TITANIUM PRO – PROPAGACE BUILDER

Jedinečná životní příležitost!

Jak by se vám líbilo, kdybyste mohli cestovat zpět v čase se znalostmi, které máte dnes? Jen si představte, jaké možnosti by to nabídlo vám i lidem kolem vás.

Představte si, že byste v den, kdy jste začínali, věděli, jak velký by dnes Crowd1 byl. Představte si, že by vaše rodina, přátelé a obchodní kontakty věděli, jak velký by byl váš podnik. Představte si, jak by jinak viděli příležitost Crowd1. Představte si, kolik z nich by se k vašemu podnikání přidalo, aniž by o tom přemýšleli… Kdyby s jistotou věděli, jak velký Crowd1 bude…

Představte si, že tato akce by vám také dala možnost získat 40 % místo 30 % na akci Rank Booster. Crowd1 od 5. srpna 2021 do 1. ledna 2022 14.00 SELČ přidává všem 30 % v síťovém ranku, ale s akcí Builder Promotion získáte místo 30 % 40 %.

Nuže – s naší nejnovější a nejsilnější propagační akcí vůbec si už nemusíte představovat…

Proč to děláme?

Naším posláním v Crowd1 je uvolňovat příležitosti pro naše vážené členy Crowd. Nikdy předtím jsme nebyli schopni nabídnout větší, silnější a zásadnější příležitost než s naší akcí Titanium Pro Builder Promotion.

Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme VŠEM členům našeho Crowdu poskytnout další přístup k potenciální hodnotě jejich podnikání. Propagační akce Titanium Pro Builder/Upgrade vám nabízí jedinečnou příležitost, jak zhodnotit celé své podnikání!

Jak to funguje?

Propagace Titanium Pro Builder/Upgrade otevře 3 nové pozice v každé vaší noze přímo pod vaší vlastní pozicí.

Všechny tyto nové pozice jsou sponzorovány vámi a budou vámi drženy, dokud nenajdete správnou osobu/vedoucího, kterému pozici předáte. Ode dne, kdy aktivujete svůj balíček Titanium Pro Builder Package/Upgrade, začnou nové pozice generovat BP z podnikání pod nimi – POCHOPILI JSTE TO?!.

Co to znamená pro můj podnik?

Znamená to, že budete moci nabídnout budoucím lídrům jedinečnou příležitost připojit se k vašemu podnikání a těžit z výsledků vašeho podnikání pod těmito pozicemi. V podstatě budete schopni proměnit obě své nohy v Power Legs.

Náborová síla vašeho podnikání doslova exploduje s každou osobou, která se kdy připojila k vašemu podnikání, a s každou osobou, která se k vašemu podnikání připojí v budoucnu. Ale počkejte, bude to ještě lepší! Jen si představte náborovou sílu vašeho týmu, jakmile pochopí sílu Titanium Pro Builder Promotion/Upgrade!

Příležitost, která se naskytne jednou za život – nenechte si ji ujít!

Akce je otevřena od 10. 8. 2021 do 7. 9. 2021 14.00 CEST. Akce Rank Booster Promotion platí do 1. 1. 2022 14.00 CEST. Za TitaniumPRO BUILDER dostanete 990 BP (pokud jste předtím neměli TitaniumPRO) a 444 BP, pokud aktualizujete pozici z pozice TitaniumPRO. Doba platnosti nových pozic je 12 měsíců. BP se počítá od aktivace balíčku. Uživatelské jméno je stejné jako vaše plus 4 náhodná čísla (to nelze změnit).

Upgrade provedete pomoci GIFT kódu, který je ovšem nutno zakoupit. Najdete to v sekci GIFT codes a podle svého balíčku si vyberete upgrade. Není to levná záležitost – 18 880 BP = 1888 €.  Ale ti, kteří to myslí s Crowd1 opravdu vážně, těm to prudce akceleruje začátek podnikání. Tak přemýšlejte a zvažujte. Pokud Crowd1 pořád nevěříte, asi to nebude nic pro vás.

pokračování

V praxi to tedy znamená, že za provedený upgrade TPB získáte na levé a pravé noze 3 volné pozice, na které můžete registrovat potencionální členy. Měli by to být lidé, kteří za něco stojí a chtějí rozjet podnikání s Crowd1. Budou totiž mít, jako bonus do startu, celou vaši síť pod sebou. Navíc za registraci obdrží rovněž 6 volných pozic (2×3) – viz obrázek.

pokračování

a jak bude vypadat váš účet po upgrade je vidět z následujícího obrázku:

pokračování

Platit lze všemi možnými způsoby, které účet pro upgrade nabízí, tedy i z účtu přes BP, lze zakoupit GIFT kod, nebo zaplatit kryptoměnou. Opravdu je velký výběr.

pokračování

Pokud myslíte podnikáni s Crowd1 vážně, je to velká šance se dostat dopředu se zkušenostmi, které nyní máme. Ale taky za to zaplatíte. Pokud nejste člen TitaniumPro tak vás to stojí 1888 €, což je cca 49 000 Kč, člena Titanium Pro to vyjde na 888 €, což je nějakých 23 000 Kč.  Ale kdo čekal na novou šanci, nyní ji má. Podnikání však něco stojí a bohužel bez práce to nefunguje v žádné firmě. Čas ukáže, jak tato propagace členům pomůže.