Informace ke Starlined

Starline obsah  https://starlined.gitbook.io/starlined-metaverse-whitepaper/

Odmítnutí odpovědnosti a vize

Důležité prohlášení o vyloučení odpovědnosti

Tento dokument se může dále měnit a nepředstavuje prospekt ani dokument určený k investování. Redaktor(é), emitent tokenů, společnost vydávající tyto dokumenty, všechny zúčastněné strany zapojené do projektu Starlined, jejich zaměstnanci a přidružené osoby tímto prohlašují, že odpovědnost, ať už předsmluvní, mimosmluvní nebo smluvní, je omezena v rozsahu povoleném zákonem. V každém případě, kdy lze odpovědnost prokázat, je odpovědnost omezena na maximální platbu 5000 CHF.

VÍZIE:

Před pouhým půl desetiletím zněla slova NFT, Web3 a Metaverse jako pojmy ze sci-fi filmu. Dnes však tato módní slova patří k nejdiskutovanějším tématům na akcích, konferencích, večeřích i mimo ně.

Podle předpovědí vzroste v příštích čtyřech letech hodnota neplacených tokenů (NFT) na 147,24 miliardy dolarů. Společnost Coinbase předpovídá, že NFT se dočkají pokračující pozornosti hlavního proudu, protože v roce 2021 vydaly sběratelské předměty NFT značky velkých hráčů, jako jsou Coca-Cola, Campbell’s, Dolce & Gabbana a Charmin.

Pak je tu kryptoherní aréna, další míčová hra, pokud prominete slovní hříčku. Během první poloviny roku 2021 si kryptoherní společnosti zajistily financování ve výši 500 milionů dolarů. Není žádným tajemstvím, že hraní na bázi blockchainu přeskočilo z okrajové oblasti do hlavního proudu.

Zde Starlined Adventure vstupuje do Metaverza – jednoho vesmíru v multiverzu Web3, který překlenuje galaktické mezery v NFT, kryptografii a Web3.

 

1. Představujeme Starlined

Stručný přehled hry Starlined.

Starlined je herní metaverze typu play-and-earn postavená na blockchainu Polygon. Aktivní komunita Metaverza Starlined sbírá, vyvíjí a obchoduje se svými herními NFT prostřednictvím různých kompetitivních her a zároveň získává odměny za své herní výkony.

Hráči získávají vytoužené hvězdné diamanty (SDM), nativní (ERC20) token Starlined, který je základním stimulem pro celou ekonomiku Starlined. Žetony SDM umožňují komunitě získávat odměny formou play-and-earn (P&E), create-and-earn (C&E), stakingu a prodeje na sekundárním trhu.

To ale není všechno. V říši dobrodružství Starlined umožňuje vzácný zdroj SDM držitelům žetonů také hlasovat o rozhodnutích, kterými se hra řídí; dává každému hráči galaktický pocit moci a cíle.

Metaverze Starlined je generována pomocí revolučního enginu strojového učení, evolučního algoritmu zvaného “procedurální generování”. Nejmodernější vrstva umělé inteligence pohání tvorbu nekonečně rozsáhlého metaverza.

Komunita bude využívat svou výjimečnou postavu NFT zvanou WISP k vyhrávání výzev a získávání odměn. Tyto WISP mají různý stupeň vzácnosti, který ovlivňuje jejich úspěch ve hře a odměny P&E, které dostávají.

Z této herní aktivity vzniká prosperující ekonomika nákupu a prodeje prostřednictvím primárního a sekundárního tržiště hry. Ta se skládá z herních předmětů, vylepšování postav WISP, odemykání zakázaných oblastí a přístupu do hry.

A konečně, komunita může těžit z obchodování s postavami NFT a SDM, čímž stimuluje trvalou ekonomickou aktivitu v ekosystému Starlined i mimo něj.

2. Tým a partneři

Představení týmu Starlined, partnerské sítě a poradenství.

2. Tým a partneři

Představení týmu Starlined, partnerské sítě a poradenství.

Tým Starlined tvoří vysoce kvalifikovaní a zkušení mezinárodní odborníci na kryptoměny, technologie a hry.

JÁDRO TÝMU:

Sam Barton, výkonný ředitel a spoluzakladatel

S více než 15 lety zkušeností v technologickém podnikání a více než 5 lety v oblasti krypto a blockchainu je Sam hnací silou hry Starlined. Sam vedl několik úspěšných technologických projektů v různých odvětvích a jeho vůdčí schopnosti a schopnost orientovat se v nově vznikajících odvětvích zajistí společnosti Starlined úspěch.

Ashley James, Hlavní stratég

Ashley je sériový internetový podnikatel, který má za sebou několik úspěšných startupů. Ashley je hlavním stratégem společnosti Starlined Ventures a specialistou na projekty Web3.0. Po mnoha úspěšných projektech v oblasti Web2.0 se Ashley věnuje pomoci týmu s realizací úspěšné strategie GTM.

Dominic Obojkovit, Chief Technical Domova

více než dvanáctiletá zkušenost v herním průmyslu, která spolupracovala s vlivnými herními značkami, jako jsou Xbox One a Nintendo Switch, je zásadním rozdílem mezi Starlined a většinou projektů v oblasti kryptoher. Jako tvůrce Blns.io (jedné z prvních hardwarových peněženek) a s více než 6+ lety zkušeností v oblasti blockchainu přináší Dom do týmu Starlined bohaté znalosti a zkušenosti.

Davout Wolhuter, Chief Legal

S více než 30 lety zkušeností v oblasti práva je Davout nyní na cestě stát se odborníkem na blockchain. Davout je zkušený vedoucí právník a zakládající partner společnosti Wolhurter & Associates. Je specialistou na licenční, franšízové a podnikové právo, a to na místní i zahraniční úrovni.

Leandro Marcarian, hlavní ekonom

Vzdělání získal na univerzitě v Buenos Aires a postgraduální studium ekonomie pro univerzitu Torcuato Di Tella, Leandro zakládá model Stralined tokenomic na reálné ekonomice. Díky dalšímu vzdělání na Harvardově univerzitě, Londýnské univerzitě a Mezinárodním měnovém fondu Leandro zavádí stabilní tokenomický model pro ekonomiku Stralined.

Wyndham Davies, Blockchain Developer

Wyndham je skutečný vývojář blockchainových her. S více než osmi lety zkušeností v oblasti her a více než čtyřmi lety v oblasti blockchainu jsou Wyndhamovy zkušenosti pro tým Starlined zásadním přínosem. Wyn pracoval na několika úspěšných blockchainových projektech, především byl hlavním vývojářem Flows finance: řešení 2. vrstvy pro streamování kryptoměn na blockchainu Ethereum.

Callum Lacey, Blockchainový analytik Callum

má prokazatelné zkušenosti s rozpoznáváním příležitostí na rozvíjejících se trzích a jejich proměnou v úspěšné podniky. Callum, který je raným investorem ve společnostech DeFi a GameFi, bude díky svému analytickému vhledu a více než pětiletým zkušenostem v oblasti blockchainu skutečným přínosem na cestě k největší metaverzi hry.

Partnerská síť Starlined obsahuje členy pečlivě vybrané pro jejich přidanou globální atraktivitu, distribuci, důvěryhodné technologické vrstvy a celkovou vážnost projektu.

 • Polygon
 • com
 • Momint

Poradenská síť Starlined přináší ty nejlepší a nejslibnější odborníky, kteří podporují každý aspekt projektu.

ADVIZOŘI:

Greg Stevens,Poradce pro mobilní hry

Greg nedávno odstoupil z funkce generálního ředitele herní společnosti Emerge Gaming ASX:EM1, která je kótovaná na burze ASX. Jako zakladatel společnosti EM1 má Greg více než desetileté zkušenosti se vším, co souvisí s mobilními hrami, včetně vybudování specializované herní firmy s tržní kapitalizací 200 milionů dolarů.

Rob Hersov, Asociace

Rob je výjimečně otevřený miliardář, vizionářský investor, lídr a filantrop. Rob je spojován a milován celebritami, miliardáři a manažery po celém světě. Robův vliv a energie jsou pro firmu Starlined cenné.

3. Časový plán a fáze projektu

Přehled časového harmonogramu projektu Starlined v příštích 12 měsících:

Měsíc                                                                          Fáze

Květen 2022                                                               Seed Round, soukromý prodej a projektový plán

Červenec 2022                                                           Soukromá síť Whitelist (limit 2 mil. + NFT)

Srpen 2022                                                                 Spuštění soukromé sítě > 2,3 milionu+ aktivních hráčů

srpen – říjen 2022                                                      P2E mechanika, testování a kalibrace Tokenomics

Listopad 2022                                                            Uvedení tokenů na burzu, veřejný prodej NFT

Prosinec (prázdniny) 2022                                      Spuštění služby Play 2 Earn

Duben 2023                                                                 Rozšíření Play 2 Earn a Create 2 Earn

Shrnutí fází projektu podle časové osy

Existuje 5 klíčových fází.

Fáze 1: Investice

Počáteční nastavení a počáteční investice První fáze je v plném proudu, Starlined je k dispozici jako exkluzivní, dosud nezveřejněná beta verze. Byla vytvořena právní organizace projektu, která bude v pozdější fázi přemostěna na blockchain. Rozhodujícím výsledkem této fáze je přizvání strategických partnerů do projektu na investorské a poradenské úrovni. Základní tým bude nabízet 4 % celkového SDM za zvýhodněnou cenu před spuštěním na bázi soukromého prodeje.

Fáze 2: Soukromá síť NFT Whitelist

Od 2. července bude tým Starlined prezentovat projekt globálnímu publiku, které dosáhne více než 8 milionů živých fanoušků, aby projekt podpořil. Předprodejní drop vytvoří předprodejní humbuk pro spuštění NFT následující měsíc. Až 2 miliony NFT budou vyraženy a distribuovány do aktivních peněženek s cílem zdvojnásobit distribuční potenciál a nalodit 2 miliony zákazníků před zahájením prodeje předplatného Miggster+.

Fáze 3: Primární prodej NFT

V polovině srpna bude zahájen náš prodej NFT a V1 Starlined do stávající uzavřené globální sítě Miggster. Tuto globální síť Miggster tvoří více než 2,3 milionu aktivních hráčů, kteří se za odměny účastní turnajů a dovednostních her ve stylu leaderboardů. Kromě aktivní komunity předplatitelů her má Starlined přímý přístup k 47 milionům aktivních a zapojených hráčů.

Fáze 3.1: Prodej sekundárního NFT

Veřejné spuštění

Tři měsíce po neveřejném prodeji budou NFT Starlined uvedeny na trh pro širší veřejnost prostřednictvím tradičního prodeje na bílé kryptovníkové listině. Tým Starlined Metaverse, který se může pochlubit nejrychleji rostoucí komunitou kryptoher a NFT na světě, očekává výjimečný hype před spuštěním.

Během druhé a třetí fáze: Testování a finalizace ekonomického modelu

Během prvních šesti měsíců projektu budou pečlivě analyzovány údaje uživatelů, aby bylo možné určit různé výsledky ekonomického modelování. Tyto datové body budou dále ověřovat předpoklady a finalizovat herní ekonomiku před veřejným uvedením a spuštěním SDM. Tato zásadní fáze umožní hlavnímu týmu pečlivě vyhodnotit všechna rizika před zavedením výjimečných herních mechanik typu play-to-earn, čímž dojde ke kalibraci očekávané hodnoty SDM s reálnými výsledky.

Fáze 4: Veřejné uvedení SDM na burzu a spuštění ekonomiky

V1 P&E SDM bude celosvětově spuštěna na několika renomovaných partnerských burzách. Historicky je to místo, kde tokeny zaznamenávají první počáteční nárůst hodnoty, zatímco investoři v rané fázi realizují potenciální, lukrativní výnosy. Stane se tak měsíc před spuštěním herní ekonomiky “play-to-earn”, což dále zvýší hodnotu tokenu.

Fáze 5 a další: Pokračování vývoje hry a ekonomického vývoje

Udržení udržitelnosti a dlouhodobé hodnoty je cinknuté spuštěním “create-to-earn”, sázením, prodejem pozemků a pokračujícím vývojem. To se zařadí vedle sekundárního trhu a vývoje herních předmětů, čímž vznikne ještě bohatší ekosystém s hlubší využitelností a aplikacemi tokenu SDM.

4. Ekonomika a emise

Tokenomický model Starlined, vysvětlený v chronologickém měřítku

Soukromý prodej tokenů

Token SDM je nabízen strategickým investorům před vydáním za exkluzivní zvýhodněnou cenu.

V rámci Seed Round bude prodáno 12,5 milionu tokenů z dostupných 55 milionů (alokace pro privátní prodej).

Tím se získá zbývajících 500 tisíc dolarů počátečního kapitálu.

Zbývajících 42,5 milionu tokenů pro soukromý prodej bude prodáno po následné spouštěcí akci. To má především přilákat důvěryhodné investiční instituce a urychlit mezinárodní účast na projektu.

Předpokládaný nárůst hodnoty tokenů o ~50 % během prvních šesti měsíců je způsoben výrazným spuštěním pro základnu závislých hráčů.

Počáteční distribuce NFT – privátní síť

Budou vyraženy a vypuštěny 2 miliony NFT, které budou sloužit jako akviziční motor 1. fáze před počátečním GTM s cílem stimulovat přijetí peněženky a nástup uživatelů.

Předpokládaný nárůst hráčů a nástup uživatelů v prvním měsíci: cca 0,5 milionu – 3 miliony unikátních peněženek aktivovaných během období propagačního spuštění.

Jeden balíček NFT představuje jedinečného hráče nebo připojenou peněženku.

Po “utajeném” spuštění privátní sítě bude Starlined otevřen veřejnosti prostřednictvím webových stránek, partnerů a mezinárodní komunity.

Tým Starlined cílí na cca 500 tisíc uživatelských peněženek Starlined v období před propagací v privátní síti.

Příjmy NFT – veřejná doména

Ještě před zrodem herní ekonomiky se Starlined chystá oznámit nejrychleji rostoucí herní komunitu hrající a vydělávající na kryptoměnách na světě, měřeno aktivními peněženkami Starlined.

Tržby NFT budou po dokončení veřejného spuštění k dispozici veřejnosti na tržišti Starlined.

Předpokládané příjmy TBC na základě měření komunity a úspěšnosti první fáze.

Uvedení tokenů a veřejný prodej

Po spuštění neveřejné fáze DAO prodá veřejnosti dalších 134,7 milionu tokenů během následujících více než 18 měsíců. Měsíční uvolňování nabídky naleznete v modelu tokenomics.

 • Krátce po spuštění privátní sítě bude představena hra a SDM ekonomika
 • P&E bude zpřístupněna ve 12. měsíci
 • C&E bude umožněna v měsíci 23
 • Očekáváme, že na konci období veřejného prodeje se bude SDM obchodovat za ~1,95 USD (předpoklady budou dodány v modelu tokenomics).

Funkce a jejich vliv na nabídku SDM

Funkce, které zvyšují nabídku SDM:

 • Veřejný a neveřejný prodej tokenů
 • P&E odměny
 • Odměny C&E

Funkce, které přidávají hodnotu SDM:

 • Rozšíření metaverza
 • Interoperabilita, agregace a integrace do dalších projektů Metaverza
 • Prodej pozemků
 • Zavedení nových herních režimů
 • Nákupy herních předmětů

Přidělení a harmonogram odblokování

Chronologická vizualizace vydání SDM

SDM: budou odblokovány v předem stanoveném harmonogramu, který trvá 65 měsíců od spuštění. Níže uvedený graf znázorňuje maximální možnou emisi SDM během tohoto období. Celková nabídka nikdy nepřekročí 1 209 300 254 kusů.

Tabulka 1: Celková emise

Účel                                                                      Tokeny                                                  %

Pre Seed (kompletní)                                        7,000,000                                              0.58%

Strategické kolo Seed                                       5,500,000                                              0.45%

Soukromé kolo (VC)                                        43,000,000                                             3.50%

ICO                                                                     134,716,048                                            11.14%

Strategičtí partneři a poradenství                 100,371,921                                           8.30%

Základní tým a provoz (sdružení)                   205,581,043                                          17.00%

Marketing                                                          133,023,028                                           11.00%

Burzovní likvidita                                              139,069,529                                           11.50%

Create 2 Earn a rozvoj ekosystému               108,837,023                                            9.00%

Play 2 Earn a pobídky pro Společenství        236,176,340                                           19.53%

Těžba sázek a likvidity                                        96,744,020                                           8.00%

Celková částka                                                  1,209,300,254                                   100%

Očekává se, že očekávaná emise SDM bude o něco nižší než odblokovací plán. Příděly pro hru Play-to-Earn a Create-to-Earn nebudou vydány, dokud nebude hra připravena na fázi růstu, a to ani v případě, že budou tokeny odemčeny.

SDM je primární/nativní token projektu. SDM lze použít jako platební prostředek pro předplatné přístupu ke službě. Kromě předplatného budou nové Wispy (WSP) a předměty (např. planety) dostupné pouze na primárních trzích za SDM; a specifické operace ve hře budou vyžadovat SDM.

Token SDM se používá přímo nebo nepřímo jako na míru šitý správní token v asociaci Starlined a asociaci Ideal Gaming. V budoucnu budou kolem SDM žetonů postaveny další, praktické utility (např. možnost stát se SDM moderátorem s přístupem k určitému obsahu, pořádání vlastních turnajů atd); Tvůrci obsahu ve “Foundry” budou odměňováni SDM žetony. SDM budou na sekundárních trzích spárovány se všemi ostatními tokeny ekosystému Starlined.

Token SDM bude omezen celkovou nabídkou 1 209 300 254 tokenů. Během první fáze budou všechny tokeny SDM raženy a uzamčeny nebo odeslány podle aktuálního emisního plánu buď asociací Starlined, nebo subjektem Starlined Ltd. se sídlem ve Spojeném království.

Technické aspekty

Klíčové body týkající se technických aspektů SDM jsou následující: Token kompatibilní s ERC20 postavený na platformě Polygon. Omezená nabídka: 1 209 300 254 tokenů Dělitelnost: 18 desetinných míst.

¨

Esence (NCE)

Zdarma ke hře

Essence (NCE)

Základní funkce a klíčové body týkající se žetonů Essence jsou následující:

“Esence” je herní měna potřebná k provádění herních akcí, včetně odemykání dveří, vylepšování předmětů nebo Wispů a zapojení se do herního obsahu obecně. Esence budou sloužit jako odměna pro hráče, tj. : dokončení hádanky, vyrabování příšery, zabití jiného hráče, vítězství v turnaji nebo jako příjem z infrastruktury, např. planety) v metaverzu.

Vydávání:

Vydávání žetonů NCE bude řízeno asociací Starlined, která bude fungovat jako centrální banka a bude pravidelně upravovat emisní poměr. Grafy tímto představují potenciální vývoj tokenu NCE. [Harmonogram přidělování a odemykání].

Zde je soubor ve formátu pdf.

V článku jsem červeně vyznačil to, co je pro všechny zajímavé. Je předpoklad nárůstu hodnoty tokenu o 50%. Vzhledem k vlastním zkušenostem s Planet IX si myslím, že to bude více.

Dosud vidělo:102Dnes vidělo:1