Co nového 

se přihodilo v uplynulém týdnu? V tomto stručném přehledu novinek se to dozvíte.

Byla vydána poslední edice beta pack pixelů do Planet IX pod označením 8:02, cena 5 pEUR za balíček. Další edice by měly následovat, ale už zřejmě ne podle lokálních pásem, ale po kontinentech. Proběhla rovněž diskuse s tvůrci hry, kde odpovídali na několik otázek ohledně Planet IX a mimo jiné řekli, že předpokládají start v listopadu, protože chtějí odladit všechny technické detaily, aby hráči měli bezchybný produkt. Nyní na vývoji pracuje asi 50 lidí, někteří v kancelářích ve Švédsku a někteří ve světě “na dálku”. Jak bylo řečeno, je těžké sehnat správné a kvalifikované lidi na tak velký projekt. Proto se plánované uvedení v říjnu asi opozdí.

Proběhla další vlna company update – bylo sděleno, že výplata residuálního příjmu a z balíku aktivních uživatelů bude nyní v jednom.

Zde se dozvíte, jak se tento proces ještě více zjednodušil:

Zbytkový bonus byl sloučen s fondem aktivních uživatelů. To znamená, že nyní existuje jeden fond pro všechno! První výplata ze sloučeného poolu proběhne 15. září (příští výplata zbytkového poolu), takže se ujistěte, že máte dostatečný počet bodů za aktivitu, abyste se na ně mohli kvalifikovat!
Váš Prodejní bonus bude vyplacen až po Zbytkovém bonusu (mějte na paměti, že všechny vaše aktivity budou v systému zaznamenány, což znamená, že výplata Prodejního bonusu, stejně jako výplata Aktivního uživatelského poolu, bude zahrnovat historická data).
Výzkumný a vývojový tým pracuje na vylepšení nastavení vašeho e-mailu, zabezpečení a KYC.

Byla rovněž prodloužena (jako už pokaždé) epická propagace, to znamená, když se někdo registruje do Crowd1, tak je automaticky z bílého balíčku povýšen na černý. U vyšších balíčků to platí také, ale platba musí být provedena kryptoměnou. Akce trvá do 3.1.2022.

V Dubai proběhlo slavnostní setkání s leadery, na kterém byly předány novým directorům a presidentům odměny – prsteny Crowd1 a upomínkové předměty.

Na videích z akce byla představena debetní bankovní karta Crowd, budou 3 druhy, od běžné, přes zlatou k titanové. Každá bude mít zřejmě jiný limit výběru. Předpokládám, že je to součást platebního řešení – našich výplat. Bude umět pracovat i s bitcoiny. Rovněž byla prezentována peněženka Multiwallet, ale bez přesnějšího termínu.

Osobně předpokládám, že jak bylo řečeno, do 14.9. se sbírají a třídí požadavky na převod C1 Rewards na akcie, poté by se mohly zveřejnit v back office informace o dalším postupu. Předpokládám, že se Multiwallet nebo jak se to vlastně bude jmenovat, odhalí slavnostně na world eventu 16.10. Ale mohu se mýlit. Tam počítám zveřejní své nové řešení v komunikaci a možná produkt SoMe (Social Media). Zachytil jsem i informace o dalším produktu, se kterým se počítá v březnu 2022, ale nyní je ještě brzo předjímat.

Pokud někoho zajímá video, které je natočeno mobilním telefonem, může se podívat kliknutím na odkaz: https://youtu.be/AkDerVtXLc0