Miggster+

Miggster+ je ve fázi zavádění na trh a vy to nesmíte zmeškat! Nastal okamžik převést svůj stávající účet Miggster přímo na fantastický nový účet Miggster Plus. Stačí stisknout tlačítko ACTIVATE na domovské stránce Miggster ve vašem účtu Crowd1 v Back Office a v obchodě C-Store se registrujte do Miggster+!

Čeká na vás svět herních odměn! Váš bezplatný 30denní přístupový průkaz k aktivačnímu balíčku Renegade vám poskytne exkluzivní vstup do mimořádné řady prémiových zdrojů a funkcí během období před vydáním této herní platformy.

Úžasně štědrá soutěž Miggster Millionaire o 1 000 000 dolarů a jednorázový turnaj nabízející skvělou dovolenou na Rajských ostrovech Malediv jsou jen dvě ze světových příležitostí, které na vás čekají po aktivaci.

Chcete víc? Váš bezplatný balíček Renegade Pack vám také poskytuje “NFT booster pack” pro dechberoucí novou hru Starlined, vyvinutou exkluzivně pro platformu Miggster Plus, dále vstup do “Miggster Mania Extravaganza” s týdenními cenami bezplatných “Miggster Plus Power-Ups”, stejně jako řadou úžasných a exkluzivních dárků.

Stačí aktivovat svůj bezplatný balíček Renegade Pack a nechat kouzlo začít.

Níže si popíšeme, jak na to. Nejste členem Crowd1 a chtěli byste výhody Miggster+? Mělo by to jít. Zaregistrujte se do Miggster na tomto odkazu a kupte si měsíční členství za 5,75€. Ve svém účtu po registraci se vám vpravo nahoře objeví ikonka červeného kolečka s M+ uprostřed. To je vstup do registracce Miggster+.

Členové Miggster mají stále přístup ke své stávající platformě Miggster, dokud Miggster Plus nepřijde online v plném spuštění. Pokud neupgradujete na Miggster Plus, vaše předplatné Miggster se automaticky upgraduje na Miggster Plus po 30 dnech, ale nezískáte přístup k 30 volným dnům Miggster Plus a souvisejícím odměnám.

Pro členy Crowd1:

Přihlaste se do svého účtu Crowd1 a přejděte do záložky C-Store (obchod). Na kartě Miggster+ klikněte “Register”.

Budete přesměrováni na registrační stránky, registrace probíhá v pěti krocích. Klikněte na “Activate” a zahajte registrační proces.

1. V prvním kroku musíte odsouhlasit smluvní podmínky “Terms and Conditions” a zásady ochrany osobních údajů “Privacy Policy“. Zaškrtněte oba políčka a klikněte “Next” (Další).

2. Ve druhém kroku budete vyzváni k zadání silného hesla. Jeho síla se vám zobrazuje pod políčkem pro zadání, když čárka zezelená, je heslo dostatečné. Zadejte silné heslo kombinací písmen a čísel. Heslo si zapište nebo pamatujte! Po zadání hesla klikněte “Next” (Další).

3. Ve třetím kroku si vyplníte svůj herní profil. Kdo už je registrován v Miggster, tak má předvyplněné jméno, může si vložit svou fotku nebo herní avatar kliknutím na + u obrázku. Po zadání klikněte “Next” (Další).

4. Ve čtvrtém kroku si vyplníte své údaje. Kdo už je registrován v Miggster, tak je má předvyplněné. Po zadání klikněte “Next” (Další).

5. Ve pátém kroku se vám objeví na obrazovce přístupové fráze (slova) do vaší peněženky. Tyto slova si někde zapište a dobře uložte, nejlépe mimo počítač. Když je ztratíte, přišli jste o svůj účet a veškeré prostředky, které na něm máte. Když je někdo získá, získá přístup k vašemu účtu a všem prostředkům, které na něm máte uloženy. Na obrázku jsou z logických důvodů slova vymazána. Po zapsání označte políčko zatržítkem (fajfkou) a klikněte “Continue” (Pokračovat).

Následuje přechod na stránky hry Starline a vygenerování vašich aktiv NFT (krystalů). Musíte si potvrdit přístup do vaší peněženky kliknutím na ACCESS  Wallet, objeví se vám vaše tajná slova a dole potvrdíte a kliknete na pokračovat. Z logických důvodů obrázek nezobrazuje tajnou frází. Tajnou frázi potvrdíte tlačítke Confirm and continue”. Poté začnete generovat krystaly klikáním na “Next”, celkem 4 x potvrdíte “Next”.  Chvíli trvá, než se vám vygenerují, takže je asi neuvidíte hned. Podle toho, jaké se vám podaří získat, máte výhody ve hře a samozřejmě, čím vzácnější krystal, tím je jich méně a budou v budoucnu dobře obchodovatelné s jinými hráči. Nyní se z účtu můžete odhlásit a po chvíli se zase zkuste přihlásit přes Crowd1 do Miggster+ a nyní by vás to mělo nasměrovat přímo do přístupu k peněžence, kde po kliknutí na Access Wallet uvidíte, jaké krystaly máte. Potup je zřejmý na následujících čtyřech obrázcích.

Krystaly jsou podle své hodnoty procentuálně zastoupeny z celkovém počtu, jak můžete vidět dole na obrázku. Kdo nepochopil obrázkový návod, můře se ještě podívat na video. Jste registrovaní a pokud jste to stihli včas, možná se na vás usměje štěstí při losování o milion USD v srpnu. Výsledky by měly být 24.8. Můžete začít hrát turnaje v Miggster+, je to zábava. Přeji hodně štěstí a hodnotnou výhru, třeba smart hodinky Garmin Tactic Delta (u nás v obchodech za cca 34 000 Kč).

V další sérii článků v příštím týdnu se budu věnovat trochu více zavádění platformy na trh a něco si povíme i o Starline. Miggster+ bude zřejmě po svém uvedení platforma s největším počtem registrovaných hráčů na světě. Axe Infinity, asi nejznámější NFT hra, jich má kolem 600 000. Miggster již nyní má přes 2 000 000 registrovaných uživatelů a když většina z nich přestoupí na Miggster+, bude to něco, co pohne ledy v herním průmyslu. Musíme si uvědomit, že hry je byznys, ve kterém se ročně točí více a více peněz. Loni přes 180 miliard dolarů. Je to větší, než filmový průmysl. A nový směr blockchainových her, ve kterých vlastní hráči skutečný majetek a aktiva, se jasně dostává do popředí. Je to hraní pro dospělé…proto musí být člen starší 18 let.

Bude se to asi i dobře nabízet a prodávat. Už víte, proč jste v Crowd1? Abyste z prodeje taky něco měli.

Dosud vidělo:162Dnes vidělo:1