Události.

Celý týden a zprávy v back office se točily okolo startu Metastream bonusu v Metaversy.

Metaversy

Informace každý dostal a předpokládám, že není nikdo, kdo by si nenárokoval svou pozici v Metastream bonusu. V době psaní článku bylo po mě celosvětově registrováno již přes 750 000 lidí, každý z vás se může na svou pozici podívat ve svém účtu Crowd1.

V následujícím týdnu začneme potvrzovat své Virtuals v Metastream bonusu. Kolik si kdo nakliká záleží na něm, jestli je registrován bezplatně nebo zejména jaký si koupil balíček a kolik lidí pozve do Metaversy, kteří si na jeho doporučení také zakoupí balíček. Za připomenutí určitě stojí to, že nejvyšší balíček UNICORN (Jednorožec) je nyní k mání za polovinu své ceny, ovšem s polovičním počtem Virtuals, za cenu 4 999€. Většina hráčů využije základní balíček za 99€, později před startem lze ještě provést upgrade. V červnu by podle plánu zavádění měly být uvolněny další informace o hře. Pro propagaci této obchodní hry je vytvořena reklama a reklamní stránka, kterou může každý sdílet a využívat se svými registračními údaji (pozvánkou) do Crowd1. Připojit k Metaversy se totiž může v předstartovní fázi pouze člen Crowd1.

Planet IX

Proběhl další cyklus Merkle tree a většina hráčů již má vygenerované všechny PIX a využívá je ve hře. Rovněž byl proveden další upgrade ve hře a systém odstranil známé chyby. Hra je zábavná a je potřeba nebýt nervózní, když někdo nereaguje na nabídku. Ne všichni jsou stejní blázni 🙂 Ale koho to chytí, potom už nepustí.

A to je hra pořád na začátku. Nutno podotknout, že to nebude na krátkou zábavu, ale na několik let, než se vytvoří jednotlivá území a začnou se na nich budovat další stavby. Takže jak bylo řečeno, jednou to někomu předáte, aby pokračoval. Dobré je, že po celou dobu je možnost vydělávat, ať už stakingem, tak prodejem pozemků (PIX) nebo dalšími možnostmi, které brzy přijdou.

Závěr

Dá se říci, že v současné době je v Crowd1 klid ohledně nových produktů. Dle mého názoru se vše připravuje na event v červenci, který proběhne v Dubai. Nyní se vše soustřeďuje na Metaversy a její rozjezd. Myslím si, že až se zveřejní další detaily k Metaversy, začne se ni zajímat více lidí a začnou se registrovat. Pro nás, členy Crowd1, je registrace do Metaversy zajímavou možností, jak rozšířit svou členskou základnu. Proto neváhejte sdílet stránky s reklamou, abyste získali více Virtuals. Za půl roku se vám budou hodit a bude pozdě si vyčítat, že jste pro to neudělali více.

Dosud vidělo:109Dnes vidělo:1