Získejte více C1 tokenů !

Mega promo balíčky Power Bundles jsou nyní AKTIVNÍ

Jste připraveni navýšit svůj úlovek tokenů C1? Power Bundles, akce C1, která znásobí vaše žetony, je oficiálně aktivní! Pouze na jeden měsíc vám tato exkluzivní průkopnická nabídka umožní shromáždit držené tokeny C1 ve vašem startovním balíčku Elements a zvýšit tak své držby.

OBRAZ

Kupte si jakýkoli balíček energie: Země; Vzduch; Voda; Oheň; nebo Pátý element a získejte přístup k tokenům C1 v tomto balíčku. Čím vyšší balíček Power Bundle si zakoupíte, tím více žetonů C1 budete mít k dispozici. Získejte plný výkon zakoupením více balíčků Power Bundle! S každým zakoupeným 5 kusy obdržíte zdarma balíček Power Bundle.

Kdokoli si může zakoupit jakoukoli úroveň Power Bundle, ale vy budete moci aktivovat pouze Power Bundle, který odpovídá vašemu aktuálnímu balíčku v době aktivace, počínaje minimálním Item Earth Elements. Ještě zajímavější je, že tyto balíčky Power vám poskytnou více binárních bodů a bodů hodnosti! Ujistěte se, že si rychle koupíte svůj balíček energie, abyste z něj měli větší užitek.

OBRAZ

Jedná se o nejvíce elektrizující způsob, jak shromáždit své žetony C1 a získat plný výkon!

Genesis Pool: více času na maximální využití hodnoty tokenu C1 před 25% snížením

Máte více času na to, abyste dosáhli maximální dominance tokenů C1! Genesis Pool, náš nejsilnější fond tokenů C1, získá ÚŽASNÉ PRODLOUŽENÍ o pouhých 7 dní, aby z něj mohla těžit celá komunita C1. Máte pouze 7 dní do 21. března, abyste získali přístup k plné síle tokenu C1, než začne platit 25% snížení.

Konec Genesis Poolu znamená, že žetony C1 ve všech startovních balíčcích Elements budou 21. března zlevněny o 25 %. Chceme vám dát maximum a vy chcete získat maximum – proto si nezapomeňte koupit Startovní balíček Elements nejvyšší úrovně, abyste měli jistotu, že získáte maximální hodnotu žetonů C1.

Zde je uvedeno, co se do každého balení vejde po zmenšení

OBRAZ

Připravujeme se na další fázi spuštění našeho tokenu C1 a vy musíte být připraveni také. Už jen pár dní zbývá do 25% snížení tokenů! Chopte se své silné krypto příležitosti TEĎ.

Upgrade zdarma dobitý do 21. března

Znáte to, milujete to: epická akce Upgrade zdarma! C1 jej nabíjí speciálně pro vás, abyste získali maximální sílu startovacího balíčku Elements. Čím vyšší balíček vlastníte, tím více tokenů C1 můžete potenciálně získat. Když používáte UFF, získáte automaticky upgradovaný na balíček vyšší úrovně zdarma. Neexistuje jednodušší a přímočařejší způsob, jak získat přístup k nejvýkonnější kryptoměně, jakou kdy toto odvětví vidělo: tokenu C1. Máte čas do 21. března; Upgradujte (zdarma!) bez prodlení.

C1 vám přináší triumvirát epických příležitostí: využijte bezplatný upgrade a získejte nejvyšší možný startovní balíček Elements; plně využít konečné rozšíření Genesis Poolu k získání maximálního množství C1 Tokenů; a pouze po dobu jednoho měsíce nabijte své tokeny C1 pomocí balíčků Power Bundle, aby odpovídaly vašemu balíčku Genesis Pool. Zkombinujte tyto tři promo akce do 21. března a zvyšte napětí svého tokenu C1.

Team CSM – komentář

Tento příspěvek je převzat z News v Back Office. Další z přepsaných příspěvků. Vydání C1 tokenu se blíží a je jasné, že podobné akce budou následovat a šroub se bude utahovat. Cílem je prodat co nejvíce balíčků s tokeny před uvedením na trh, to je zřejmé. Takže kdo chce výhodně přikoupit další tokeny, má možnost. Samozřejmě je potřeba kupovat stejný balíček, nebo nižší, než který vlastníte. Při koupi vyššího balíčku by se vám ho nepodařilo aktivovat. Jedině, že byste provedli upgrade stávajícího balíčku na úroveň balíčku Power Bundle.

Kdybych spekuloval na cenu C1 tokenu, tak při ceně Earth za 99€ získáte 1000 tokenů. Z toho mi jednoduchým výpočtem vychází cena jednoho tokenu cca 2,475 Kč (99 € x 25 Kč / 1000 tokenů = 2,475 Kč). U nejvyššího balíčku to vychází podstatně méně, 1,18 Kč. (1649€ x 25 Kč / 35000 tokenů = 1,178 Kč). Z této matematiky nevyplývá, jakou hodnotu bude mít jeden C1 token, pouze zjistíte, za kolik Kč si jeden token pořídíte. Logické je, že větší balení vyjde levněji.

Nikoho nepřemlouvám ke koupi C1 tokenů, to si musí každý zvážit sám. Nic nevíme o tom, jaká bude jeho hodnota při uvedení na trh a jaká bude hodnota třeba za 5 let. Může to být vaše životní koupě anebo taky ne. Já si své tokeny dokoupím a vy se zařiďte podle svého 🙂

Dosud vidělo:22Dnes vidělo:1