Události v Crowd1.

Pokud čtete tento článek v pondělí 30.10.2023, tak už vám nezbývají ani dva dny, natož 72 hodin, jak signalizuje obrázek v záhlaví. Máte už málo času na to se rozhodnout a udělat akci, která může ovlivnit vaši budoucnost. Mluvím o upgrade na nový balíček Crowd1, který zpřístupní bonusy k C1 tokenu.

Pro získání nároku na C1 token, který začne být uplatňován od 1.11., jak předpokládám ze zpráv a událostí, je nutné mít ověřený účet. Ověření účtu znamená projít si procesem KYC (know your customer) a v podstatě se jedná o ověření totožnosti podle dokladů a selfie. Vyžadují to všechny instituce, které spadají pod zákon AML (proti praní špinavých peněz), a které nakládají s financemi. Ve weekly update č. 52 se mluví i o získání 50 000 BP, což se mi zdá hodně zvláštní, protože to by se jednalo o 5 000 €. Spíš se asi spletli a jedná se o Loyalty Points. Však se na to video sami podívejte v Back Office a udělejte si názor.

Píšu to jasně a srozumitelně? Kdo chce získat nárok na C1 token, musí mít ověřený účet. Když budete později hledat odpověď na otázku, kdo to zadu…al, tak se podívejte do zrcadla. 

Nyní k přehledu týdne v Back Office

Pondělí 23.10.

Propagace nákupu Astro Cap – akcie do Planet IX. Kdo je vsadí do STAKE v Planet IX, získává pravidelný měsíční příjem IXT – kryptoměny Planet IX. Čím více akcií, tím větší příjem. Kdo hru hraje, tak je v obraze. V současné době to je 20,34 IXT/měsíc na jednu akcii. Aktuální cenu IXT najdete zde, tak si to spočítejte…

Úterý 24.10.

Záznam z vystoupení Raj Gaurava z Dubaie

C1 Global Conference | Raj Gaurav Day 2 Training on Vimeo

Středa 25.10.

Weekly update – episode č. 52

V této super vzrušující epizodě Weekly Update nám zakladatel C1 Jonas Werner přiblíží, co můžeme očekávat v příštích 100 dnech. Supernabitý, zefektivněný kompenzační plán přepracovaný tak, abyste byli připraveni na digitální svět, a samozřejmě blížící se vydání velmi očekávaného tokenu C1. Nezáleží na tom, jak dlouho jste součástí C1 nebo jak aktivní jste byli. Vaše podnikání brzy exploduje úspěchem. Jonas se s vámi podělí o to, co přesně musíte udělat, abyste se na tento nový svět připravili, a jak tým C1 vše připravuje. Tuto epizodu byste si neměli nechat ujít.

C1 Weekly Update Ep.51 on Vimeo

Čtvrtek 26.10.

Rozhovor s Udo Deppischem, leaderem C1

Pátek 27.10.

Záznam z vystoupení Sary Wrammer v Dubai

Sobota 28.10.

Upozornění na končící propagaci Epic Promotion.

Do konce epické akce Upgrade zdarma zbývá pouhých 72 hodin. Posunuli jste se na vyšší úroveň? Ten čas nastal právě teď.

S bezplatným upgradem C1 získáte při zakoupení jakéhokoli startovního balíčku Elements automaticky upgrade na vyšší a hodnotnější úroveň. Kup si Zemi a získej vzduch; koupit vzduch a získat vodu; Kup si vodu a získej Oheň. kup si Oheň a získej Pátý element. Vy držíte moc!

Dostaňte se do nejlepší pozice před spuštěním převratného tokenu C1. Akce končí 31. října.

Neděle 29.10.

Weekly update – episode č. 52

Šéf oddělení Compliance Crowd1 upozorňuje na nutnost mít ověřený účet – KYC !

V dnešním díle máme novou tvář v týdenním přehledu. Martin Bylsma, vedoucí oddělení Network Legal and Compliance společnosti C1, se k nám připojuje s důležitými novinkami. Požádali jste o KYC? Jedná se o velmi důležitý krok ve vašem podnikání v oblasti C1, protože schválené KYC vám přinese velké výhody C1. Věděli jste, že pouze účty, které byly schváleny KYC, budou moci vyměňovat tokeny C1? Když budete schváleni KYC, budete mít také nárok na 50 000 Business Points. Chcete se o tomto důležitém kroku dozvědět více? Sledujte týdenní aktualizaci hned teď!

Ve videu se mluví o nároku na 50 000 BP ! Podívejte se na nedělní weekly update č. 52 a sledujte novinky!

Video je na odkazu: C1 Weekly Update Ep.52 on Vimeo

Planet IX

V tomto týdnu byl zaslán odběratelům newsletteru Planet IX email. Přikládám ho strojově přeložený:

IX. VYDÁNÍ
SITUAČNÍ ZPRÁVA

Jsme rádi, že vám můžeme představit nový a vylepšený čtrnáctidenní zpravodaj IX Edition. Každé vydání bude obsahovat situační zprávu zachycující aktuální stav naší platformy, komunity a týmu. Sekce zaměřená na IX Token, kde můžeme poskytnout některé aktualizace týkající se MetaShares, sázek a kryptoměn obecně. Novinky o nadcházejících aktualizacích, poznámkách k aktualizaci, dropech a sneak peakech mohou být odhaleny exkluzivně pro IX Edition.

Rádi bychom také využili této příležitosti a poděkovali všem, kteří si přečetli a ocenili náš speciální dopis týkající se IXT a IX.Foundation. Více toho přijde! Přečtěte si ho znovu zde.

IX ŽETON
SOUTĚŽ IXT AIRDROP

NOVÉ ÚKOLY

Náš závazek podporovat obchodování nezná hranic. Jako projev našeho uznání budou nyní členové AOC sbírat body v soutěži IXT Airdrop za přijímání nabídek. Čekají na vás tři kategorie: množství přijatých nabídek, objem těchto nabídek a počet nabídek přijatých od jedinečných hráčů. Jednoduše řečeno, začněte tyto nabídky přijímat. Představili jsme také úkol Gravity Grade® MetaShare. Čas se krátí; za méně než 45 dní bude mezi vítěze rozděleno celkem 4 000 000 IXT.

PŘIPOMENUTÍ STACE

Stakujte svůj majetek v IX.Foundation

ZPRAVODAJSTVÍ

UZAVŘENÍ
TERITORIÁLNÍ LOTERIE

Srdečně děkujeme za to, že jste se mohli zúčastnit našeho testování BETA Teritoriální loterie. Testovací fáze skončí 31. října. Měli jsme to štěstí, že jsme během šesti kol bety nasbírali neocenitelné postřehy a zpětnou vazbu od naší živé komunity. Vzhledem k tomu, že se dočasně zaměříme na jiné projekty, zaslouží si šťastný výherce potlesk!

Balíček odznaků.png
Stříbrný odznak.png
AvatarPack.png

HOŘET, DÍTĚ, HOŘET

Opět jsme umožnili pálení avatarů a odznaků A.O.C. Spalte odznaky a odemkněte si exkluzivnější a vzácnější odznaky. Příklad: spalte 5 bronzových odznaků a získejte stříbrný odznak. Spalte avatary a odemkněte klíčové funkce v herních korporacích. Příklad: vypálení “Thomas Cooke” povolí funkci “Nárokovat vše” v NewLands LLC.

MASIVNÍ AKTUALIZACE MAP

Připravte se na vzrušující aktualizaci na obzoru – netrpělivě očekávaná aktualizace PIX je téměř tady! Frustrující chybové hlášky “Něco se pokazilo”, neúnavné klikání v MetaMask a nekonečné přijímání nabídek budou brzy vzdálenými vzpomínkami. Připravte se, protože obchodování s PIX se brzy nabije. Brzy odhalíme kompletní sólokapr, takže zůstaňte naladěni!

COMMUNITY
Ve spolupráci s Crypto.com prodává Planet IX 31. října exkluzivní LIMITOVANOU EDICI balíčku Avatar Pack pro svůj halloweenský speciál. Balíček LIMITED EDITION obsahuje zvýšenou pravděpodobnost, že po otevření získáte 3-5 avatarů Korporace. Nabídka je omezená POUZE 5 000 a bude možné je zakoupit pouze na tržišti NFT společnosti Crypto.com.

Jednejte rychle, protože zbývá vyrazit pouhých 36 Gravity Grade® Genesis. Zavedli jsme také další MetaShares, čímž jsme zvýšili celkový počet na 20. A nezapomínejme na tolik očekávanou utilitu, která vám umožní získat PIX z temných zón – velkorysých 10 PIX týdně, 5 z každé úrovně, což vám usnadní budování území další úrovně. Pořiďte si ten svůj nyní za pouhých 0,19 ETH.

IX_DISCORD.png
IX_TWITTER.png
IX_INSTAGRAM.png
IX_YOTUBE.png
IX_TELEGRAM.png

PŘIPOJTE SE KE VZKŘÍŠENÍ

© 2023 Planeta IX. Všechna práva vyhrazena

Dosud vidělo:34Dnes vidělo:1