Události.

Podle zpráv, které jsem zachytil, nás čeká opravdu horké léto. Nemyslím tím slunečné počasí, ale novinky v Crowd1 :). I když to slunce k létu také patří. Jednotlivé zprávy budou poněkud kusé, protože je firma nechce zveřejňovat předčasně. Dokonce i Kenny Nordlund musel ze svého webináře s leadery odstranit 11 slajdů, aby toho moc neprozradil. Tak si pojďme rozebrat informace, které jsou zatím k dispozici.

Crowd1

Chystá změnu ve věrnostním programu. Možná jste zachytili problémy s Loyalty Points, je to tím, že na tolik uživatelů už systém nestačí a musí ho změnit. Proto se připravuje změna v připisování, vše má být jednodušší, a hlavně mají věrnostní body podporovat to, co Crowd1 potřebuje dostat mezi členy. Stávající naklikány věrnostní body si budeme zřejmě moci směnit za produkty do mobilních her, v minulosti byla řeč o směně na krypto, nebo je použít na slevy z obchodu C-Store. Vše se včas dozvíme.

Kdy to bude? V červenci mají proběhnout dva eventy, 2. července a 9, července. Budou představeny novinky, osobně si myslím, že z produktů to bude jen nový Miggster+, který má zásadním způsobem změnit pohled na mobilní hry. Dále by to měly být aktualizace systému a mělo by se něco říci o Metaversy. Kousek poodkrýt roušku tajemství.

Metaversy je propagována téměř 7 dní v týdnu v back office, cílem je dosáhnout co největšího počtu předregistrací. To je práce pro nás, influencery Crowd1. Čím více členů se registruje, tím více jich bude v řadě za námi v Metastream bonusu a tím více virtuals se nám připíše na náš účet. Už jste řekli alespoň jednomu člověku o Metaversy?

Další novinkou je Epic promotion, propagace, která trvá do 31.8.2022. Každý nově registrující se člen je automaticky povýšen o level výše. Je to na podporu registrací a členské základny.

Rovněž je zpět Rank booster promotion. Každý, kdo má černý balíček a vyšší, dostane navýšení bodů za registraci člena, navýšení je v procentech a podle typu balíčku, viz níže:

  • Black = 20 %
  • Gold – 40 %
  • Titanium = 60 %
  • Titanium Pro = 80 %

Níže uvádím text z back office v překladu:

Propagační akce EPIC a RankBooster Promotion jsou zpět!
Využijte akci Epic Promotion a doplňte si svou Schránku!

Nabijte své podnikání díky propagační akci EPIC, v rámci které získáte zdarma upgrade na další úroveň pro jakýkoli zakoupený Balíček! Kupte si bílou, získejte černou! Kupte si černou, získejte zlatou! Kupte si zlatý, získejte titanový! Kupte si Titanium, získejte Titanium Pro!

Nabijte svůj pokrok touto velkolepou, exkluzivní příležitostí, která je k dispozici pouze od 16. června do 31. srpna!

Největší akce na online sítě!

Dejte si nejlepší šanci na úspěch v tomto roce tím, že si aktivujete upgrade RankBooster ZDARMA! Každý, kdo má Černý balíček a vyšší, získá RankBooster, který změní pravidla hry. 20 % RankBooster pro držitele Černého balíčku, 40 % pro Zlatý, 60 % pro Titanium a masivních 80 % pro Titanium Pro! Upgradujte svůj Balíček ještě dnes, abyste využili sílu RankBoosteru na maximum!

Ještě loni se Rank Booster muselo platit, nyní ho máme zdarma. Kdo chce poskočit v network level, je to velká příležitost. Body za registrace budou navýšeny o výše uvedená procenta.

Moon Birdie

Sledujete, co dělá bitcoin a kryptoměny? A tomu ještě není konec! Můžeme se těšit z toho, jakou máme příležitost na tomto poklesu vydělat. Ono se to otočí a na konci roku to bude úplně jinde. Zprávy z Moon Birdie radí ještě chvíli počkat. Mít připravené prostředky a když vyšlou signál, že je nyní pravá chvíle, tak jít do toho. Až bude signál vyslán, podělím se o tuto informaci ve Whatsapp skupině Team CSM.

Stále platí možnost výhodné registrace půlročního členství za 69€ (plná cena 699€)

Planet IX

Tak už je uzavřeno přes 1 300 000 obchodů. Zpráva v back office:

Více než MILION PLANET IX PIX OBCHODOVÁNO!
Neuvěřitelný milník pro revoluční blockchainovou hru!

Když společnost Crowd1 pomáhala v roce 2021 spustit hru PLANET IX, věděli jsme, že bude úspěšná – a proto jsme tak hrdí na nejnovější milník hry: na tržišti PLANET IX se prodalo 1 300 000 PIX!

Znamená to, že vy všichni, Agenti změny, aktivně obchodujete a díky tomu jste ve hře stále úspěšnější. Za Crowd1 a PLANET IX vám patří velký dík!

Jak víte, PIX se ve hře stávají užitečnějšími, když se spojí se sousedními, které pak tvoří Teritoriální NFT. Takže teď musíte udělat následující: nezapomeňte zkontrolovat všechny příchozí nabídky, které máte na PIX, které již vlastníte. Existují nějaké PIX, které nepotřebujete? Přemýšlejte o jejich prodeji a nákupu těch, které mohou tvořit životaschopné Teritorium. Potřebujete si osvěžit informace o tom, jak obchodovat? Podívejte se na níže uvedené video. Na další milion PIXů!

Není to nic, co byste nezvládli. Kdo má problém, nebo si neví rady, tak se mu dostane pomoci v naší Whatsapp skupině, kde to celkem frčí. Odkaz na skupinu je zde: https://chat.whatsapp.com/EhJn67EQyCLFetNX7G1DP4

Dosud vidělo:108Dnes vidělo:1