Zde si můžete stáhnout dokumenty a materiály pro propagaci Crowd1

Propagační letáky do schránek.

Jsou vytvořeny na propagaci Crowd1 a Miggster pro získávání nových zájemců o projekt. Před tiskem je nutno dopsat místo slovního spojení  ‘doplňte vaše crowd1 username’  vaše aktuální Crowd1 jméno (username), aby se případní zájemci registrovali pod vás. Ze statistik marketinku se o to bude zajímat každý desátý oslovený. Leták lze použít pro roznášení do schránek nebo vyvěsit na zastávky autobusu, vývěsky apod. Leták lze upravovat a modifikovat, dbejte na to, aby na něm nebyly zavádějící informace !

Systém úspěchu v Crowd1.

Vytvořeno na základě webinářů od světových leaderů. Shrnuji dosavadní zkušenosti a postupy nejlepších. Dbejte na to, aby jste nepodávali zavádějící informace ! Vklad do Crowd1 není investice a firma není investiční ani finanční společnost a zisky nejsou garantovány ! Vyhnete se nepříjemnostem, zejména u lidí, kteří si myslí, že přijdou k penězům bez práce.

Systém úspěchu v Crowd1

Stáhnout

Prezentace Crowd1.

Prezentace, která startovala někdy zkraje roku 2020. Některé skutečnosti nejsou aktuální, ale pro informaci stačí. Stará verze, nepoužívat k propagaci.

Prezentace Crowd1.

Poslední verze prezentace z back office Crowd1, používat k propagaci.

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy