JE KRYPTOMĚNA BUDOUCNOSTÍ ONLINE HER?

Publikováno 15. září 2021 v news Miggster
V tomto díle se podíváme na to, jak dobře hraní her a kryptoměn spolupracovaly a jak tato spolupráce pozitivně ovlivnila spotřebitele. Toto partnerství také ukazuje, jak snadno hraní her a esport zpřístupnily kryptoměnu a technologii blockchain masám.
K dispozici je také pohled na NFT (nezaměnitelné tokeny) a hodnotu, kterou mají v tomto vztahu mezi esportem / hraním her a používáním kryptoměny spotřebiteli.
Ačkoli se svět stále vyrovnává s růstem kryptoměn a s tím, jak tato digitální inovace ovlivní konzumerismus a změní způsob, jakým lidé interagují s penězi, je již široce používán hráči. Skutečnost, že esportový průmysl přijal kryptoměny a blockchain, protože více lidí bude komunikovat s digitálními měnami, pokud jsou přístupné na více platformách pro platby zboží a služeb, je pro investory obzvláště atraktivní.
Obě průmyslová odvětví jsou celosvětově uznávaná a obě mají dvě věci společné. Za prvé, společnosti v technologickém sektoru považují esport i kryptoměny za ziskové investiční příležitosti pro růst a potenciální růst. Druhým důvodem, proč jsou oba tak dobře uznáváni, je to, že po počáteční skepsi, odporu a nedůvěře, že do roku 2021 by lidé vydělávali miliony dolarů za hraní her, jsou obě tato odvětví nyní spojena se špičkovými technologiemi s obrovským růstovým potenciálem.
V herním průmyslu jsme začali vidět termín NFT spojený s kryptoměnou a blockchainovým šílenstvím. NFT jsou digitální aktiva, která mohou představovat položky, jako jsou videa, fotografie, audio a další digitální soubory, což umožňuje odborníkům na blockchain poskytnout konkrétnímu digitálnímu aktivu jedinečné atributy a vlastnosti. NFT je uložen na blockchainu, což zajišťuje, že může být sledován k jeho majiteli a právnímu vlastníkovi s dokladem o vlastnictví NFT.
Zavedení NFT v herním průmyslu bylo dobře přijato a je vzrušujícím konceptem, který umožňuje vlastníkovi NFT jej zpeněžit nebo používat na herních platformách.
Slavný youtuber Felix Kjellberg aka PewDiePie je jedním z nejvýznamnějších investorů herního průmyslu do NFT. PewDiePie je příznivcem Indie Games a stal se rozpoznatelným pro nahrávky sebe a ostatních hrajících videohry. V současné době má 110 milionů odběratelů na svém vlastním kanálu YouTube a v roce 2016 se dostal na seznam “Times 100 Nejvlivnějších lidí”.
Kjellberg má vliv na růst NFT v hraní tím, že půjčuje svou podporu a fanouškovskou základnu blockchainové hře Wallem. Tato hra používá kryptoměnu a technologii blockchain ve hře a Kjellberg má svůj NFT představující jeden z jeho skinů, které lze zakoupit ve virtuálním světě Wallem.
Vzhledem k tomu, že hraní her je jedním z odvětví, která během pandemie vykazovala exponenciální růst, existují obrovské příležitosti pro investory a herní společnosti.