Novinky

Crowd1 – příležitost pro každého

V prvním pololetí nastupují nové produkty, zde je krátké doplnění předchozích informací.

SoMe – sociální platforma, cloudové úložiště, bližší informace zatím nejsou

Life TRNDs – slevy na ubytování podle typu zakoupeného balíčku, podle destinace a nabídky hotelu, někde až 500 €,  je možné, že někde půjde uplatnit sleva, někde ne, popřípadě hotel zaúčtuje část z benefitu, ale celkovou slevu dají vyšší, liší se podle nabídky hotelu

Loyalty program (Věrnostní program )

Bude se odměňovat zejména aktivita, bude to členům přinášet dlouhodobé výhody. Viz příklad:

Když si vezmeme společnost Emirate, sbíráme věrnostní míle, začíná se na pozici blue, postupně stříbro, zlato, platina. Každý, kdo si zakoupí let, tak získá např. modrý = 1000 b. stříbrný 2000 b., zlatý 3000 b., platinum 5000 b.

Všichni zaplatí stejnou cenu, ale každý obdrží jiný počet věrnostních bodů podle toho, jak dlouho je členem a kolik bodů nasbíral. Například zlatý člen může využívat v letadle internet zdarma nebo může mít o 10 kg těžší zavazadlo. Platinový k tomu má navíc odvoz limuzínou BMW 7 řady.

Tak podobně to bude v Crowd1.

Podle výše balíčku a počtu získaných bodů bude různá úroveň odměn a benefitů.

Epická promoce

Bývá to tak, že lidé se po dobu trvání akce snaží, ale když promo akce skončí, aktivita lidí končí. Firma se rozhodla držet epickou promoci nadále jako výhodu pro nové zákazníky, je to výhoda i pro stávající členy. Když se někdo zaregistruje jako White, poskočí na Black a tak podobně u dalších balíčků. Musí být zaplaceny kryptoměnou. Je i akce na upgrade na Titanium Pro z jakéhokoli balíčku za 777 € od 8.4. do 20.4.2021.

Základní členství

Zákazník – můžete nabídnout produkt např. známému, řeknete mu „cestujete často, máme platformu, na které můžete ušetřit dost peněz, objednejte si dovolenou přes Life TRNDs“

Miggster hry jsou komplikované pro náš věk, nevyznáme se v nich, zkuste si udělat dotazník, jestli lidé mezi 55 – 65 lety hrají hry. Většina odpoví, že nehrají. Tak se zeptejte na jaké staré hry si vzpomenete – když začínaly? Nyní je můžete hrát znovu. Můžeme nabízet tyto hry přátelům jako zákazníkům.

Kdo udělá rychlý start, tzn. registruje 4 členy, získá GIFT kód, ten musí uplatnit , aby získal profit

Sales bonus (Prodejní bonus)

Nejen naše první linie, ale každý náš zákazník nám bude přinášet peníze, každý komu nabídneme nějaký produkt a on si ho koupí. Oslovujte zákazníky na Life TRNDs, může to být i víkendový pobyt v naší zemi. Každý nám přinese kromě provize i bod do Active User Pool. K tomu bude přehled ve virtuální kanceláři a uvidíte kdo je aktivní a kdo ne.

Binární bonus

Abychom mohli přijímat provize z binárního bonusu, musíme mít 5 bodů (za prodeje produktů nebo od lidí pod námi, kteří mají zakoupený nějaký produkt, za každý zakoupený produkt = 1 bod)

Residuální příjem

Musíme splnit podmínky aktivity, nyní vypadne z vyplácení několik milionů lidí. Zůstane víc na odměny pro aktivní lidi.

Loyality body se budou načítat podle hodnoty balíčku, White 100% LP, TitaniumPro – 150% LP. Každý týden si je ve streamline potvrdíte. Firma nám dá mnoho možností jak body sbírat, např. sdílení příspěvků na sociálních sítích, propagace příspěvků, bude mnoho možností, jak se do sbírání zapojit. Každý získá se zakoupením balíčku určitý počet Loyalty Points (LP). Tím získá i svůj status. Noví členové si je musí aktivovat v rámci Power starter.

Např. status White (bílý) držím po 12 měsíců, ale musím si tento status kvalifikovat, abych ho měl na dalších 12 měsíců. To znamená, že bude nutno během roku nasbírat tolik věrnostních bodů, kolik tento status obsahuje. Např. mám TitanPro – získal jsem 30 000 LP, musím je v průběhu roku opět nasbírat, jinak klesnu o status níže na Titan. Je to proto, aby zákazníci byli více motivováni k tomu, aby se dívali do back office a začali systém využívat.

Power starter získáváme, když z balíčku začneme jednotlivé produkty aktivovat. Máme 14 dní na to, abychom si aktivovali všechny produkty, které jsou v daném balíčku obsaženy. Je nutno se do produktů registrovat, není nutno je ještě využívat.

LP získáme rovněž za to, že se každý den přihlásíme do back office, za 5 týdnů = 105 bodů. Jedno přerušení a začíná se počítat od nuly ! Dole je uveden příklad pro status Bílý, u TitanPro = 60 bodů (150%)

Body budeme moci používat pro částečné platby produktů, které jsou v našem C-Store. Kdo bude chtít prodloužit např. předplatné Miggster po roce, může použít část z LP. Věrnostní body nebudou směňovány za peníze. Body platí po dobu jednoho roku od získání, potom propadnou.

Planet IX

Mladí nechtějí investovat do stáří a do budoucna. Ale když mladý člověk bude umět budovat svoje pozemky apod. formou hry, může to později prodat. Nyní lze získat hexagony (pixely) pro Planet IX zdarma podle výše svého balíčku. Je nutné si hexagony nárokovat ihned, jakmile budou k dispozici, s každým týdnem jich bude možno získat méně a méně.

Za pozdější nákupy platíme, něco v BTC a něco v bodech – podle svého balíčku.

V rámci akce může získat každý, kdo upgraduje na TitanPro, může získat navíc 100 pixelů (hexagonů). To platí do 20.4.2021.

Multiwallet

Kryptopeněženka pro nákup kryptoměny s bankovním účtem, možno propojit a ApplePay a GooglePay a je možno koupit části akcií (nemusíte např. kupovat celou akcii Apple) a mít je uloženy v peněžence. Bude dostupná ke konci roku, další informace budou  červenci