Kolik tokenů dostanete?

Spalte své odměny a věrnostní body C1 za žeton C1!

V rámci příprav na den reklamace Airdropu, který se koná 15. listopadu, vám C1 poskytne všechny informace, které potřebujete k ovládnutí kryptografického prostoru. Už jsme se s vámi podělili o přehled tokenů C1 (přístup k němu najdete zde a v češtině zde) a dnes vám řekneme více o základně tokenů C1 a o tom, jak důležité jsou pro token C1 vaše odměny a věrnostní body.

Základna tokenů C1: jak funguje

Jak vypočítáme množství žetonů C1, které obdržíte? Používáme takzvaný žetonový základ, což je počet žetonů C1, na který máte nárok. Abychom se k tomuto číslu dostali, podíváme se na to, kolik máte odměn a věrnostních bodů C1. Čím více odměn a věrnostních bodů C1, tím vyšší bude číslo vaší žetonové základny a tím více žetonů C1 budete moci spálit. Konverzní poměr žetonů C1 se exponenciálně zvyšuje, pokud vlastníte startovací balíček Elements.

Startovní balíčky Elements: odemknutí násobitele žetonů

Celá komunita C1 chce co nejvíce žetonů C1. Jak tedy zvětšit svůj podíl? K tomu slouží násobič žetonů. Prostřednictvím Multiplikátoru se váš podíl na žetonech C1 automaticky zesílí neboli znásobí. Každý startovací balíček Elements obsahuje Multiplikátor a čím vyšší je úroveň vašeho balíčku, tím větší je násobení. Vezmeme částku ve vaší žetonové základně a vynásobíme ji číslem spojeným s vaším balíčkem.

Zde je uveden Násobitel pro každý balíček:

Žádný startovací balíček Elements? Pořiďte si také násobič

Nejlepší způsob, jak získat co nejvíce ze svých žetonů C1, je vlastnit startovací balíček Elements. Co když ho ale do dne vyzvednutí balíčku nebudete mít? Získáte 10 % své tokenové základny zdarma; abyste pak mohli svou tokenovou základnu zdvojnásobit, stačí zaplatit reaktivační poplatek 19 eur.

Startovací balíčky s vyššími prvky pro větší násobitel žetonů

Chcete více žetonů C1? Jednoduše přejděte na vyšší startovní balíček Elements a získejte přístup k většímu počtu žetonů. Startovací balíčky Elements jsou skutečně klíčem k většímu podílu žetonů C1 a představují nejmocnější nástroj, který v C1 máte. Nezapomeňte, že akce Upgrade zdarma je stále v provozu, takže využijte své šance ještě dnes a získejte z tohoto ultimátního aktiva C1 maximum! Odměny a věrnostní body C1 jsou vaším vstupem do tokenů C1 a jsou tím, co budete používat ke spalování těchto tokenů. Před 15. listopadem se ujistěte, že jste v nejlepší pozici. Váš úspěch je ve vašich rukou!

Team CSM – komentář

Tento příspěvek je převzat z News v Back Office. Do doby vydání C1 tokenu budu tyto příspěvky přepisovat, aby každý, kdo tomu nerozumí, obdržel co nejpřesnější informace a nemusel je pracně hledat. Je jasné, že ti, kdo si zakoupili některý z nových balíčků, budou ve velké výhodě proti ostatním. Obdrží více tokenů. Nyní si ještě netroufám odhadnout, jaká bude základna pro výpočet množství, možná za 100 LP bude 1 token? Nebo 10, 100 ?? A už vůbec si netroufám odhadnout cenu jednoho tokenu. Bude to 0,001 USD nebo 10 USD? Nebo ještě více? Sám jsem zvědavý, i když velké ceny na startu neočekávám. Ale časem se může všechno změnit. Bitcoin potřeboval 7 let, než vystřelil prudce vzhůru. Rád si počkám, až to samé udělá C1 token 🙂

Sledujte informace, protože nyní se láme chleba.

Dosud vidělo:119Dnes vidělo:1