Link_Me

Nový produkt je funkční digitální vizitka LinkMe. Členové Crowd1, kteří ji získali jako součást svého balíčku, ji mají zadarmo. Ostatní se mohou k LinkMe přihlásit např. svým google účtem a zaregistrovat se. Jsou nabízeny dvě varianty členství – Free a Premium. Členství Free je zdarma, ale nabídka možností je omezena, členství Premium stojí 5 €/měsíc, nebo 40 €/rok. Zde je možností podstatně více. Více lze pochopit z přiloženého obrázku.

Pokud LinkMe –  tak jedině Premium. Výhodou je, že si můžete přidat libovolnou sociální síť, internetovou stránku, pokud máte produkty v Crowd1, tak je můžete nabízet přes odkazy . LinkMe vyhodnocuje statistiky od počtu kliků, geografické lokalizace a další. Pro lidi, kteří jsou aktivní na více sociálních sítích se z toho časem stane nezbytný nástroj, zejména kvůli tomu, že vám měří návštěvnost vašich sítí a stránek.

V nastavení lze měnit i témata a barevná pozadí, přidat si svou fotku a popisky. Lze přidávat nové vizitky, u kterých doplníte název, vyberete si ikonu nebo nahrajete vlastní obrázek a samozřejmě URL adresu, aby po kliknutí byl uživatel nasměrován tam, kam chceme. K tomu lze u každé vizitky měřit statistiky prokliků a odkud se na vás dívali. Ovládání je velmi intuitivní a kdo se trochu na internetu pohybuje, ho lehce pochopí. V galerii obrázků je výběr z prostředí Premium, které máme my členové Crowd1 zdarma.

Jak LinkMe získat ? Členové Crowd1 ho mají přístupný v rámci svého balíčku v sekci ‘MyPackage’ (Moje balíčky), která je přesunuta pod vaše jméno v back office. LinkMe je k dispozici od zlatého (Gold) balíčku výše. Pro vstup do verze Premium klikněte na Claim. Pro ostatní je zde: https://link-me.io/ odkaz na oficiální stránky, registraci Premium si musí zaplatit.

Můj názor je, že tento produkt zahýbe novými registracemi do Crowd1, uvidíme. Máme co nabízet, zejména pro mladé lidi to bude velká přidaná hodnota.

Už jste si vytvořili svou digitální vizitku ?