Propagační akce roku!

Crowd1 přichází s propagační akcí, související s koupí balíčku Metaversy a registrací do Crowd1, spojenou se ziskem maximálních výhod a 14 denním časovačem, který již běží od 8.9.2022. Nevím, jestli je to tím, že počet registrací do metaversy je lehce přes 2 miliony a Crowd1 čekal vyšší číslo, nebo s tím, že vývoj hry nejde podle předpokladů a vývojáři potřebují získat více času. To ukáže budoucnost, nicméně akce je to skvělá pro ty, kteří chtějí v Crowd1 rozjet své podnikání a dosáhnout co nejdříve vyššího levelu v úrovni sítě. Podrobnosti o akci jsou převzaty z Back Office, přeloženy, tak si to přečtěte. A zkontrolujte si svůj účet v Crowd1 – časovač vám běží!

Odpovězte na výzvu s Metaversy!
Nejúžasnější akce je tady!

Slyšíte to? Je to osud, tak odpovězte na volání.

Crowd1 vám přináší něco výjimečného: sbírku mimořádných nabídek, které pohání Metaversy. Od 8. září do 31. října budete moci využít jednu z našich dosud nejneuvěřitelnějších propagačních akcí. Ano, váš osud úspěchu je poháněn Metaversy, včetně: přechodu na další úroveň při zakoupení balíčku Metaversy; Virtuals uzamčených na 50 %; úžasné akce Fear of Loss; a RankBooster. Věřte nám, lepší už to nebude. Přečtěte si další informace.

Posilte svůj balíček Crowd1

Zaprvé, od 8. září je při zakoupení balíčku Metaversy Pack zahrnut status startovacího balíčku Crowd1. Balíček Metaversy Startup Package vám získá nárok na bonusy White Crowd1 Package (plus vouchery na předplatné Miggster a Moon Birdie – předplatné Moon Birdie se liší v závislosti na vašem balíčku – a roční poplatek za předplatné Crowd1 ve výši 20 eur v ceně nákupu). Scaleup zvyšuje totéž na Gold Package, Powerhouse na Titanium Starter Package a Unicorn Package na Titanium Pro. Balíček Metaversy, který odpovídá vyšší úrovni balíčku Crowd1 Starter Package, zvýší váš startovací balíček na úroveň, která odpovídá vašemu balíčku Metaversy; takže například bílý startovací balíček s balíčkem Unicorn Package získá automatický upgrade na Titanium Pro.

Strach ze ztráty pro vítěze!

Zadruhé, během období akce bude bonus Crowd1 Fear of Loss pozměněn takto: zakoupením balíčku Metaversy a sponzorováním nákupu dalších čtyř balíčků Metaversy během čtrnácti dnů získáte obchodní body (BP) vyplacené přímo do vaší peněženky Crowd1. Stejně jako u běžného bonusu Crowd1 bude vámi získaný bonus Fear of Loss BP odpovídat nejméně hodnotnému ze čtyř balíčků, které jste sponzorovali, a nesmí přesáhnout hodnotu vašeho vlastního balíčku. Startup získáte 1 000 BP; Scaleup 5 000 BP; Powerhouse 25 000 BP; a 50 000 BP, pokud jsou všechny vámi sponzorované balíčky, stejně jako váš vlastní, jednorožci. Až do 31. října se noví partneři kvalifikují pro Fear of Loss, pokud si zakoupí balíček Metaversy a sponzorují čtyři nové balíčky Metaversy do 14 dnů ode dne registrace. Pro stávající partnery s balíčkem Metaversy však bude v období od 8. září do 22. září k dispozici 14denní okno, ve kterém se mohou kvalifikovat pro tuto odměnu BP sponzorováním čtyř nových balíčků Metaversy.

50 % Virtuálů navíc uzamčeno!

Za třetí, nabídka 50 % Virtuálů navíc podle zakoupeného balíčku Metaversy je zmrazena. To znamená, že po 31. říjnu se obnoví týdenní snižování počtu Virtuálů navíc zdarma. Pokud jste si balíček Metaversy zakoupili v posledních čtyřech týdnech, budete odškodněni zpětně. Tato kompenzace proběhne v průběhu příštího týdne.

Rozjeďte to s RankBoosterem

To není všechno: přidáváme také funkci RankBooster! Pokud tedy již máte upgrade na balíček Crowd1, můžete získat rank až 20 % pro držitele balíčku Black; 40 % pro držitele balíčku Gold; 60 % pro držitele balíčku Titanium; a 80 % pro držitele balíčku Titanium Pro. Věřte nám: lepší už to nebude! Tak odpovězte na výzvu TEĎ!

Dosud vidělo:89Dnes vidělo:1