Důležitá informace.

Byli jste někdy v situaci, kdy jste si řekli, kdybych to býval věděl(a) dříve? Kdyby mi to někdo řekl, tak jsem to mohl udělat? Přesně do takové situace nás nyní staví Crowd1. Většina lidí stejně tuto příležitost nevyužije, protože jim chybí odvaha překročit svůj vlastní stín. Když potom budete chtít někomu něco vyčítat, podívejte se do zrcadla.

Vysvětlím níže.

Crowd1 spustil předregistrace do nového produktu Metaversy, který bude uveden na trh 14.11.2022. Do té doby mají členové Crowd1 možnost být první a nasbírat bonusy. Jedním z nejdůležitějších bonusů je Metastream. Tento bonus je velice podobný Streamline bonusu, který známe z dřívější doby z Crowdu. Předpokládám-li správně, bude se potvrzovat (klikat) každý týden a za to se vám připíšou virtuální opce – Virtuals, které pravděpodobně později zpeněžíme.

Bonus bude zpřístupněn od 30.května, ale Crowd1 udělal změnu a umožní prvním “průkopníkům” registraci už 24. května. Podmínkou je, abyste měli zakoupen některý z balíčků. Na nejvyšší balíček dokonce poskytl slevu 5000 €. Hlavní informace ale je:

V úterý na živém vysílání máte šanci se přihlásit k Metastream bonusu, i když nevlastníte žádný balíček !!!

Každý, kdo si koupí před 24.květnem libovolný balíček Metaversy, bude před těmito bezplatnými registracemi a budou se mu připočítávat do bonusu.

Co nastane po 24.květnu? Do Metaversy se začnou hlásit a aktivovat si Metastream bonus i členové, kteří nemají vlastní balíček a předpokládá se, že počty budou zkraje růst v desetisících, možná v milionech. Metastream bonus se mimo jiné odvíjí od počtu registrovaných členů za vámi. V Crowd1 je nás téměř 50 miliónů. Kdo se přihlásí dříve, má větší šanci, že zbytek členů, kteří se přihlásí posléze, budou v linii za vámi. Proto tuto možnost nezmeškejte. Jak jsem uvedl, první kliknutí na Metastream bonus nás čeká 30.5., samozřejmě pro ty, kdo jsou týden předtím registrovaní.

Zisk Virtuals vysvětlím na tabulce Metastream bonusu:

V horním řádku je Metastream level (úroveň bonusu), pak počet členů, které máte ve své síti a registrovali se zakoupením libovolného balíčku do Metaversy, pak je to počet členů, registrovaných po vás, dále následují sloupečky tabulky pro zisk Virtuals pro členy bez balíčku a se čtyřmi různými balíčky.

Z tabulky vidíte, že když nemáte žádný balíček, můžete si odklikat max. 10 Virtuals týdně v případě, že je po vás registrováno 100 000 členů. To je vaše maximum na levelu 5. Ale ještě jeden malý detail. Pokud jste na úrovni 5, což nebude pro nikoho problém, ve skutečnosti si odklikáte 26 Virtuals týdně. Jde totiž o součet jednotlivých úrovní pod vámi (1+3+5+7+10) jak vidíte v tabulce níže.

Když máte zakoupen startovací balíček za 99€, je váš maximální týdenní bonus 25 Virtuals a to v případě, že máte registrováno pod sebou 3 členy a počet členů po vás je více jak 500 000, tak se můžete dostat na level 8. Nové registrace nemusí být ze stávajících členů Crowd1, ale od kohokoli, kdo se pod vámi do Crowd1 přihlásí jen kvůli tomu, aby měl přístup k Metaversy. A sčítáte si Virtuals na jednotlivých levelech pod seou.

Vyšší balíček Scaleup za 499€ je vás schopen posunout do levelu 11, podmínka je 6 členů, kteří mají Metaversy a 1 500 000 lidí registrovaných po vás.

S balíčkem PowerHouse za 2499€ můžete postoupit až na zisk 80 Virtuals týdně, podmínka je 12 členů a 7 000 000 členů, kteří se registrovali po vás. Maximální úroveň u tohoto balíčku je level 17. Samozřejmě celkový počet Virtuals je dán součtem jednotlivých linií pod vámi.

S nejvyšším balíčkem, který jak jsem pochopil, bude v příštím týdnu slevněn z 9 999€ na 4 999 €, můžete využít maximum, to je 100 Virtuals týdně, ale musí být ve vaší linii registrováno 15 hráčů a celkově 10 000 000 se přihlásit po vás. Jste na nejvyšším levelu 20. A každý týden si nárokujete 876 (!!!) Virtuals, když sečtete všechny linie od vámi .

Více prozrazeno nebylo, aby se vyhnulo spekulacím a možným podvodům při registracích. Další info k Metaversy má být řečeno v červnu na Eventu.

Kdo s jakým balíčkem vstoupí do Metastream bonusu, tak od něho bude záviset jeho zisk Virtuals. Nevím, jak se budou Virtuals počítat, když někdo svůj balíček upgraduje na vyšší.

Takže v budoucnosti nemůžete říci “kdyby mi to býval někdo řekl”. Nyní se nacházíme ve fázi 2. Super měsíc pro pionýry (průkopníky). V červnu bude následovat fáze 4 – první prezentace, v srpnu bude druhá prezentace, hra bude ve fázi 4 a na přelomu září/říjen bude poslední pátá prezentace před spuštěním. Na každé prezentaci se dozvíme postupně něco nového, co nám dosud nebylo neprozrazeno. Je zde snaha vyhnout se podvodům. Chápu, že pro členy Crowd1 je to jen dobře, protože ti, kdo vstoupí jako první, získají nejvíce. Proto jsme taky v Crowd1. Máme příležitosti jako první.

Metaversy je něco, o čemž víme, že ještě nikdo nikdy neudělal. Vezmete hru, obchodování, máte znalosti blockchainu a myšlení vývoje kryptoměn, vložíte to do jednoho prostoru, který si říká metaversy, kde všechny největší firmy se překotně snaží si část z tohoto světa ukrojit.

Do úterý 24.5.  je nejvhodnější čas vstoupit do Metaversy. Tak jsem to pochopil z videa, které si můžete přeložit v titulcích z odkazu: https://youtu.be/QNC851k9VpU

Do 30.5. je možnost zisku 150% bonusu za registraci, potom už to bude jenom klesat. Další  bonusy, které můžete využít do 30. května je 100% Rank Booster – navýší se vám zisk BP bodů. Vše podle obrázku níže.

V příštím týdnu má vyjít newsletter v Metaversy, kdo se přihlásil na stránce metaversy.com k odběru zpráv, obdrží ho do emailu.

Závěr

Informaci máte, jak s ní naložíte je vaše věc. Když si řeknete po měsíci červnu, až se dozvíme zase více, že chcete získat více Virtuals, tak si koupíte balíček. A v duchu si zanadáváte, proč jste to neudělali už v květnu, kdy bylo to nejlepší načasování.

Komu není co jasno, pište na email, WhatsApp, volejte nebo se zeptejte. Kontakty na mě máte a jsou i zde na kontaktní stránce. Na odpovědi preferuji večerní dobu od 19 hodin. Ze své zkušenosti vím, že 98% lidí má jediný problém, a to že nemá bitcoinovou nebo ethereum peněženku a neví, jak zaplatit kryptoměnou. Za 10 let se bez toho neobejdete…čím dříve se to naučíte, tím lépe pro vás. Crowd1 je na kryptoměně založen. Proto je pro všechny lidi a nevlastní ho žádná banka ani instituce. Chcete svobodu? Tak takhle vypadá.

Článek není investičním doporučením ani nabídkou výdělku. Každý ať se zachová tak, jak mu radí jeho rozum. Teprve čas ukáže, jaká byla ta správná volba 🙂

Dosud vidělo:223Dnes vidělo:1