Získejte více LP!

Možná to ani nevíte, ale máte možnost získat až 15 LP takřka za nic. Výše LP záleží na vašem členství v Crowd1, 15 LP obdrží členové TitanPro. Pokud si registrujete svůj Ticket (Lístek) na World Mega Event, který bude v prosinci letošního roku, naskočí vám při potvrzování LP ikona s dalšími až 15 LP navíc. Když na ni kliknete, připíše se vám těch 15 LP na váš účet věrnostních bodů. Mělo by to fungovat tak, že dle úrovně členství získáte: White = 10 LP, Black = 11 LP, Gold = 12 LP, Titan = 13 LP a TitanPro = 15 LP. Registrace na World Mega Event je nezávazná a nic vás nestojí.

Kdo to tam nevidí, zřejmě nemá potvrzenou rezervaci na World Mega Event. Tu si uděláte jednoduše v záložce “Events” (Události) po kliknutí na obrázek World Mega Event 11.12.2021. Vyskočí na vás okénko s tlačítkem “Proceed” na které musíte opět kliknout a potom zase potvrdit v novém okénku na “Register”. A je hotovo. Přesuňte se na svoje potvrzování LP a ikonu s 15 LP, nebo odpovídající hodnotou, uvidíte. Možná to funguje i u rezervace na setkání leaderů 22.11.2021, ale to je určeno pro Manager * a výše a navíc se rezervace musí zaplatit.

Stav, kdy není registrován Ticket na Mega Event:

Po registraci Ticketu naskočí ikona s 11 LP (člen Black)

Všimněte si, že po potvrzení se LP body navýšily:

Holding Account

1.1.2021 je rovněž první den, kdy si ze svého Holding Account můžete přesunout svých 1/104 bodů BP na Account Balance. Většina tam nějaké body má, protože jste je získali v minulosti z kvartálních odměn C1 Rewards. Klikněte na úvodní stránce na tlačítko “Next Transfer” a budete přesměrováni na svůj Holding Account. Zde klikněte na tlačítko Transfer a tím si přesunete body na Account Balance. Zároveň vám začne běžet nový odpočet na další týden a tlačítko Transfer se stane neaktivní. Tak to bude po období následujících 104 týdnů, dokud nebudete mít všechny BP (peníze) převedeny na Account Balance. Potom Holding Account zmizí z úvodní obrazovky. Odpočet je u každého různý, když vám to nepůjde, podívejte se, kolik času zbývá do aktivace tlačítka Transfer 🙂 Stav svých převodů zjistíte níže na stránce Holding Account.

Čím dřív si potvrdíte převod, tím dříve se k potvrzení dostanete v následujícím týdnu. Proto bych neotálel a nenechával to na poslední chvíli. V některém týdnu to nemusí vyjít a čas pro úplný převod se tím o týden prodlouží …