Co bude potřeba udělat ?

Důležité informace o epickém tokenu C1!
Přečtěte si důležité aktualizace

Jsme velmi nadšeni z oficiálního uvedení tolik očekávaného tokenu C1! Víme, že jste se na to ptali, a vzhledem k velkému zájmu vám dáváme více času na přípravu. Vy jste se vyjádřili a my vám nasloucháme! Ode dneška a po dobu následujících 15 dní budeme vydávat aktualizace, které budou předcházet procesu uplatnění nároku. Chceme vám a vašemu týmu poskytnout všechny možnosti, abyste se mohli podílet na této pro odvětví určující příležitosti. Vzhledem k tomu, že token C1 je naším dosud nejúžasnějším vydáním, které změní svět, je velmi důležité, abyste vy a váš tým věnovali pozornost všem těmto aktualizacím. Chceme, abyste maximálně využili token C1, a proto se snažíme, abyste dostali ty nejlepší informace!

Jste připraveni na 15. listopad?!?

Začneme tou největší novinkou: 15. listopadu bude zahájen dlouho očekávaný proces podávání žádostí o vydání tokenů C1! Přesně tak: od 15. listopadu se vaše podnikání promění. Na to jsme všichni čekali! Znamená to také, že následující dva týdny budou pro komunitu C1 klíčové. Všichni se musíme ujistit, že jsme na tento první okamžik v oboru připraveni: Airdrop Claim Day. V informacích je síla a vy je získáte od C1.

Vydání přehledu tokenů C1

Vydání nových tokenů vždy doprovází informační dokumenty, z nichž první nazýváme “Přehled tokenů C1”. Jedná se o stručný dokument, který nastiňuje obecný přehled o tokenu C1 před jeho uvedením na trh, dotýká se jeho cílů, použitých technologií atd. Máme skvělou zprávu: Přehled tokenů C1 byl dnes vydán! Stáhnout si jej můžete zde. A v češtině zde.

Jedná se o jeden z nejsilnějších kroků k oficiálnímu spuštění a je nesmírně důležité, abyste se seznámili s jeho obsahem. Přehled tokenů C1 najdete ZDE. C1 zajistí, abyste měli všechny informace, které potřebujete k tomu, aby byl token C1 masivně úspěšný, a to je jeho důležitá součást!

Získejte svůj startovací balíček Elements do 15. listopadu

Další důležitou věcí je ujistit se, že vaše vlastní firma je v optimální pozici pro dominanci v podnikání. Jak toho dosáhnete? Tím, že budete vlastnit nejlepší možný startovací balíček Elements. Čím vyšší úroveň balíčku, tím více žetonů C1 budete moci razit.

Pokud si v období od 1. do 14. listopadu (před zahájením procesu nároku na žetony) zakoupíte jakýkoli startovací balíček Elements, nebudete muset platit poplatek 19 eur. Od 15. listopadu se poplatek 19 eur bude vztahovat na všechny nové nákupy balíčků. Nyní je nejvyšší čas se připravit, takže si pořiďte balíčky Elements Starter – a nezapomeňte, že akce Upgrade zdarma je stále v provozu. Je to vaše nejlepší příležitost!

V kanceláři C1 to vře usilovnou prací a vzrušením! Připravujeme se na nejvýznamnější vydání, jaké kdy toto odvětví zažilo. Jste připraveni? Nemůžeme se dočkat!

Co Team CSM ?

Text uvedený výše je přeložená zpráva z novinek v Back Office. Připravte se na vzrušující závěr roku. Informace a novinky budou zveřejňovány na těchto stránkách, bylo by škoda to propásnout.

Ti z vás, kdo mají pod sebou nějaké členy, předejte jim tyto informace. Bylo by škoda, kdyby svůj účet zahodili a nevyužili možnost získat tokeny – kryptoměnu C1!

Znovu upozorňuji – pro uplatnění nároku na C1 token je nutno mít ověřený účet – schválené KYC !

Jak lze vyčíst z obrázků, celkem bude emitováno postupně 10 miliard tokenů. Z toho 37,3% půjde pro členy C1 formou Airdropu! Kdo neví, co Airdrop je, tak to znamená, že ho dostanete zadarmo za odměnu. V našem případě za směnu balíčku (podle jeho ceny a typu) a směnu C1Rewards a LP bodů. Kolik jich kdo vlastní je individuální, na to se musíte podívat do svého účtu Crowd1. Navíc kdo si do 14. listopadu zakoupí některý z nových balíčků, tak podle jeho typu získá další tokeny navíc. Jaká bude jeho cena? To nikdo neví, bude na burze a ta ho ocení. Trh je neúprosný, ale spravedlivý.

Jak jsem kdysi psal, je to příležitost, která přichází jednou za deset let a nyní jsme u ní první. Přeji všem, kteří s Crowdem a TeamCSM ty tři roky vydrželi, aby výsledek stál za to. Nebo aby se vám aspoň vrátily peníze, které jste do toho dali.

Máme před sebou nabitý rok ! Sledujte novinky!

Dosud vidělo:54Dnes vidělo:1