Nárok C1 tokenu – kolik tokenů obdržíte?

Jak si nárokovat C1 token

Od 22. listopadu 2023 do 15. ledna 2024 je spuštěno nárokování C1 tokenu. Každý, kdo vlastní C1Rewards, Loyalty points nebo některý z balíčků, si může tento nárok provést. Po nárokování uvidíte počet svých tokenů v tabulce – kliknutím na záložku Airdrop Claim.

Projděte si postupné kroky nárokování, abyste věděli, jak na to. Prakticky není co zkazit, ale kdo je připraven … není překvapen.

Nárok provedete kliknutím na obrázek na úvodní stránce Back Office – tlačítko Claim Token

Po kliknutí na ‘Claim Token’ na vás čekají 4 kroky potvrzení. Postupně budete procházet procesem nárokování. Stránky si můžete přepnout do češtiny, pokud si chcete přečíst, co tam píšou, ale není to podstatné.

Začněte kliknutím na ‘Start your claim process

V druhém kroku potvrdíte kliknutím na ‘Next’. Pokud si chcete přikoupit dvojnásobek, klikněte u obrázku s 19€ na Upgrade a vyjede vám formulář na platbu – ten, který vidíte níže. Postupně klikáte na Next, popř. Claim a potvrzujete hlášky, které na vás vyskočí. Po ukončení nároku se můžete podívat do Back Office na to, kolik C1 tokenů obdržíte, až budou v příštím roce na přelomu 1-2 čtvrtletí uvedeny na burzu.

Tak a to je vše. C1 token je pracovní název kryptoměny, kterou vydává C1. Skutečný název bude odtajněn v den uvedení a to zejména proto, aby různí podvodníci nezkoušeli falešné tokeny prodávat lidem předem. Určitě se najde spousta spekulantů.

Netroufám si odhadnout cenu tokenu. Bude to 0,0001 USD nebo 1 USD? Nebo 10 USD ? Cenu určí trh, ze začátku to bude jistě málo, ale za 10 let ??? Může to nabrat takový obrat, že se nám o tom ani nezdá. Uvidíme, jestli tvrzení J.E.Wernera, že to bude 3. – 5. nejhodnotnější kryptoměna na trhu, dostojí svému slovu.

Bude to chtít svůj čas. Ale jak pozoruju trh s kryptoměnami, může to být ‘gamechanger’. I když se o C1 dá dočíst na webu hodně negativního, tak jde pořád za svým cílem. Má to hodně těžké, ale drží se navzdory různým skeptikům. Určitě je trnem v oku regulačním orgánům a závistivým lidem. Také bankám se nebude líbit, že lidé mohou rozhodovat o svých financích, které jsou skutečně jejich. Čas teprve ukáže, kde je pravda.

Ztratit není co, lze jen získat. Tak nárokujte 🙂

Dosud vidělo:58Dnes vidělo:1