Události v Crowd1.

Tento týden byl opravdu horký! Na planetě IX se totiž odehrály poměrně zásadní události, které zapříčinily mohutný rozruch. A jaké to bylo? Dlouho očekávaný update Marketplace V2! Ale to není všechno, co se stalo. Metaversy se také přidalo ke hře a představilo nové, úžasné herní karty. To všechno se stalo během jednoho týdne!

V příštím týdnu připravuji článek o Metaversy a herních kartách. Bude určen pro ty, kteří hru nechtějí, nebudou nebo se jí bojí hrát. Herní karty budou do budoucna zajímavé aktivum. Určitě to nepropásněte.

Planet IX

Po dvou dnech údržby webu Planet IX se v pátek představil Marketplace 2. Je to vylepšení dosavadního obchodu, který je sice ve verzi beta, ale na základě zkušeností hráčů implementoval prvky, které by měly ještě více zjednodušit a usnadnit obchodování na Planet IX. Podstatné je, že všechny hlavní aktiva lze nakoupit přímo v Marketplace za IXT a tím odpadají poplatky na Opensea a všechno zůstává ve hře a vrací se zpět k hráčům. To by mělo přinést lepší hospodaření s prostředky a možná i více odměn pro hráče do stakinku. Nové prostředí nyní všichni testují a bude nutno vychytat drobné nedostatky.

Metaversy

První vydání průkopnických herních karet Metaverzy je zde. Budou ústřední součástí hry, MTX = Metaversy Trading Exchange.

Své herní karty můžete použít k získání důležité taktické výhody nad ostatními hráči v konkurenčních situacích, nebo si je ponechat jako cenné sběratelské předměty, které budou později prodány ostatním hráčům.

Herní balíčky plné herních karet Metaversy jsou nyní k dispozici exkluzivně pro Crowd1 Affiliates, což vám dává jedinečnou příležitost posílit se před ostatními uživateli Metaversy, když se MTX otevře pro obchodování ve 4. čtvrtletí.

Kupte si 1 herní balíček za pouhých 49 €, který obsahuje 15 binárních bodů a 49 bodů hodnosti.

Kupte si 4 balíčky za 189€ a získejte celkem 6, včetně 60 BP a 189 bodů hodnosti.

Kupte si 16 balíčků za 749 € a získejte celkem 26 balíčků, včetně 240 BP a 749 silných bodů hodnosti.

Metaversy nyní začíná odhalovat zábavnou, vzrušující, poutavou a pohlcující hru s přidaným bonusem funkce Play2Earn, která odměňuje úspěšnou hru. Odhaluje budoucnost hraní Play-to-Earn a komunita Crowd1 je v první řadě!

Ve videu, ve kterém si můžete nastavit české titulky, hovoří nadšeně J.E Werner o Metaversy jako o skvělé možnosti budování dlouhodobého příjmu. Stojí za to to shlédnout!

Dosud vidělo:84Dnes vidělo:1