Události.

Vítejte u přehledu týdenních událostí v Crowd1. Událo se několik věcí, takže si je postupně připomeneme. Nebudou seřazeny chronologicky, spíš podle důležitosti. Potom něco málo o Planet IX a dalších produktech.

CROWD1

Dne 26.8. proběhla událost This Is Now Special Edition, na kterou najdete odkaz ve své Back Office. Tuto událost jsem minulý týden z neznámého důvodu nezachytil a ani nebyla propagována. V Back Office se objevila až 2.9.

Speciální edice obsahující důležité informace o nadcházejících vydáních produktů, včetně Metaversy a Miggster. Speciál také obsahuje Project Galaxy – nový plán, jak v příštích 12 měsících posílit ještě úspěšnější síť Crowd1! V této epizodě vystoupil CEO ICT Johan Westerdahl a dále Jonathan Ström. Poté vystoupila Hanna Kimbland, která mluvila o otevření kanceláře v Singapuru.

V dalším videu “Metaversy is coming!” mluví Henrick Swan, který pověděl něco k Metaversy.

Jonathan Westerdahl mluvil o podpoře týmů, nových lidech v kanceláři v Dubai a také v Singapuru, která bude za tři týdny otevřena. Dále přivedli nové lidi do finančních oddělení, kteří jsou znalí kryptoměna a pomohou se firmě vyvíjet do budoucna. Také odpověděl na otázku, proč se Crowd1 chce dále rozvíjet, když už tak je hodně úspěšný. Řekl, že chceme být něčím víc a chceme se vyvinout ve dlouhodobě udržitelnou úspěšnou společnost. K tomu byl spuštěn minulý týden projekt Galaxy, který má za cíl přivést do firmy nové lidi s odbornými znalostmi, aby pomohli Crowdu se posunout a být lepší ve službách, v orientaci na procesy a udržet růst. Protože pokud bychom se zastavili, tak nebudeme tak obří silou, s jakou počítáme.

Jonathan Ström byl dotázán na aktualizace produktů a odpověděl, že máme produkty v různých fázích vývoje a doby vstupu na trh. Zmínil Metaversy, která bude uvedena ke konci roku, Miggster+, který právě vstupuje na trh a má potenciál být silným produktem a naposledy Planet IX, která je nejúspěšnější a připravuje se na další vydání Cargo Drop v pondělí 5.9. (ve 14 hodin).

Hanna Kimbland ve svém vystoupení mluví o otevření kanceláře v Singapuru, které se připravuje na 23.9. Vstupenky jsou již vyprodané a všichni se na tuto událost moc těší. Důvodem otevření právě v Singapuru je to, že Crowd1 má silnou komunitu v Asii a trh tam rychle roste. Proto aby byli blíže k členské základně, rozhodli se otevřít kanceláře právě tam. Budou v ní lidé mluvící více jazyky, takže pro asijský trh to bude snazší.

Henric Swan naznačil, o čem bude Metaversy. Bude to fantastická obchodní hra kategorie AAA, vývoji se věnují nejlepší vývojáři, některé tváře lidí, které za hrou stojí, možná známe. V následujících týdnech připravují ukázky hry a náznaky, jak se bude hrát. Vývoj finišuje k plánovanému spuštění v listopadu. Budeme obchodovat jako v reálném světě, budeme vystaveni nebezpečí dobrých a špatných rad od lidí (přátel nebo nepřátel) jako v reálném životě. Jak se podle nich zařídíme a poslechneme je nebo neposlechneme, nám přinese zisk nebo ztrátu.

V Back Office se píše:

Mimořádný koncept se nyní stává realitou, která mění svět. Metaversy je nová generace hry na hrdiny na akciovém trhu, první simulátor obchodování s blockchainem na světě vyvinutý jako hra AAA, poháněný a vyvinutý nejlepšími systémy a lidmi v okolí. Metaversy bude nejpozoruhodnější a nejzajímavější online obchodní hra, která kdy byla vytvořena, a právě teď má fantastická komunita Crowd1 exkluzivní přístup k ní.

Další informace se týkají prodloužení promo akcí, což jsem předpokládal. Zde jsou texty z Back Office:

Epic and RankBooster Promotions EXTENDED!

Více příležitostí k růstu síly!

Čas běží, takže si to nenechte ujít

Máme neuvěřitelnou zprávu: dvě z našich nejúžasnějších propagačních akcí byly prodlouženy! Zde jsou podrobnosti: Nyní máte čas do 8. září, abyste využili Epic Promotion! A co RankBooster? Byla prodloužena do 31. října. Ano, je to tak!

Epic Promotion vám přináší BEZPLATNÝ upgrade nové úrovně pro jakýkoli balíček, který si koupíte! Takže si kupte bílou a získejte černou; koupit Black a získat zlato; koupit zlato a získat titan; koupit Titanium a získat Titanium Pro! To je opravdu EPIC!

Kolik chcete balíček Titanium Pro? RankBooster Promotion vás tam může dostat – zdarma. Zde je návod: získejte 20% RankBooster pro držitele balíčků Black; 40 % pro zlato; 60% pro titan; a neuvěřitelných 80% pro Titanium Pro! To je vše: vaše nejlepší cesta k Titanium Pro!

Fear of Loss bonus extended!

Velkolepá propagace Fear of Loss byla prodloužena ještě déle do 8. září, aby více z vás mělo šanci využít této exkluzivní příležitosti!

Silný bonus Fear of Loss odměňuje motivované affiliate partnery, kteří prodají 4 balíčky během prvních 14 dnů od registrace! Získáte bezplatný upgrade další úrovně, a pokud máte balíček Metaversy, získáte fantastický 100% extra Metaversy Virtuals na základě částky ve vašem balíčku! 

Z dalších informací bylo sděleno, že proběhlo vylosování letní soutěže o nejlepší fotografii na sociální síti Instagram s tématikou dovolené a Crowd1.

Co se týče DPN, tak k dnešnímu dni je zatím klid po pěšině. Ani na posledním webináři ALG o tom nebyla zmínka, že by zase změna?

Planet IX

Čísla a grafy nejlépe vystihují, jak se Planet IX daří. Proto 5.9. bude další vydání Drops (kapek) PIXů s dalšími výhodami ve výročním balíčku.

Získejte náskok v nových herních mechanikách s obrovským nákladem Cargo Drop 2, který vyjde 5. září!

PLANET IX vydává pouze 50 000 super exkluzivních kapek a za průkopnickou cenu 119 EUR je nabitý super exkluzivní hodnotou.

PLANET IX slíbila něco velkého a oni to splnili. Každý Cargo Drop obsahuje: výroční balíček s 50 běžnými lístky do tomboly a 5 prémiovými lístky do tomboly (abyste měli nárok na výhru prémiových památek); 1 Legendární PIX; 5 Vzácné; 50 Méně časté; 50 Časté; a 5 Odlehlých hodnot.

Prodejní bonus 25 EUR za každý přímo sponzorovaný nákup.

GIFT kody lze zakoupit v Crowd1 a uplatnit je v pondělí 5.9. nebo později. Je to jakési předplatné, kdybyste to nestihli nebo propásli. Předpokládám, že edice bude rychle vyprodána.

Na závěr něco k webu teamcsm.cz. V posledním období se potýkám s nájezdy hackerů, kteří se snaží prolomit zabezpečení a stránky zneužít. Cílem je zřejmě SPAM a rozesílání nevyžádaných materiálů. Dosud se jim to nepodařilo. Z těchto důvodů jsem zakázal registrace na stránkách komukoli, takže vám to asi nebude fungovat. Kdo má zájem o odběry materiálů, musí se přihlásit přes vyskakovací formulář nebo o to požádat na emailu, který je uveden v kontaktech. Pro klid duše jsem investoval několik tisíc Kč do vyšší úrovně zabezpečení, a proto si kladu otázku, jestli to má smysl. V České republice se Crowd1 nikdo nevěnuje a stránky teamcsm.cz jsou jedny z mála, nebo asi jediné, kde jsou pravidelné informace. Byly určeny na podporu novým i starým členům, ale když jimi nejsou využívány, tak je zde otázka, zda je provozovat. Roční náklady se blíží 5 000 Kč a předpokládané pokrytí z registrací žádné. Placený obsah neplánuji, aby to neodradilo zbývající “poctivce”, kteří dění v Crowd1 sledují. Do příštího léta je vše předplaceno, poté se uvidí…

Dosud vidělo:83Dnes vidělo:1