Události.

V tomto týdnu se v Back Office objevilo několik informací, týkajících se prodloužení akcí na zakoupení startovacích balíčků. Pro lepší informaci je níže uveden jejich přepis:

Loyalty Point Discount Vouchers EXTENDED!

50% slevové poukazy je možné zakoupit pouze do 19. ledna

Ano, četli jste správně: stále si můžete zakoupit 50% slevové poukazy na věrnostní body až do 19. ledna! Tato nabídka byla tak fenomenálně populární, že se Crowd1 rozhodl ji rozšířit!

Využijte tento slevový poukaz a získejte 50% slevu na startovací balíček Air, Water nebo Fire Elements a vylepšete svou digitální budoucnost.

Kupte si poukázky do 19. ledna

Aktivovaný slevový poukaz vám umožní zakoupit si startovací balíček Elements až do 7. února. Ale musíte být rychlí: platnost všech neaktivovaných slevových kupónů vyprší 31. ledna. Využijte tento slevový poukaz na věrnostní body ve svůj nejlepší prospěch a zakupte si startovací balíček Elements ještě před ukončením kampaně 7. února. Chopte se této příležitosti právě teď!

Rovněž možnost registrace na web metaversy.com byla prodloužena do 28.února, viz:

Metaversy Free Virtuals Offer EXTENDED!

Získejte své bezplatné virtuální služby do 28. února!

Crowd1 a Metaversy mají fantastické zprávy! Bezkonkurenční nabídka 50 výkonných bezplatných Virtuálů, jednoduše registrací na metaversy.com byla rozšířena!

Je to tak, vaše šance získat náskok v nejočekávanější virtuální hře pro obchodování s akciemi na světě byla maximalizována.

Rozšířili jsme nabídku, abyste měli prospěch!

Při své první návštěvě metaversy.com – vzrušující nové webové stránky věnované Metaversy – získáte všechny informace, aktualizace a oznámení o všem Metaversy. To však není vše: navštivte před 28. únorem, klikněte na odkaz a obdržíte 50 ZDARMA virtuálních! Neexistuje lepší způsob, jak se ve hře dostat dopředu! Na co ještě čekáte? Navštivte metaversy.com TEĎ!

Kdo sledujete zprávy v DPN, tak 13.1.2023 byla zveřejněna další zpráva, že již bylo rozesláno víc jak 800 000 emailů na registraci do aplikace CD, kde budeme mít své akcie. Bohužel tyto emaily asi do naší kotliny ještě poslány nebyly, protože zatím nic nedošlo. Nezbývá, než čekat.

Text zprávy:

Vážený uživateli DPN, vítejte v roce 2023,

těšíme se na produktivní a prosperující nový rok s vámi!

Rozeslali jsme více než 800 000 e-mailů našim věrným uživatelům po celém světě – nezapomeňte zkontrolovat svůj e-mail!

Služba s celosvětovým účtem IBAN bude brzy spuštěna a pro její využití musíte být plně zaregistrováni v aplikaci CleverDo. Klikněte prosím na odkaz v e-mailu s pozvánkou nebo kontaktujte náš tým podpory pro více informací.

Pokud máte stále problémy s přihlášením poprvé, nezapomeňte, že pro přihlášení do aplikace musíte použít své telefonní číslo přesně tak, jak je uvedeno při registraci. Na jeden účet CleverDo lze použít pouze jedno telefonní číslo.

CleverDo připravujeme mnoho nových funkcí a těšíme se, že se o ně s vámi brzy podělíme!

Jakékoli dotazy zašlete našemu týmu zákaznické podpory support@dpnetwork.com-Vše

nejlepší z celého týmu Digital Partners Network
www.dpnetwork.com

Pro příznivce webinářů – v úterý 17.1 od 19:00 se chystá webinář s Udo C.Deppischem. Je to německý marketér, který kdysi hodně propagoval Crowd1, potom odešel cca na dva roky “za lepším”, aby se nyní opět vrátil do Crowd1. Má co dohánět a nepředpokládám, že přijde s něčím převratným, spíše zrekapituluje vývoj v Crowd1 a to by mohlo pomoci těm, kteří se přestali orientovat. Odkaz na webinář zatím k dispozici není, ale jakmile bude k dispozici, určitě se objeví na sociálních sítích.

V případě zájmu se můžete na jeho vysílání na ZOOMu přihlásit na tomto odkazu: www.mlmsuccess.team , kde představuje 30 denní trénink na cestu s Crowd1.

Dosud vidělo:79Dnes vidělo:1