Nová stránka DPN v provozu !

Společnost DPN – Digital Partners Network aktualizovala své stránky. Pro ty, kteří jsou u ní registrováni z titulu převodů bodů C1Rewards na akcie, mají ve své administraci dvě zprávy, které si můžete přeložit a přečíst. Kdo v tom tápe, může si tyto přeložené zprávy přečíst níže. Rovněž se na úvodní stránce DPN změnilo tlačítko z Register na DPN HOME. Kliknutím na toto tlačítko přejdete na stránky DPN, které si můžete rovněž pomoci google překladače přeložit a prozkoumat.

Takže pro ty, kteří už ztráceli “víru”, postupně pokračuje to, co nám bylo řečeno. Jsme majiteli akcií a budeme mít dividendu z růstu Crowd1 a jeho produktů. Bude to odměna za ty poctivě odklikané Crowd1 Odměny, které skončily před rokem, když Crowd1 uzavřel “launch” fázi a vystoupil na veřejnost s registracemi zdarma a novým marketingem.

Zprávy z DPN:

1.

Vzhledem k tomu, co slibného připravujeme, se v DPN těšíme na další týdny. Registrace byla dokončena 14. února a jednání s obchodními partnery probíhají podle plánu. Čekání bude brzy u konce. Další zprávy o pokroku budou brzy následovat. Zůstaňte naladěni!

2.

Vážení členové,

Aktivně pracujeme na tom, abychom Vám mohli poskytnout potvrzení o vlastnictví akcií DPN. Vaše akcie budou rozděleny podle vysvětlení uvedeného ve směnném listu, se kterým jste souhlasili při přihlášení k výměně vašich odměn. Naše plány na zavedení prvního partnerství DPN v projektu řízeném uživateli se vyvíjejí dobře. Jeho předběžné uvedení na britský trh je naplánováno na konec prvního čtvrtletí. DPN bude i nadále identifikovat projekty, které budou mít pro společnost a její akcionáře hodnotu v rámci obchodní koncepce DPN. Pravidelně vás budeme informovat o pokroku DPN. Zůstaňte naladěni!

Tým společnosti DPN.

Dosud vidělo:146Dnes vidělo:1