Události.

Metaversy

Co se týče týdenních událostí, tak se v Crowd1 všechno točilo ohledně startu Metaversy. Pro nás členy je výhodné chytit Metastream bonus, který jak jsem pochopil, nás zvýhodní do budoucna ve hře. Viz poslední zpráva v back office:

Nenechte si ujít Metastream!
Zajistěte si svou pozici hned teď!

Fenomenální předstartovní akce Metaversy probíhá již třetí týden a nejlepší čas zajistit si místo v Metastream Bonusu je právě TEĎ!

V okamžiku, kdy si zakoupíte balíček Metaversy, si zaručíte své místo v Metastream Bonusu dříve, než bude přístup umožněn VŠEM!

Bonus Metastream vám přináší startovní výhodu v podobě dalších volných virtuálních opcí podle toho, jak brzy si svůj Balíček koupíte, jak hodnotný je váš Balíček a kolik Balíčků sponzorujete. Balíček můžete později vylepšit na větší a později můžete sponzorovat další Balíčky, ale závod o to, kdo bude dříve, můžete vyhrát pouze nyní.

A čas do otevření Metastream Bonusu pro všechny, kteří se do něj chtějí zapojit, bez ohledu na to, zda mají Balíček, se krátí, takže je naprosto nezbytné se zapojit dříve, než nastane tento spěch.

Ujistěte se, že jste v čele fronty na Metastream, a pořiďte si Balíček hned!

Obchodujte s Metaversy!

Čas na rozmyšlenou mají všichni do konce měsíce, 30.května končí první bonusový týden, kdy lze získat 150% bonus za registraci. Poté už to bude jen klesat. Já vím, start Metaversy bude za dlouho a nikdo pořádně netuší, o čem to bude. To samé bylo i s Planet IX. Měli jsme možnost nakoupit 20000 PIX za 100€ a spousta z nás toho nevyužila. Kdo je nyní ve hře, kupuje 15 PIX za cca 8€, tj. místo 0.005€/PIX platí 0.533€/PIX, neboli 100 x více. Ale i tak PIX lze celkem snadno prodat za 1 IXT na tržišti PlanetIX a vydělat min 3 x tolik. Kdo to koupil hned na startu vydělal více, tak si to můžete spočítat. A to Planet IX jako hra ještě pořádně nezačala.

Podobná šance se naskýtá i nyní. Metaversy je jednou z dalších příležitostí letošního roku, asi ta největší. Kdo je v Crowd1, může tuto příležitost využít. Kdo tam není, může se do Crowd1 registrovat. Výhody členství časem ocení. Chystá se celá řada zajímavých produktů, např. za několik let budeme nakupovat ve virtuální realitě. Ale je ještě brzy vás s tímto zatěžovat. Metaversy je tak dobrý nástroj na rozšíření svého týmu o lidi, kteří předtím o Crowd1 nejevili zájem, ale zaujme je tento produkt.

Moon Birdie

Konečně se uvolnily registrace a Moon Birdie rozesílalo členům Crowd1 emailem upozornění na přihlášení (pro ty, kdo si zakoupili GIFT kód). Jsem jedním z těch, kdo platformu využívají a pročítám Akademii, kde je mnoho “lekcí”, které postupně vysvětlují pojmy kryptoměn, jejich fungování a vývoj. Zatím mě ničím novým nepřekvapili, je to spíš určeno pro začátečníky, kteří se v světě kryptoměn neorientují.

Planet IX

Hra se úspěšně rozvíjí, svědčí o tom nejvyšší objem transakcí na síti Polygon. Postupně jsou podle plánu zaváděny nové funkce a nové možnosti, jak ve hře vydělávat. Za zmínku stojí staking teritorií, nyní jeden uživatel vytvořil teritorium “RARE”, které je ve fondu jediné a získá tak odměnu 10 000 IXT, tj. asi 15 000 USD, v přepočtu nějakých 357 000 Kč. Co na to říci? Jen to, že všichni máme stejnou šanci, je to jen o tom věnovat tvorbě území čas. A mít trochu štěstí, že oslovení majitelé PIX zareagují na naše nabídky ke koupi. S postupem času se doufám ze hry vyseparují “mrtvé” duše, které se registrovaly a hru nehrají. Kdyby aspoň reagovali na příchozí nabídky a prodávali své pozemky (nebo je odmítali). Spoustě hráčům by se usnadnilo hraní.

Velkou změnou je přechod na web3, kdy už se nebudeme přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem, ale adresou své peněženky. Tím se doufám vyčistí prostor od různých spekulantů, kteří mají na jedné peněžence více účtů a snaží se dávat podvodné nabídky tak, že přepínají účty a mění nabídkovou cenu, ale první zadaná nabídka zůstává viditelná ve hře. Na tyto podvodníky se snažíme upozorňovat v Discordu, brzy se jim nebude dařit.

Závěr

V následujících týdnech předpokládám “klid po pěšině”, možná bude něco 21.5. v Dubai v souvislostí s Planet IX, ale to je informace, kterou jsem zachytil před dvěma měsíci a přestalo se o tom mluvit. Nejbližší velké setkání je plánováné ve Švédsku ve Stockholmu ve dnech 27. – 28. 6.2022, na které pořád lze zakoupit vstupenky za 299 € v back office. Kvůli problémům účastníků ze světa získat švédské vízum bude ale setkání přesunuto do Dubaie. Předpokládám, mimo jiné, představení nových produktů.

Na říjen se chystá setkání v Dubai, mělo by být uvedeno na veřejnost Metaversy jako produkt.

Proto je důležité vstoupit a registrovat se do Metaversy nyní, kdy jsou ty nejlepší podmínky. Za rok už bude pozdě bycha honit. Vstoupit půjde, ale výhody pro nás budou pryč.

Kdo pobírá v Crowd1 měsíční residuální příjem, tak pro toho mám zprávu, že jeho výše zůstala stejná, jako minulý měsíc.

Dosud vidělo:100Dnes vidělo:1