Crowd bonus – Bonus za prodej vzdělávacího balíčku

Dříve tzv. binární bonus. Jedná se o asi nejzajímavější bonus pro členy, kteří se rozhodli vybudovat svoji síť prodejem vzdělávacích balíčků. Pro jeho vyplacení musíte mít zaregistrováno alespoň jednoho člena v levé a jednoho člena v pravé větvi (linii, týmu, noze, apod. …). Dobře je to popsáno ve dřívějším VIDEU., i když nyní tyto informace až tak neplatí. Podstatou bonusu je to, že body, které máte v levé a pravé větvi se vám tzv. párují – anulují.

Znamená že v jedné z větví máte pořád nulu, nebo max. do 55 bodů. Body se párují v poměru 1:1, 1:2, 1:3.

Je nutno připomenout, že bonusové body se přičítají už členovi, který je zaregistrován, ale ještě nezakoupil balíček.

Body se načítají podle typu registrace, popř. upgrade balíčku.

Když zaregistrujete člena a zakoupí vzdělávací balíček, můžete umístit svého sponzorovaného / doporučeného člena do svého levého nebo pravého týmu. Každý prodaný vzdělávací balíček vám poskytne určité množství byznysových bodů („BP“), které můžete vidět v back office.

Počet BP, za které budete odměněni, závisí na typu balíčku, který si registrovaný člen zakoupí. Ke každému zakoupenému balíčku obdrží nový člen i Loyalty points neboli body za loajalitu, (místo dřívějších C1 Rewards, které se počítaly z vlastnického práva), LP jsou dle hodnoty uvedeného balíčku.

Příklad: White balíček = 109 Eur + 5000 bodů LP

Připsání bodů BP do binárního bonusu
Následující BP vám bude připsáno za:

1 prodaný bílý balíček za 109 € = 55 BP , registrovaný člen obdrží 5 000 bodů Loyalty points

1 prodaný černý balíček za 299 € = 150 BP, registrovaný člen obdrží 6 000 bodů Loyalty points

1 prodaný zlatý balíček za 799 € = 400 BP, registrovaný člen obdrží 7 500 bodů Loyalty points

1 prodaný titanový balíček za 2 499 € = 1 250 BP, registrovaný člen obdrží 15 000 bodů Loyalty points

1 prodaný (pouze jako upgrade) titan pro balíček za 3 499 € = 2 000 BP, registrovaný člen obdrží 30 000 bodů Loyalty points

POZOR  – od srpna 2021 do 31.12.2021 běží akce, kde vám bude započítáno o 30 % bodů víc za registrace podle druhu balíčku, body u balíčků, viz obrázek.

Registrace účtu u Crowd1 je zcela zdarma. Jediné, co potřebujete, je odkaz na sponzora. S tímto odkazem pak můžete pokračovat v procházení C-Store a nakupovat produkty pro vlastní potěšení.

Na svůj Bodový účet v binárním bonusu („Points Left and Points Right“) neboli body vlevo a body vpravo – obdržíte byznysové (binární) body BP,  viz níže.

Vaše BP se automaticky párují podle poměru, který je nejvýhodněji možný na hodnotu v eurech a ta se připíše do Account balance (Účtu) – viz níže v obrázcích.

Proto je důležité, aby jste si hlídali, na kterou stranu se vám aktuálně připisuje více bodů, aby se mohly při registraci  binárním bonusu vypárovat. Proto si musíte přepínat umístění člena mezi pravou a levou větví (nohou). Ideální je poměr 1:3, za který získáte nejvyšší provizi.

Počet BP, za které jste odměněni, je založen na počtu přímých nebo nepřímých sponzorovaných členů, kteří si zakoupí vzdělávací balíček, a který není nárokován zpět v souladu s politikou vrácení peněz Crowd1 nebo není dočasně pozastaven, dokud neuplyne období „cooling off“ – 14 dní na možnost zrušení členství.

V případě, že nastane jakékoli zpětné zúčtování, vrácení peněz nebo jiné vrácení peněz za zakoupený BP, které jsou zaslány zpět konkrétnímu členu, souhlasíte s tím, že Crowd1 odečte jakoukoli odměnu, která vám byla připsána na váš účet BP nebo na hodnotový účet.

Doba platnosti pro BP (obchodní body)

Nepoužité BP vyprší po 6 (šesti) měsících. To znamená, že vygenerované BP jsou platné pro daný měsíc a jsou platné dalších pět (5) měsíců poté.

Generování bodů

Pouze body v rovnováze mezi vaší pravou a levou větví podléhají generování BP, které lze směnit za peněžní hodnotu na váš hodnotový účet (Account balance). Ty lze později použít k upgradu, nákupu dárkových certifikátů a / nebo výběru pomocí podporovaných druhů výběru (převodem na účet, převodem na bitcoinovou peněženku). Požaduje se, aby nejméně 25% BP, které mají být směněny, pocházely z jedné ze dvou částí v binárním systému.

Body se párují v poměru:

1:1 => 55b + 55b => 110 BP = 110/10 = vaše provize = 11 €

1:2 => 55b + 2 x 55b => 165 BP = 165/10 = vaše provize = 16,5

1:3 => 55b + 3 x 55b => 220 BP = 220/10 = vaše provize = 22 €

Body se vám rovněž načítají z registrací, které provedou vámi registrováni členové ve vaší síti, tak se občas stane, že ty provize chodí, ani nevíte odkud. Naštěstí všechny pohyby a transakce jsou evidovány v sekci „Earnings&Payouts“ (Odměny & Platby).

Nastavení párování

Nastavení, na kterou stranu se vám budou členové registrovat, si provedete ve svém účtu v kanceláři “back office”, najetím myši na své uživatelské jméno se vám rozevře nabídka, vyberete Settings (Nastavení) , potom přepnete na kartu Member placement (umístění člena) a zvolíte si požadovanou stranu (Left = levá, Right = pravá). Pozor při přepnutí do češtiny, google translator komolí názvy 🙂

V galerii obrázků níže jsou uvedeny příklady bonusů a tabulka příkladů párování.

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy