Bude Miggster+ ?

Miggster za rok, co je na trhu dosáhl zajímavých čísel. Taková čísla za stejnou dobu nedosáhla žádná jiná firma v tomto oboru.

  • 2 000 000 platících členů
  • 12 měsíců odměn
  • 27 spolupracujících světových značek a ne ledajaké (Adidas, Reebook, …)
  • 38 000 000 odehraných her
  • 150 zemí zahrnuto
  • 80% branding značky

Nyní přichází platforma Miggster+, kde bude zahrnuto hraní s NFT. Představena by měla být na World Event 11. prosince a v grafu je vidět start 16.12.2021. Mluví se něco o názvu hry Starline. Přibude zřejmě globální knihovna her a globální distribuce cen. Co všechno bude zahrnovat můžete zjistit z obrázku níže.

Objeví se přímá hratelnost, předpokládám, že hráči budou moci hrát online v reálném čase proti skutečnému “soupeři”.  Hra se stane součástí sdíleného prostoru – Metaverse, který je nyní populární a pravděpodobně přijde se svým tokenem. Starline bude nová hra s NFT, která se má stát hratelnou součástí počítačů a mobilů. Před rokem o NFT hrách neměli lidé ani ponětí, nyní se dostávají do povědomí. V tomto druhu her hrajete, abyste si vydělali a můžete z nich mít i svůj příjem, když je hrajete a jste v tom úspěšní.

Potenciál v porovnání s jinými hrami je velmi dobrý. Hry podobného typu mají zajímavé obraty v roce, např.:

  • skillz – 4,664 miliard USD
  • Playtika – 8,918 miliard USD
  • Axie Infinity – 8,352 miliard USD
  • Starline od Miggster  – ???

Ke Starline bude připojen 1 milion ražených tokenů a hra je založena na NFT, propojené se sítí Polygon. Předpokládaný růst projektu znázorňuje růžová čára na grafu v porovnán s Ace Infinity, která je na trhu podstatně déle. Na ose vlevo vidíte počet hráčů. Pokud každý z nich bude zároveň člen Crowd1, máte odpověď, kdy nás bude 100 milionů. Ale to předbíhám, může to být jinak.

Dále graf zobrazuje nástup hry od 16. prosince 2021 do 27. ledna 2022. Prvních  250 000 hráčů by mělo získat NFT token v podobě variací toho růžového stvoření, které vidíte na grafu.

Dále mají být uvedeny na platformě Miggster+ nové E-Sport hry. Budou implementovány funkce, které znají hráči na pokročilejších platformách. Miggster+ spolupracuje s Microsoft Azure, které bude poskytovat cloudové služby v hraní her. Nová platforma Miggster+ zřejmě způsobí revoluci v hraní mobilních her. Má potenciál stát se největší platformou na hraní v mobilu s 2,5 miliardy uživatelů, kteří mají hry v telefonu a hrají je. Z tohoto trhu půjdou do Crowd1 příjmy. Odhadují se v řádech miliard USD. Kdo je registrován v Miggster s placeným členstvím se možná může těšit na provize. Je skvělé, že jsme součástí tohoto trhu. S uváděním nových telefonů s 5G dostávají tyto hry smysl, je to o rychlosti internetového připojení. Už máte rezervovaná neomezená data ?

Dosud vidělo:233Dnes vidělo:1