Registrujte se do Miggster

Klikněte ve svém účtu Crowd1 v okně Miggster na tlačítko Register a potvrďte registraci. Vyskočí na vás okénko, kde jsou vaše údaje, adresa a telefon. Po kliknutí na tlačítko Register an go to Miggster úspěšně dokončíte svou registraci.

Po registraci obdržíte uvítací email. Předpokládám, že po 14.10.2020 přijde na email odkaz (link), přes který budete moci pozvat do Miggsteru svoje známé a přátele. Podle počtu pozvaných lidí se vám bude zvedat výše vašeho levelu v Miggsteru, levelů je 5. Pokud někdo dosáhne 5. levelu, odemkne se mu možnost získání exklusivních odměn. To je zatím ve stručnosti vše, co bylo na prezentaci. Dopřesnění a informace budou aktualizovány na stránkách.

S každou novou registrací stoupá váš level a s každým levelem v registracích získává člen Crowd1 100 bodů do odměn. Kolik registrací na jednotlivé levely je potřeba, to se časem dozvíme.

Podle výše levelu budou načítány odměny. Pro dokončení registrace musíte kliknout na odkaz, který přijde v potvrzovacím emailu.

Pro získání co možná nejvyššího levelu bude nutno oslovit mnoho lidí. Čím více jich bude, tím lépe pro vás. Je nutno se na to připravit. pokud budete mít zvací link (zvací odkaz), tak si můžete připravit lístečky a rozdávat je přátelům, nebo využijte sociální sítě, emaily, popř. zajděte s někým na kávu nebo pivo. Možnosti jsou nepřeberné a je pro vaše dobro, kolik lidí se zaregistruje a jakého dosáhnete levelu. Od něho se budou odvíjet naše odměny a provize z herního průmyslu.

Předpokládám, že registrace budou zdarma, po novém roce bude spuštěno prémiové členství, kde bude cena registrace cca 8 USD/měsíc. Bude zde možno hrát hry o ceny a soutěžit. Pár informací je v článku na uvedeném odkazu:   https://stockhead.com.au/…/emerge-gears-up-to-launch…/

Článek lze přeložit do češtiny pomocí google překladače, většina prohlížečů ho má vestavěný.

Akce pro členy Crowd1 na registrace byla ukončena 31.12.2020.