Události.

Crowd1

V tomto týdnu vidím jako největší novinku odhalení nové podoby webových stránek Crowd1. Podívejte se na ně na https://crowd1.com , jak se vám líbí?

Rovněž bylo oficiálně oznámeno, že Mission Control  v Planet IX je funkční. V back office přibylo video s Johanem Erichem Wernerem z jeho vystoupení na konferenci v Dubai, kde představil koncept Crowd1 přítomnému publiku.

Planet IX

Zcela nový způsob interakce a hraní

Mission Control je Free-to-Play a Play2Earn. Takže neztrácejte čas a jděte budovat planetu zítřka!

PLANET IX Mission Control dává agentům změny příležitost činit strategická rozhodnutí, zemědělský odpad a další, stejně jako sázet aktiva za odměny! Budete mít možnost komunikovat s různými herními korporacemi a postavami PLANET IX, budovat území, nasazovat drony a umisťovat svůj oblíbený PIX na destičky země – pohlcující herní zážitek!

Video zde: PlanetIX Mission Control (vimeo.com)

PlanetIX se díky nasazení Mission Control více rozjíždí. Jsou oznamována další strategická partnerství a soutěže, e kterých lze vyhrát ceny. Samozřejmě jsou čekávány další airdrop, které odměňují aktivní hráče.

Kdo hledá statistiky a rád se dívá na čísla, může se podívat zde: PlanetIX (dune.com)  . Můžete do příslušné kolonky vložit adresu své web3 peněženky a zobrazí se vám vaše statistiky ve hře.

Dosud vidělo:60Dnes vidělo:1