Vaše peníze za prodej produktů!

Možná máte v Crowd1 peníze, ale nevíte o tom. Je nutno udělat jejich potvrzení, přečtěte si článek a získáte instrukce. Jak jsem naznačil v minulých článcích (které přečetlo pouze 5,37 % odběratelů), od 1. října bude měsíčně vyplácen bonus za prodej produktů.

Produkty a služby poskytované dodavatelem třetí strany nabízejí bonus k přímému prodeji s názvem Prodejní bonus (Sales bonus). Tento bonus se vyplácí partnerovi, který odkázal zákazníka, který poté provedl nákup. Pro získání tohoto prodejního bonusu není nutná žádná zvláštní kvalifikace, ale aby byli aktivním členem, musí partneři zakoupit alespoň jeden osobní produkt ve stejném měsíci, který je pak kvalifikuje pro prodejní bonus. Více o tom, jak být aktivním členem, si můžete přečíst ve své back office v záložce Bonus – Sales bonus.

Prodejní bonus je procento založené na marži, kterou Crowd1 obdrží při nákupu, který se liší podle dodavatele třetí strany. Prodejní bonus se vyplácí poslední den v měsíci poté, co Crowd1 obdrží provizi od dodavatele třetí strany.

Přihlaste se do své back office a nahoře najeďte na záložku Bonus a jakmile se vám zobrazí nabídka, vyberte Sales Bonus. Uvidíte své provize za prodeje, pokud jste udělali nějaký nákup produktu, nebo někdo z vašich členů. Většina z nás má aktivovaný Miggster, tak bude mít nějaké BP. Musíte požádat o výplatu. Asi nejsnadnější volba je kliknout na Claim All a potvrdíte všechno, co tam máte, nebo si můžete vybrat platbu pouze z určitého měsíce. Po kliknutí na Claim se zobrazí u výběru status ‘Pending’ Jakmile je výběr potvrzen, ukáže se u výběru zelené zatržítko ‘Confirmed’. Aby se změny projevily, je nutno aktualizovat stránku.

S postupem času bude v C-Store produktů přibývat a za jejich propagaci, pokud si je někdo koupí, máte provizi – Prodejní bonus.  Záleží na vás, komu o tom řeknete. Jak se říká: “Líná huba, holé neštěstí”