Jak na to?

EMPEROR KNIGHTS (Císařští rytíři) právě startují, takže nezaváhejte! Podrobný návod naleznete ZDE!
Pociťte sílu fenoménu Play2Earn 3.0 od 19. června.

Závěrečné beta testování a dolaďování probíhá po celém světě! Hru si vyzkoušejí ti nejžhavější hráči v oboru, abychom se ujistili, že je vše dokonalé a na svém místě pro supervýkonné spuštění 19. června.

V pátek 16. června, získali všichni C1 Top Leaders premiérový přístup k této neuvěřitelné hře Emperor Knights Play2Earn. Velvyslanci, vyšší prezidenti a prezidenti si budou moci uzamknout své pozice a získat dokonalý náskok (o důvod víc, proč se ujistit, že stoupáte v žebříčku).

pondělí 19. června ve 14.00 hodin středoevropského času bude hra Emperor Knights otevřena všem členům skupiny C1. Ředitelé, manažeři, koordinátoři, vedoucí týmů a startéři dostanou příležitost zajistit si místo průkopníků!

Dne 19. června bude hra zpřístupněna všem členům C1 po celém světě, takže si nezapomeňte uzamknout svou pozici!

Sledujte super exkluzivní události k uvedení hry Emperor Knights Play2earn 3.0 na trh po celém světě, které se budou promítat 19. června!

Poskytneme vám všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste ve hře dominovali, a to díky dvěma oficiálním událostem při spuštění hry!

Emperor Knights změní svět mobilních her – a poskytne vám dosud nevídanou sílu výdělku. Připravte se!

Tady se zábava potkává s finančními prostředky. Zaregistrujte se a připravte se na to, že si hraním návykové hry Emperor Knights užijete svůj život. Zaregistrujte své přátele a získejte odměnu v podobě fantastické herní měny diamanty i bitcoiny!

Tolik zpráva z back office, kterou jsem mírně upravil. Z toho, co jsem vyhledal, bude spuštění hry odloženo na 19.6.2023.

Pro odměny a provize ze hry je potřebné mít pod sebou registrované 4 lidi, kteří si hru koupí. Dále se už rozvětvuje “strom” sítě, a záleží, jak kdo bude hru dále sdílet nebo hrát a komu o tom řekne. Tím není řečeno, že těch lidí nemůžete mít pod sebou třeba 100.

Postup registrace má být následující:

  1. přihlaste se na crowd1.com (platí pro členy Crowd1, kdo není členem, musí stihnout registraci do Crowd1 ještě před spuštěním hry)
  2. přejděte do C-Store
  3. vyberte Emperor Knights
  4. registrujte se do Emperor Knights
  5. zaplaťte 9€ přes BTC Lighting (popíšu níže)
  6. aktivujte svůj tým, lidi pod sebou
  7. stáhněte si aplikaci
  8. přihlaste se do hry

Doporučená peněženka, která podporuje BTG Lighting je Wallet of Satoshi. Transakce je vyřízena během několika sekund, nejpozději do minuty. Jsou velmi nízké poplatky oproti standartní BTC peněžence, kde se může jednat o transakční poplatek 3-4€. Peněženku si můžete stáhnout a instalovat z Google Play nebo z App Store. Níže přikládám odkaz na Google Play.

Je velmi pravděpodobné, že registrace bude možná i přes GIFT kódy, které půjdou zakoupit přes BTC,USDT přímo v Crowd1, takže by to bylo ještě jednodušší. Několik lidí, které sponzoruji, se mi již ozvalo, pokud by byla registrace i Gift kódem, tak je zakoupím a potom je zájemcům pošlu. Jak jsem slíbil v newsletteru, ti, kdo jsou přímo v linii pode mnou, získají kód zdarma.

Po registraci členů Crowd1 bude hra cca za 14 dní vypuštěna celosvětově a noví hráči se budou registrovat na odkazy členů Crowd1. Jelikož naše síť není bůhvíjak rozsáhlá, musíme si pomoci sdílením odkazů mezi známé a hlavně mladé, kteří hry hrají. Tam je velký potenciál, že se to časem rozjede.

Kliknutím na obrázek se přenesete do Google Play (Android). Stáhněte si aplikaci do mobilu a v Menu vpravo nahoře (tři vodorovné čárky) si nastavte jazyk (Language) na češtinu. Pokud chcete, nabijte si účet, a to tak, že v menu kliknete na “Koupit bitcoin” a budete přesměrováni na službu MoonPay, která prodej zprostředkovává. Kdo nemá ověřený účet (občanka, pas, řidičák a další doklad, např. účet za elektriku, plyn, telefon …) bude asi muset podstoupit proces KYC – ověření zákazníka. Je to bohužel nutnost, která je pro banky povinností, aby eliminovaly praní špinavých peněz nebo podporu terorismu. Ale to asi znáte.

Další možností je poslat si bitcoiny z nějaké jiné peněženky nebo burzy (Binance, Coinmate, Merx, …). Adresu své peněženky Wallet of Satoshi uvidíte po kliknutí a “Přijmout” a vygeneruje se vám QR kod, odkaz, kterým si můžete poslat adresu – vyzkoušejte. Po ty, kdo někdy dělali nějaké transakce s kryptem to je hračka. Ostatní se musí učit, bez toho se v budoucnu neobejdete. Čím dříve začnete, tím lepší pozici vůči ostatním získáváte.

Na obrázku vpravo vidíte náhled transakce ve Wallet of Satoshi. Doporučuji každému, aby měl nainstalovanou tuto peněženku a měl tam nabito pár Euro. Protože když někomu doporučíte hru, bude pro něho problém ji zaplatit. Tak toho můžete využít a když danému člověku poskytnete odkaz a řeknete mu, aby to hned vyzkoušel, tak mu to můžete ihned zaplati přes QR kód a on vám dá peníze. Je to pro něho pohodlnější a bez starostí. Když to necháte na něm, tak ztroskotá při prvním pokusu s instalací peněženky a pokusem o nabití účtu. A vy jste ho ztratili. Chce to cvik a chuť se učit něčemu novému. Naše děti s  tím asi problém mít nebudou, důležité je jim to vysvětlit. Níže popíšu prodejní rozhovor, kterým byste mohli oslovit potencionálního klienta.

Vzor prodejního rozhovoru:

1. Máš Smartphone?     ANO

2. Vyděláváš peníze se svým telefonem?     NE

3. Hraješ na svém telefonu někdy hry?     ANO

4. Vydělal jsi hraním her už nějaké peníze?     NE

5. Chtěl bys vydělávat peníze hraním her?     ANO

6. Zaplatil bys za hru, která ti vydělá 100 až 200 Euro měsíčně, 25 nebo 50 €?    ANO

7. Pokud můžeš zaplatit 50€, tak souhlasíš a nyní si ji nainstaluješ?     ANO

8. Skvělé, za 45€ ty a tvoji 4 přátelé jste ve hře. Jsi připraven vydělat peníze?     ANO

A už registrujete a vysvětlíte, jak se hra hraje a jak ji rozšířit mezi lidi.

Potom, až se zaregistrují všichni z Crowd1, cca za 14 dní, bude sponzorský odkaz na hru přístupný veřejnosti.

Dosud vidělo:99Dnes vidělo:1