Události týdne.

Planet IX

Celý týden je ve znamení akce nákupu balíčků Cargo Pack do Planet IX. Prakticky denně jsou v back office zprávy, které tuto akci podporují. Od minulého týdne se tedy toho moc nezměnilo. Z prvních 200 000 balíčků je v době psaní tohoto článku vyprodáno “pouze” 93 031 ks. Akce končí 1.3., ale myslím si, že kdo chtěl, ten už nakoupil. Na fóru Discord se psalo, že existuje uživatel, který jich má 555, tj. při ceně 199 € za balíček to je asi 2,75 milionu Kč. Buď je si tak jistý a ví, že se mu to vyplatí, nebo neví co s penězi.

Pro ty, kteří zakoupili balíček i s dronem, nyní nastává období, kdy jim dron “sbírá odpad”, přeloženo těží kryptoměnu. Až bude cíl globálního sběru naplněn na 100%, tak bude “odpad” vytěžen a každý dostane z toho podíl v kryptoměně IXE, podle toho, kolik kg odpadu sesbíral. Odpad v budoucnu bude možno sbírat i ručně, ale je to méně efektivní, než dron, který pracuje za vás. Přikládám zajímavý obrázek, jestli to tak bude uvidíme cca za půl roku, přepočet IXE na IXT není ještě znám, asi se odvine od vývoje trhu. Každopádně se předpokládá, že IXT čeká v následujících dvou letech zajímavý růst. Až bude dosaženo globálního cíle sběru 100%, potom se začne sbírat nanovo. Měl by z toho vzniknout zajímavý zdroj pasivních příjmů pro hráče.

Crowd1

Crowd1 dále vydal marketingové video 100 days (100 dní), které jsem umístil na úvodní stránku webu. Naznačuje, že následujících 100 dní bude plných překvapení. Tak uvidíme. Něco podobného jsem slyšel z úst Jonase Wernera v říjnu loňského roku a od té doby už 100 dní uplynulo. Nicméně je jisté, že něco přijde, protože ty přípravy na uvádění novinek jsou znát.

Na webináři s leadery  Active Leaders Group (ALG) ve středu bylo naznačeno, že nás opravdu čekají skvělé dny. A že záměrně o tom nemluví, některé informace nemají ani ambassadoři Crowd1, tj. členové, kteří dosáhli na nejvyšší úroveň.

Znovu bylo rovněž zdůrazněno pravidelné sbírání LP – věrnostních bodů, které si denně potvrzujeme. V polovině roku má přijít jejich čas a bude jasné, na co je můžeme použít. Doufám, že na nákup a slevy z obchodu C-Store nebo je směníme za krypto.

Kryptoměnám se do budoucna přikládá velká důležitost. Jejich úloha se pozvolna zvyšuje a začínají je brát vážně i velcí hráči. Ti největší by je nejraději zakázali. Asi sledujete, co se ve světě děje a decentralizované finance jsou klíč ke svobodě. Prakticky by tím odsunuly klasický monetární systém na vedlejší kolej a dle mého názoru to stejně jednou přijde. Koho zajímají biliony “vytisknutých” zelených papírků bez hodnoty (říká se jim dolary), které drží v šachu všechny banky a přiživují krize ve světě, navíc jim skvěle prospívají válečné konflikty. Stejně to jsou jen čísla v těch bankách.

Kryptoměnu nenatisknete ani nerozmnožíte, její počet bývá většinou pevně definován. Každá transakce je dohledatelná v blockchainu. Nelze udělat anonymní převod, lze mít (zatím) anonymní peněženku. A státy si časem najdou způsob, jak si vymoci své daně, anebo si budeme služby státu platit, což stejně děláme.

Z výše uvedených nadčasových důvodů pracuje Crowd1 s kryptoměnami a probíhají v něm platby i výplaty výdělků. S postupným přechodem do “metaverze” se vlastnictví kryptoměnové peněženky stane samozřejmostí, tak jak vlastnictví mobilního telefonu. Čím dříve se v této oblasti “vzděláte”, tím lépe pro vás.

Možná si někteří vzpomenete, jak jsem v minulosti psal, že nás čeká ve společnosti velká změna. Možná už přichází a rodí se v bolesti. Tak jako kapitalismus nahradil, dobytím Bastily ve francouzské buržoazní revoluci, feudalismus, tak metaverzum (nebo jak se bude nový systém nazývat), nahradí současné uspořádání kapitalistické společnosti. Nastane období přechodu od vynucené spolupráce (státy) ke globálnímu světu. I tato etapa jednou skončí a přerodí se do odstraňování sociálních rozdílů a pnutí, ale to bude za 820 let, toho se nedožijeme 🙂

Dosud vidělo:143Dnes vidělo:1