Miggster

Ceny od Miggsteru jsou stále lepší a lepší! V lednu můžete vyhrát balíček PlayStation 5, který obsahuje PlayStation 5, hru Marvel’s Spider-Man Miles Morales a kameru PS5! Vše, co potřebujete, abyste si užili nejnovější generaci konzolových her!

Zahrajte si do 31. ledna jakýkoli turnaj  v Miggster a zařaďte se do slosování o ceny! Miggster má na rok 2022 velké plány s novými hrami a ještě zajímavějšími cenami, které můžete vyhrát! Ujistěte se, že to nepropásnete, a nepřestávejte vyzývat ke hře!

Mimo výše uvedené můžete vyhrát zajímavé ceny v probíhajících turnajích. Jsou to notebook Acer, mobilní telefon Samsung A02 nebo horkovzdušná fritéza. I když neskončíte na prvním místě, budete odměněni i na dalších pozicích. Získáte kredity do hry.

Staré přísloví nám říká, “Kdo nehraje, nevyhraje”.  Máte děti? Můžou to zkusit místo vás. Do Miggster se lze registrovat od 18 let (protože jde o peníze a je potřeba plnoletost), tak to udělejte za ně. Když si zakoupíte roční členství v Miggster za 69 €, získáte přístup na celý rok do různých soutěží a turnajů. Na měsíc, na zkoušku, to stojí 7,5 €.

A že letos bude o co soutěžit!

Miggster letos chystá hodně překvapení. Kdo není člen Crowd1, nevadí. Může hrát, když se zaregistruje. Členství se platí kartou nebo dárkovým voucherem (kódem), který si můžou členové Crowd1 vygenerovat ve své back office a zaplatit ho ze svého účtu Crowd1 nebo kryptoměnou.

Registrovat se může na odkazu zde: https://miggster.com/signup/minercsm/en_GB

Dosud vidělo:141Dnes vidělo:1