Strategie

Něco je popsáno v článku po uvedení Planet IX: https://teamcsm.cz/planet-ix/planet-ix-spustena/

Další informace, přímo ze zdroje hledejte na: gamebook.planetix.com

Pravidelně kontrolujte Blog, kde jsou aktuální zprávy: https://blog.planetix.com

Něco ke strategii od vývojářů NIBIRU

Hrajte hru jakýmkoli způsobem chcete, je to strategická hra a každý má právo na vlastní strategii. Chci vám všem jen trochu přiblížit, co se ve hře stane tak, jak to vidím dnes.

Existuje spousta PIX, které jsou obklopeny UVNITŘ ostatních PIX na hráčském Území. Pokud skončíte v situaci podobné té, že máte svůj PIX “obklíčen” , nejpravděpodobnějším scénářem bude, že hodnota PIX klesne na 0.

Pokud ostatní hráči nemohou používat váš PIX při vytváření svých území, pravděpodobně nebudou ochotni utrácet peníze za jejich nákup. To je zdravý rozum a hráči mají tisíce, ne-li miliony dalších PIX ke koupi. PIX, který nepůjde připojit k jinému PIX je nebude zajímatprotože nebudou moci vytvářet území.

Většina hráčů je ochotna utratit peníze za váš PIX, když vytvářejí území, ale ne POTÉ, co jsou hotovi. Bohužel vidíme, že se to objevuje stále více a více a abych byl upřímný, nechceme, aby naši první hráči utratili spoustu peněz za nákup PIX a pak viděli, že jeho hodnota klesá.

Dovolte mi vysvětlit základy této hry: Planet IX je strategická a obchodní hra. Tuto hru NIBIRU pro vás nevytvořilo, abyste si koupili PIX a neobchodovali s nimi. Stručně řečeno, v současné době máme ve hře aktiva úrovně 1 a úrovně 2: aktiva úrovně 1 jsou naše PIX – jsou neproduktivní – což znamená, že nemohou být vsazeny, aby získaly odměny a jediná hodnota, kterou mají, je potenciální cena, když je prodáváte ostatním hráčům.

Aktiva úrovně 2 jsou Territories, IXT a Landmark Shares – jsou to produktivní aktiva – což znamená, že mohou být vsazeny do našich sázkových poolů, takže každý měsíc získáte pasivní proud IXT v odměnách.

Pokud jste v tomto projektu dlouhodobě, což vím, že mnozí z vás jsou, HODL (držte) svůj majetek tak dlouho, jak chcete, dejte je svým dětem, vnoučatům nebo komukoli jinému, ale udělejte to s aktivy úrovně 2. Samozřejmě můžete mít štěstí a získat vysokou cenu pouze za 1 PIX, ale čím déle se hra vyvíjí, tím méně je pravděpodobné, že tento scénář nastane.

Planeta IX rychle roste a každý týden se přidávají nové funkce a aktualizace hry. Naším plánem s tímto projektem je stát se největší NFT hrou, která kdy byla viděna, a byla by škoda, kdybyste investovali peníze brzy a pak jste zůstali pozadu.

Plán vývoje Planet IX

Q1 2022
Spuštění komponent decentralizovaného financování (DeFi);

– IX Token Staking
– PIX Staking
– Řešení pro půjčování PIX
– Zavedení herních aktivit, které odměňují IX tokeny. Úkoly a výzvy Granty a charitativní ocenění.

Q2 2022
Planet IX DAO
– Decentralizace správy a hlasování
Zavedení teritoriálních DAO:
– Spoluvlastnictví a slučování území pro další rozvoj.
Play 2 Earn
– Výzvy a bitvy
Impact 2 Earn
– Díky spolupráci s několika místními občanskými organizacemi po celém světě jsou uživatelé motivováni k manuální práci, aby za ni získali odměnu v podobě žetonu IX a dalších grantů. Vykonávat pracovní činnost prostřednictvím některého z našich partnerů může být jedním ze způsobů, jak začít s interakcí s Planet  IX. Hry typu Impact-2-earn představují nejen nový ekonomický model, ale i ekonomickou příležitost pro uživatele, kteří hrají Planetu IX.

Q3 2022
Upgrady a personalizace DeFI
– Iterovaný model sázení; PIX Yield Farming.
– Představení nehrajících postav a avatarů
– Aukce aktiv NFT ve hře
– NFT Crafting, odemykání nových funkcí

Rozhraní SDK pro vývojáře
– SDK umožňující vývoj MODŮ ve hře.

Přihlaste se k odběru zpravodaje a článků z webu a zařaďte se k 69 odběratelům.

Email musíte potvrdit, zkontrolujte složku SPAM!

Vaše údaje jsou chráněny proti zneužití.

https://teamcsm.cz/home/privacy-policy