Start 27.4.2022!

Nová hra, poháněná kryptoměnou, se má stát nejrevolučnějším produktem Crowd1 v tomto roce. Začíná v předstartovní fázi, tzv. pre-launch, ve středu 27.4.2022. Postupně budou mít možnost registrace členové od pozice Ambassador až po Starter (v květnu). Více v níže přiložené tabulce. Nyní je nejlepší čas zapojit se do této skvělé příležitosti, i když o ní zatím moc nevíme. Hra je nyní určena výhradně pro členy Crowd1.

Z uniklých informací usuzuji, že budou k zakoupení čtyři různé úrovně vstupu (balíčky), podle kterých bude asi nastavena i úroveň zisku. Podle obrázku by to měla být úroveň :

  • Startup – 99€
  • Scale UP – 499€
  • Powerhouse – 2499€
  • Unicorn – 9 999€

Předpokládám, že systém registrace bude podobný, jako v minulosti. To znamená, že si v back office zakoupíme GIFT kód, který použijeme jako voucher při registraci do hry. Samozřejmě to může být i jinak, ale asi se nepletu. Odpočet probíhá na stránce hry https://metaversy.com. Předpokládám, že až skončí, bude dostupná možnost registrace podle klíče (členství) jak je patrno na obrázku níže.

Podle náznaků bude náplní hry obchodování a investování v online světě s kryptoměnami, popř. nějaká interakce s jinými hráči. Hra bude běžet půl roku v režimu pre-launch (před startem) a budou se zřejmě vychytávat chyby a optimalizovat herní prostředí. K tomu vývojáři potřebují širokou hráčskou základnu, na které mohou hru otestovat. Odměnou za trable budou pro testery (nás, členy Crowd1), určitě nějaké výhody nebo odměny. Proto je ta příležitost jedinečná. Dostaneme se na startovní čáře náskok před ostatními. Oficiální start hry by měl být 14.11.2022.

Registrace by měla být jednoduchá, měli bychom ji zvládnout do 1 minuty a pochopit princip hry údajně trvá 2 minuty. Tak se necháme překvapit!

Článek bude doplňován a aktualizován podle informací, které získám po startu.

Dosud vidělo:149Dnes vidělo:1