Zahájen proces výměny !

C1 Rewards, které jste si po dobu předstartovní fáze poctivě každý týden potvrzovali nyní směníte za akcie. Proces výměny bude chvíli trvat a bude mít nastavená pravidla. Vše najdete ve svojí back office. Na úvodní stránce klikněte na ‘Register’ a budete přesměrováni na formulář, kde je uveden popis převodu , vaše údaje v Crowd1, ty musíte zkontrolovat, popřípadě chybějící doplnit v nastavení účtu (např. datum narození, telefon) a potvrdit zaškrtnutím obdélníčku. Po zatržení se  vám původně šedé registrační tlačítko aktivuje do modré barvy a můžete svůj zájem o směnu potvrdit.

Po zatržení se  vám původně šedé registrační tlačítko aktivuje do modré barvy a můžete svůj zájem o směnu potvrdit.

Text, který je na formuláři:

Možnost výměny odměn Crowd1
Jsme velmi rádi, že můžeme všem našim věrným držitelům odměn Crowd1 nabídnout možnost vyměnit své odměny Crowd1 za akcie společnosti MultiWallet (pracovní název) PLC se sídlem ve Velké Británii. Již brzy budou moci všichni držitelé odměn Crowd1 Reward zaregistrovat svůj zájem o provedení této výměny.

Proč byste to měli udělat?
Získáním akcií veřejné společnosti bude vaše vlastnictví postaveno na svobodném, transparentním a otevřeném trhu.
50 % společnosti MultiWallet PLC budou vlastnit držitelé odměn.
Podíl na zisku společností podporovaných Crowd1.
Buďte součástí dlouhodobého a 100% kompatibilního řešení ve všech jurisdikcích.
Jaký je postup?
Proces výměny Odměn za akcie je třeba dodržet krok za krokem. Proces začíná ve vaší Back Office Crowd1 a končí ve společnosti MultiWallet. Na začátku je třeba zaregistrovat svůj zájem o provedení výměny. Na závěr tohoto období vám budou sděleny informace o dalším kroku. Odmítnutí odpovědnosti V případě jakýchkoli rozporů mezi anglickou a přeloženou verzí těchto informací je rozhodující anglická verze. Otevřeno od 2021-07-01 do 2021-07-15.