Zakladatel Crowd1 Jonas Eric Werner se posadil s Nimi Mehtou k osvětlujícímu rozhovoru o jednom z nejočekávanějších vydání roku: C1 NFT Tokenu. Získejte přístup a buďte součástí veškerého růstu C1 po celém světě! Mocné zprávy pro všechny průkopníky a členy C1 o Crowd1 NFT Token/Coin poháněném revolučním světem C1 Web3 Play2Earn Metaversy – Planet IX – Miggster – C1Link – Tora – a několika novými super produkty, které budou uvedeny na trh v průběhu roku 2023!

Na to lídři a členové po celém světě čekali a nebudou zklamáni. Tento osvětlující rozhovor poskytuje informace o tom, jak úspěšné bylo dosud jedinečné a vyhledávané vydání NFT a co mohou všichni vůdci a členové očekávat od nejzajímavějšího vydání Crypto / Token roku.

Crowd1 spustí v druhé polovině roku 1 cenný token C2023, o kterém věříme, že se stane špičkovým hráčem na Polygon Blockchain a top 5 kryptoměnami po bitcoinech a ethereu.

Crowd1 má speciální fond tokenů pro první uživatele, kteří si nyní zakoupí balíček NFT. NFT poskytuje přístup k fondu tokenů Genesis – nejlepšímu fondu tokenů C1 – což umožní držitelům NFT získat dvojnásobný počet žetonů. Token C1 má úžasný fond hodnot Crowd1, který se bude skládat z hodnoty všech společností a balíčků Crowd1.

OBRAZ

Chcete využít všechny výhody Crowd1 v budoucnu ? Bez aktivovaného statutu Elements to nepůjde. Kikněte na vše, kde vidíte dole na obrázku červené šipky a potvrzujte 🙂

Dosud vidělo:137Dnes vidělo:1