Metastream bonus a Metaversy

CO JE METAVERSY?
Metaversy je nová úžasná obchodní hra založená na blockchainu, kde
hráči mohou obchodovat s virtuálními opcemi ve společnostech, které
existují pouze v Metaverse. Předběžné spuštění Metaversy začalo 27.
dubna 2022 a potrvá do listopadu 2022.

Od 24.5.2022 je možnost se bezplatně přihlásit k Metastream bonusu. Metastream bonus nás bude odměňovat každý týden virtuálními akciemi (Virtuals), které využijeme po startu hry. Každý nasbírá tolik, kolik si odkliká (potvrdí) každý týden. Virtuální opce jsou akcie ve virtuálních společnostech, které existují pouze v Metaverse. Tyto společnosti budou mít plné profily, silné a slabé stránky a budou podléhat tržním silám obou světů (skutečný a virtuální) a obchodování ve hře.

Zatímco Metaverse je stále před spuštěním, bonus Metastream vám v předstihu poskytne týdenní odměny ve hře v závislosti na tom, jak brzy si zakoupíte svůj balíček Metaversy, jaká bude jeho hodnota kolik máte sponzorovaných balíčků (členů) pod vámi.

Potvrzovat se bude každý týden v back office Crowd1 a výše Metastream bonusu závisí tedy od:

  • kolik lidí je registrováno po vás celosvětově
  • kolika lidem jste o příležitosti řekli a ti se kvůli tomu registrovali do Crowd1 a koupili si některý z balíčků
  • jste bezplatný člen nebo máte zakoupen některý z balíčků
  • kdy jste si zakoupili některý z balíčků (čím dříve, tím lépe)

Potvrzování začíná v týdnu od 30.5.2022. Pozvěte přátele známé a řekněte jim o této příležitosti. Rozhodnutí je na nich, aby se registrovali bezplatně do Crowd1 jako zákazníci a mohli si koupit balíček Metaversy a vstoupit do hry. Čím dříve jim o této příležitosti řeknete, tím více Virtuals mohou nasbírat.

V tabulce níže se můžete podívat, jaké možnosti zisku Virtuals na vás čekají. Prakticky lze říci, že s balíčkem za 99 € se můžete posunout až do úrovně 8, kde si v případě, že je za vámi registrováno 500 000 lidí a máte minimálně své 3 osobně registrované členy v síti, potvrzujete 86 Virtuals týdně. Neboli 25+20+15+10+7+5+3+1, tj. součet jednotlivých úrovní pod vámi. Předpokládám, že tabulku Metastream bonusu pochopí každý.

Na odkaze níže je překlad aktuálního newsletteru (i když ne moc povedený) ale dá se to číst.

https://teamcsm.cz/wp-content/uploads/2022/05/Metaversy-Newsletter-Period-1-English.en_.cs_.pdf

Reklama na Metaversy je na tomto odkazu: Obchodní hra ve virtuálním prostředí. (teamcsm.cz)

Použijte reklamu k vlastní propagaci Crowd1. Pozvánku s vaší zvacím odkazem si vygenerujete v Crowd1 (Invite) nebo by měla vypadat takto:

https://crowd1.com/signup/vaše uživatelské jméno v Crowd1

Co myslíte, bude problém o této příležitosti někomu říci? Nebo použijete Facebook, LinkedIN, Instagram, YouTube,Twitter nebo jiné sociální sítě? To už nechám na vás.

Dosud vidělo:188Dnes vidělo:1