Události v C1.

Vítejte u přehledu týdenních zpráv! Jako obvykle je pro vás připraven týdenní přehled z Back Office C1. Jedna zpráva z konce týdne byla dle mého názoru tak zásadní, že jsem jí věnoval samostatný článek.

Pondělí 1.4.

Restart soutěže o Klub doporučovatelů a zítřejší fantastické odhalení!

Soutěž Klubu doporučovatelů: novinka pro duben!

Víme, že milujete soutěž Klubu doporučovatelů s odměnou v podobě žetonů C1, a proto ji na duben obnovujeme. Dubnová soutěž Klubu doporučovatelů vám dává úžasnou příležitost získat VÍCE žetonů C1! Pokud se stanete jedním z 1 500 členů, kteří doporučí nejvíce nových registrací C1, budete v pořadí na podíl z 5 milionů tokenů C1! Úžasné! Na co ještě čekáte? Dubnová soutěž Klubu doporučovatelů začíná dnes a potrvá do 30. dubna, takže začněte s novými registracemi a získejte žetony C1!

Jsme téměř připraveni odhalit výherce z březnového Doporučovacího klubu! Brzy se podívejte na žebříček, abyste zjistili, kdo provedl nejvíce doporučených registrací a kdo si rozdělí miliony tokenů C1! Nechte se inspirovat!

Úterý 2.4.

O krok blíže k uvedení tokenů C1 na trh

C1 vám přináší Achiever April

C1 vám přináší důležitou aktualizaci: blížíme se k oficiálnímu spuštění megažádaného tokenu C1 a ode dneška přecházíme do další fáze.

Redukce bazénu Genesis je nyní na místě

Nyní platí 25% snížení počtu žetonů C1 v našich startovních balíčcích Elements. Genesis Pool je stále v provozu a je stále nesmírně cenný, takže si i nadále nárokujte své silné žetony C1! Vstupujeme do nové, vzrušující fáze cesty za žetony C1!

Power Bundles pro maximální výkon!

Komunita C1 si balíčky Power Bundles zamilovala a tato úžasná akce je stále dostupná až do 15. dubna 18:00 GST! Balíčky Power Bundles vám dávají možnost posílit své držení žetonů C1 ve startovacích balíčcích Elements jejich konsolidací. Když si koupíte Balíček moci z některého ze Startovacích balíčků živlů (Země; Vzduch; Voda; Oheň nebo Pátý živel), získáte žetony C1 v daném balíčku. Balíčky Síly jsou k dispozici ve více kusech a za každých pět zakoupených kusů získáte jeden zdarma (od nejnižší hodnoty nákupu). Využijte své žetony C1 naplno tím, že je budete sdružovat do balíčků! Upozorňujeme, že od 2. dubna se 25% sleva vztahuje i na Power Bundles.

Bezplatný upgrade pro plný výkon tokenů C1

Toto datum si zapamatujte: 15. dubna v 18:00 GST. Do tohoto data prodlužujeme megaoblíbenou akci Upgrade zdarma, takže nezapomeňte tuto akci využít, než skončí. Díky UFF budete při zakoupení startovacího balíčku jakékoliv úrovně Elements automaticky upgradováni na vyšší úroveň ZDARMA. Čím lepší Elements Starter Package vlastníte, tím větší přístup k žetonu C1 získáte. Upgradujte hned teď.

Toto je dubnový Achiever. Máte vše, co je potřeba k tomu, abyste supernabíjeli své krypto podnikání? Dáváme vám nástroje, teď se do toho pusťte a maximalizujte své držení!

Středa 3.4.

Weekly update – episoda č. 83 (opakování)

Ředitel pro rozvoj podnikání v síti Raj Gaurav pro vás má v dnešním díle týdeníku Weekly Update několik důležitých novinek. Genesis Pool je stále v provozu, ale do hry nyní vstupuje 25% snížení. Nezapomeňte tuto cennou novinku využít! Víme, že chcete maximum, a proto se ujistěte, že ho získáte pomocí balíčků Power Bundles. Tato akce je také stále v provozu, a to až do 15. dubna. Všemi oblíbená akce Upgrade zdarma je tu pro vás až do 15. dubna.

Soutěž Klubu doporučovatelů byla na duben restartována a vy máte opět úžasnou příležitost podělit se o 5 milionů tokenů C1 – pokud budete jedním z 1 500 nejlepších doporučovatelů. Čas na akci je právě TEĎ! Podívejte se na dnešní díl a pak využijte našich hodnotných akcí!

Čtvrtek 4.4.

C1 vám přináší nejjednodušší a nejpřímočařejší způsob, jak rozjet digitální podnikání: Special Earth. Tento balíček, který je k dispozici za pouhých 79 EUR, vám poskytne nástroje, které potřebujete pro začátek. Nejlepší zprávou je, že lhůta pro získání balíčku Special Earth byla prodloužena do 30. dubna!

Při zakoupení balíčku C1 Special Earth získáte: 500 žetonů C1, 25 binárních bodů, 25 bodů za hodnost, 3x násobitel základní hodnoty žetonů a 1 NFT. Neexistuje lepší způsob, jak se dostat do hry.

Pokud jste již zavedeným průkopníkem kryptoměny C1, Special Earth je nejlepší způsob, jak dát potenciálním lídrům životní příležitost. Za pouhých 79 € ji nelze překonat.

Prodloužili jsme platnost Special Earth do 30. dubna, takže si ji pořiďte TEĎ za pouhých 79 € ještě před koncem měsíce.

Pátek 5.4.

Patříte mezi 1 500 nejlepších refererů?
Vítězové březnové soutěže Klubu doporučovatelů odhaleni

Je čas vyhlásit vítěze březnové soutěže Klubu doporučovatelů! Patříte mezi 1 500 lidí, kteří se podělí o 5 milionů tokenů C1 tím, že v březnu zaregistrují nejvíce nových členů?

Pokud patříte mezi 1 500 nejlepších doporučovatelů, budou vám žetony C1 připsány na váš účet. Zkontrolujte si to prosím nyní. V letošním roce jsme zaznamenali obrovský nárůst nových registrací, a to díky vaší neuvěřitelně tvrdé práci. Děkujeme vám!

Společnost C1 pro duben restartovala soutěž Klubu doporučovatelů, takže máte více příležitostí podílet se na milionech cenných tokenů C1. Nečekejte, začněte doporučovat a začněte těžit!

Sobota 6.4.

Jako výchozí bod použijte svůj status člena element
Zbývá jeden měsíc do získání statusu člena Element

Element Member Status je jedním z nástrojů, které vám C1 poskytla k tomu, abyste mohli úspěšně podnikat v digitální oblasti. Prostřednictvím Element Member Statusu jsme vám umožnili přístup k jejich těžce vydělaným provizím, ale chceme, abyste získali konečné zisky z podnikání na Web3. Proto k 30. dubnu ukončujeme platnost statusu člena Element (EMS).

EMS budete moci využívat ještě do konce dubna, ale od 1. května budete muset své podnikání povýšit.

Váš vstup do digitálního podnikání

Nyní, když EMS končí, je čas udělat další krok. Special Earth, nejjednodušší balíček C1 pro vstup do světa digitálního podnikání, je tu pro vás, abyste ho využili.

Za pouhých 79 EUR za balíček získáte: 500 žetonů C1, 25 binárních bodů, 25 bodů za hodnost, 3x násobitel základní hodnoty žetonů a 1 NFT. Nyní, když byla akce Special Earth prodloužena do 30. dubna, byste neměli váhat a této příležitosti se chopit! Je to nejjednodušší způsob, jak se stát kryptografickým průkopníkem.

Neděle 7.4.

Weekly update – episoda č. 84

Připojte se k Jonasovi Wernerovi pro Weekly Update Episode 84

Všechny potřebné informace a motivace

V tomto vzrušujícím díle pořadu Weekly Update se k nám dnes připojí zakladatel společnosti C1 Jonas Werner. Podívejte se, jak se s námi podělí o báječné novinky týkající se stratosférického růstu počtu členů a jak nám přiblíží, co nás čeká v příštích měsících. S tím, jak se token C1 připravuje na své spuštění, nás čeká úžasné druhé čtvrtletí. Chcete vědět, proč jsou naše propagační akce tak silné? Podívejte se na tuto epizodu a nechte se inspirovat.

C1 Weekly Update Ep.84 on Vimeo

Kdo si v minulosti nárokoval Element statut, tak mu to po dubnu stačit nebude. Musí mít zakoupen nový balíček. Rozhodnutí, zda pokračovat s C1 nebo počkat, jak se to bude vyvíjet, je na vás. Nepředpokládám, že to bude mít vliv na nárok C1 tokenu.

Nejlevnější “základní” balíček je Special Earth za 79€. Jeho zakoupením vám zůstanou veškeré výhody člena – podnikatele v C1. Pokud uvažujete o spolupráci s C1 (rozšiřování sítě, prodej produktů, …) tak byste měli mít některý z nových balíčků.

Závěr

Ve svém projevu v poslední 84.episodě Weekly update J.E.Werner říká, že od začátku roku už se registrovalo více jak 6 milionů nových členů. Zdůrazňuje, že právě nyní je období, kdy si každý buduje svůj tým. Připomenul, že akce trvají do konce tohoto měsíce a že se usilovně pracuje na uvedení tokenu C1 na trh. C1 je připraveno změnit pravidla hry ve web3 prostoru a s kryptoměnovými platbami.

Tak uvidíme, jak se vize naplní. Chápu, že je těžké budovat tým, když pořád nevíte co z toho bude. Token je lákadlo, ale slibovat lidem hory doly se nevyplácí. Bude nějakou dobu trvat, než si najde svoje místo mezi ostatními kryptoměnami. I když jsou vize a přání majitele velkolepé, ve skutečnosti to může být zklamání. Pamatuji si, jak několikrát přesvědčivě tvrdil, že nás bude na konci roku 100 miliónů. Ale kterého? Plus další plamenné projevy ve videích. Některá lze dohledat na You Tube. Tyto přání se dosud nenaplnily. Proto radím být obezřetný.

Dosud vidělo:39Dnes vidělo:1