Nový produkt od 1.4.2022

Máte potíže orientovat se ve světě krypta? Bojíte se, že tomu nebudete rozumět? Máte odvahu podívat se za oponu a odhalit tajemství efektivní správy kryptoměn a výhodného investování? Tím vším vás provede Moon Birdie, nový produkt v nabídce Crowd1, který odstartuje 1.4.2022.

Pro členy Crowd1 bude prvních 14 dní, tj. do 14.4. exklusivně se slevou 88%. Rovněž se stane součástí startovacích balíčků, které budou upraveny.

Moon Birdie je platforma, která si dala za cíl shromažďovat zprávy z krypto světa, přinášet exklusivní zpravodajství a novinky, abyste je měli jako první a mohli využít příležitostí, které kryptoměny přinášejí. V současnosti je na světě asi 300 000 aktivních uživatelů krypta, potenciál rozvoje tohoto v následujících 10 letech je až 4 miliardy aktivních uživatelů. Souvisí to s příchodem virtuálního světa, metaverse, z možnostmi web3 platformy, která prostřednictvím připojených peněženek (Metamask, Trust Wallet a mnoha jiných) umožňuje obchodování po síti, platby mezi zákazníky internetových obchodů, výplaty a nákupy u hráčů různých her, obchody s NFT a mnoho dalšího. Cílem je vytvoření mezinárodní komunity a pomoci jejím členům získat větší pochopení krypto průmyslu, být uživatelsky přívětivý.

Moon Birdie staví na třech pilířích

Akademie

  • Snadno pochopitelné krypto vzdělávání
  • Jednoduché a relevantní vysvětlení
  • Návody krok za krokem, navigace a vysvětlení

Aukce

  • Důvěryhodné krypto aktualizace trhu
  • Emailové zpravodaje a nejnovější informace, skupina na Telegramu
  • Podpora 24/7, neustálý přístup k aktuálním informacím

Nejlepší nabídky

  • Nejlepší kryptografické služby za nejlepší ceny
  • Exklusivní nabídky, registrace, bonusy, zdarma šifrovací kódy, slevy, airdrops
  • Možnost výher úžasných cen

Všichni předplatitelé, kteří získají poukázku Moon Birdie ji musí uplatnit ve lhůtě 90 dnů. Exklusivně pro členy Crowd1 bude 6měsíční balíček za 49 € (původní cena 399€) včetně zisku 10 BP a 500 LP (věrnostních bodů). Budou uplatnitelné po 14. dubnu.

Speciální propagace pro stávající členy bude aktivní od 1.4. do 14.4.2022-14:00 SEČ. Osobně se produkt velmi těším a myslím si, že to bude přesně to, co v této fázi přechodu do metaverze potřebují všichni. Vysvětlit principy kryptoměn, jejich obchodování a být v obraze, kdykoli přijde něco nového. Člen Crowd1 bez krypto peněženky je jako auto bez pneumatik. Forma zakoupení bude asi formou GIFT kódu, platba kryptoměnou BTC nebo Ethereum a cena na prvních 6 měsíců je cca 200 Kč/měsíc, což myslím utáhne každý. Poté se může rozhodnout, jestli bude pokračovat. Nepředpokládám, že budu všechny novinky dávat na web a stránky teamcsm, protože bych to ani nezvládl.

Pro produkt zřídím samostatnou záložku na hlavní stránce v ‘Produkty, Servis’, kde nashromáždím dostupné informace, kterých se jistě brzy vyrojí plno.

Dosud vidělo:183Dnes vidělo:1