miggster, tak jsou vypláceni z fondu, do kterého přitékají provize za hraní her, podobně je to u zábavy nebo životního stylu. Na výplatu provize musíte získat alespoň 1 AP (Activity Points). Ten obdržíte tak, že se do produktu registrujete (používáte ho), více AP bodů získáte, když přivedete další uživatele, kteří si produkt zakoupí. Registrace platí po určité období zpravidla rok, potom ji musíte obnovit prodloužením členství – neboli zakoupit členství na další období. Aby to bylo levnější, může si člen odečíst část platby zápočtem Loyalty Points. Proto je důležité si denně odklikávat body LP.

Takto to funguje
Pro každou kategorii produktů v obchodě C-Store (např. Cestování, Životní styl atd.) existují aktivní skupiny uživatelů (AUP). Partneři obdrží část z každého z těchto AUP, z nichž si partner koupil produkt a službu nebo doporučil zákazníkovi či partnerovi produkt a/nebo službu, která následně vyústila v nákup.

Funguje to tak, že Crowd1 obdrží provizi z prodeje všech produktů a služeb třetích stran dostupných prostřednictvím sítě Crowd1, které jsou následně rozděleny do kategorie Poolů. Celková kumulovaná provize v každém AUP se vypočítává po každém kalendářním měsíci. Partneři, kteří se kvalifikovali pro body aktivity těchto AUP, získávají měsíčně část těchto AUP.

Tyto části jsou platné pouze během kalendářního měsíce, ve kterém byly vygenerovány. K výplatě AUP dochází na konci následujícího měsíce. Části v každém fondu lze získat pouze osobními nákupy nebo nákupy partnerů či zákazníků, kteří byli přímo doporučeni.

Aby měl Partner nárok na podíl v daném Poolu, musí zakoupit alespoň jeden produkt nebo službu v Poolu, případně musí získat alespoň jeden bod aktivity (AP).

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy