Novinky z Dubaje.

Každý, kdo vlastní nějaký balíček v Crowd1, by si měl přečíst tento článek. Po čtyřech letech přichází to, na co všichni čekali. Ti, kteří zakoupili balíček v očekávání, že zázračně zbohatnou i ti, kteří pochopili koncept Crowd1, všichni obdrží kompenzaci vložených peněz. Více podrobností v tomto článku, jen podotýkám, že jsou to horké informace a konkrétní termíny a data ještě nejsou ve všech případech známa. I proto doporučuji sledovat tyto stránky, protože nepřijdete o informace a aktuální vývoj.

V tomto článku krátce shrnu dění na konferenci v Dubai a co tam zaznělo. V prvé řadě, chystá se změna názvu z Crowd1 na C1. I to bude lépe vystihovat nový trend v digitálním světě.

Na konferenci byli převážně zastoupeni leadeři z Asie a to hlavně z Číny a Indie, přiletěla i zástupkyně Latinské Ameriky. Pokud jsem se díval dobře na videa, tak se tam mihla i Patricie Petříková z Česka. Ale možná jsem se přehlédl. K C1 se vracejí leadeři, kteří ho před časem opustili. Že by větřili změnu a nový směr?

Takže jaké novinky byly prezentovány?

Metaversy

Aplikace pro obchodování – Metaverzy ve verzi č.1

Každý, kdo byl na konferenci v Dubai a každý, kdo vlastní balíček UNICORN (za 5000€), bude mít možnost vyzkoušet tuto verzi již v říjnu. Došlo k mnoha změnám v IT týmu i v manažerském týmu. Ti, kdo nebyli na konferenci anebo nevlastní balíček UNICORN, tak získají přístup k aplikaci později, koncem 4. čtvrtletí, s největší pravděpodobností na konci listopadu, popř. v prosinci.

Další verze budou otevírány postupně, krok za krokem, abychom se stíhali učit funkce a obchodovat s touto platformou. V příštím roce přijdou na řadu Game karty, které si mnozí z nás zakoupili.

C1 Token

Příležitost pro každého. Připojili jste se k C1 v roce 2019? nebo 2020,2021,2022 ?  Nebo máte nějaké C1 Rewards nebo Loyalty Points ?

Každý bude mít příležitost směnit tyto body na kryptoměnu, C1 token. Připravuje se i možnost směny akcií DPN, které někteří mají nárokované ve svých peněženkách.

Většina členů, kteří vlastnili původní balíčky, má i nějaké C1 Rewards nebo Loyalty Points, pokud si je odklikávali. Nyní je bude možné směnit za C1 token. Majitelé nových balíčků navíc získají výhodu, že podle typu balíčku obdrží určitý počet C1 tokenů a jejich násobek (podle druhu balíčku).

Bílá kniha C1 tokenu má vyjít 1. listopadu. Je před námi poměrně dlouhá cesta k uvedení na kryptoměnové burzy ve světě. Nikdo v současné době neumí predikovat hodnotu C1 tokenu a její vývoj v čase. Dle mého názoru jsou letos a v příštím roce ještě kryptoměny v poměrně těžké defenzivě, ale jakmile začne stoupat jejich hodnota, zejména u bitcoinu, tak se to zcela jistě projeví i na C1 tokenu. Proto by bylo mým přáním, aby jeho zaváděcí cena byla co nejnižší a dalo se přikoupit. Věřím, že se to v následujících letech několikanásobně vrátí. Ale upozorňuji – je to pouze můj vlastní odhad, nejedná se o investiční doporučení.

Stále trvá možnost zakoupení nového balíčku a získání odpovídajícího násobku. Kdo to nestihne do konce října a bude chtít zakoupit balíček později, bude platit poplatek 19 €. Takže se mu to o něco prodraží. Kdo zaváhá nebo spekuluje, nebo si říká, že si počká na to, jakou bude mít C1 hodnotu, může prodělat. Nikdo nyní neřekne, jakou hodnotu C1 bude mít a jak se bude vyvíjet. To ukáže trh.

Předpovědi majitele, že z C1 tokenu vytvoří třetí nejhodnotnější kryptoměnu se hezky poslouchají, ale ze zkušenosti vím, že trhy jsou k novinkám obezřetné. C1 token si bude muset získat důvěru a bude se muset s ním obchodovat, musí za ním stát tržní kapitalizace. Ale když to vyjde, tak se mnozí z nás zlobit asi nebudou. Proto je důležité tyto tokeny získat, zejména, když je máte zadarmo!

Mnoho lidí chápalo ve své době balíček Crowd1 jako investici. Mnoho se zaregistrovalo a myslelo si, že zázračně nebo rychle zbohatnou (i já 🙂 ). Taky jsme možná dostali nesprávné a zavádějící informace nebo pochopili C1 špatně.

Takže když si položíme otázku, na co v C1 poslední 4 roky většina z nás čeká, tak je to nějaká hodnota nebo peníze za své odklikané odměny nebo za zakoupený balíček.

Teď nastal ten čas, abychom získali tu svou hodnotu, popřípadě si ji znásobili novým balíčkem. Čas na jeho koupi je nejvýhodnější do 1.11., potom se platí poplatek.

I proto je zavedení C1 tokenu naplánováno tak, aby ti, co chápou pomaleji a chvíli se opozdí, měli možnost nakoupit nové balíčky.

Navíc každý vlastník nového balíčku získá i určitý počet NFT. Čím vyšší balíček, tím více NFT. Tyto NFT budou obchodovatelné ve vlastním Marketplace a jejich vlastníci získají další výhody v produktech C1, např. Planet IX, Tigra apod.

Ti z nás, kdo hrají Planet IX ví, že vlastnictví NFT ve hře odemyká určité funkce a vylepšení. Předpokládám, že něco podobného bude i v C1. Později by měla být i možnost vsadit NFT do Stakingu a vydělávat na úrocích. Popřípadě získávat odměny z Airdrop. Všechno to jsou velmi zajímavé zprávy a postupně budou zveřejňovány v roce 2024.

Planet IX

Probírala se hodnota IXT tokenu, která v poslední době výrazně klesá. Přítomní byli ujištěni, že je to normální a v nejbližší době se IXT chystá na bullrun, protože vzestupy a pády kryptoměn souvisí se situací na trhu. Stále je dost silný na to, aby odolal trhu, protože obchody na Planet IX pořád čile probíhají a celá hra se rozvíjí,  jiné projekty a na ně navázané kryptoměny ty poklesy neustály a zanikly.

Maledivy 2024

Pro nejlepší leadery se připravuje na rok 2024 trip na Maledivách. Podmínky soutěže budou zveřejněny v Back Office, předpokládám, že to bude podobné, jako letos na jaře setkání v Thajsku, za prodej 5-ti balíčků FIRE.

Závěr

Informace z konference budou postupně zvěřejňovány v Back Office, ale nepočítejme s tím, že se vše uděje ihned, lusknutím prstu! Čeká nás dlouhá cesta, kterou jsem v tomto příspěvku nastínil, odhaduji, že to bude na celý rok 2024.

Ale ze zkušenosti už víme, že co nastane rychle, tak i rychle odezní. Proto jsem rád, že vývoj C1 je naplánován a korigován správným směrem.

Informace máte a ohledně nového balíčku se rozhodněte sami. Co vám přinese vidíte na obrázku níže.

Budete za 5 let číst o úspěšném příběhu C1? Nebo budete za 5 let součástí úspěšného C1?

Je to na vás.

Dosud vidělo:79Dnes vidělo:1